Як правильно скласти короткий опис товарів

Для оформлення пересилки необхідно вказати короткий опис товарів у вкладенні.

Опис кожного товару не повинен перевищувати 50 знаків. Допускаються лише літери та цифри. Необхідно вказати:

 1. Що це за товар
 2. Для чого він використовується
 3. Вказати матеріал, якщо це фанера (plywood), шкіра/штучна шкіра (artificial leather), бавовна/нейлон (cotton/nylon), біжутерія (jewelry), пластик (plastic).

Приклади:

 1. hanger for the wall
 2. cotton dress for baby
 3. coffee table from plywood for living room
 4. men’s bracelet with clasp
 5. personalized belt from artificial leather for man
 6. handmade beaded earrings for girl
 7. empty tarot card storage box

Зверніть увагу на важливі рекомендації, дотримання яких допоможе уникнути затримки посилок на митниці та/або їх повернення до України:

 

 • Ми не рекомендуємо вказувати кондицію виробу (нове, б/в, поношене).
 • Обов’язково перевірте, чи не знаходиться ваш товар для відправки в списку заборонених товарів. Якщо ви відправляєте заборонений товар і пишете це в описі – 100% посилка не виїде за межі України.
 • Якщо ви відправляєте за кордон окуляри або годинник, на них найімовірніше вимагають заповнені форми. А додаткові запити з митниці подовжують термін доставки. Також заборонено продавати нові брендові окуляри – для них потрібні сертифікати від виробника. Якщо годинник та окуляри коштують не більше 400 доларів, можна вказати, що це вінтаж.
 • Товари з дерева та/або фанери. Якщо доставка FedEx Express або через FedEx, при створенні відправлення та виборі матеріала “plywood” буде автоматично згенерована форма TSCA, яку треба заповнити.
 • Якщо ви продаєте коробки для чогось, чохли для гаджетів, чохли для окулярів і т.д., вкажіть в описі, що всередині вони порожні (в них не має окулярів, ноутбука, смартфона і т.д.). Використовуйте слова: “no content”, “empty”.
 • Диски та касети також можуть вимагати форму. Якщо ви торгуєте таким товаром, але цей товар не працює, краще не вказувати в описі ні касету, ні диск.
 • Зверніть увагу: просто вказати загальну категорію товару в описі – недостатньо (наприклад: “одяг”, “іграшка” тощо). Важливо пояснити, що це за товар і навіщо. Додатково необхідно вказати матеріал у випадку, якщо ваш товар – фанера (plywood), шкіра/штучна шкіра (artificial leather), котон/нейлон (cotton/nylon), bijuteriа, plastic.
 • Якщо ви продаєте речі з логотипами, написами, їхній зміст не потрібно вказувати в описі, щоб не створювати плутанини. Наприклад, якщо ви продаєте кепки з написом “Рorsche”, в описі достатньо вказати “cap”. Якщо буде вказано “Рorsche”, брокерам потрібно буде розібратися та з’ясувати, чи не містяться у посилці частини автомобіля, деталі двигуна.
 • Якщо ви продаєте картини, на них потрібна експертиза.
 • Якщо ви надсилаєте принт на полотні, чітко прописуйте це в описі: “print on canvas”. Для таких посилок експертизи не потрібні.
 • Будь ласка, не пишіть в описі слово “ікона” для товарів, що ви виготовили власноруч. Наприклад, такий товар із дерева можна просто описати як “wall decor”.

Ви можете скласти опис російською мовою та перекласти його за допомогою гугл-перекладача на англійську для вказівки опису англійською. Слідкуйте, будь ласка, за тим, щоб опис англійською був однозначним, щоб уникнути непорозуміння з митницею.

money_to_monobank_account

Зверніть увагу! Всі описи товарів, зроблених своїми руками (особливо сувенірів, предметів інтер’єру, біжутерії) слід починати зі слова “Хендмейд” у короткому описі. Наприклад: Хендмейд підставка для телефону, хендмейд тапочки, хендмейд намисто, хендмейд ваза.

Що відбувається у разі неправильної вказівки найменування вкладення?

У разі неправильно зазначеного опису вкладення посилки з виявленими порушеннями оформлення товарів затримуються митними брокерами Western Bid.

У разі незначного порушення (наприклад: помилкової вказівки кількості або неправильно перекладеного на англійську найменування) посилка затримується до отримання від відправника нового пакета документів.

У тих випадках, коли опис товару свідомо складено так, щоб відправити заборонений до пересилання товар під виглядом дозволеного (наприклад, вказано “окуляри” замість “оптичний приціл для гвинтівки”), або опис спотворений для уникнення експертизи (наприклад, вказано “картина” замість “ікона”), то такий товар конфіскується митними органами з можливим подальшим порушенням адміністративної або кримінальної справи, або працівниками Western Bid, а кошти від можливої реалізації такого товару підуть на відшкодування збитків Western Bid від неправомірного використання послуги пересилання.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом