Chat with us, powered by LiveChat

Вкладення для відправки

Для створення відправок UPS та FedEx до країн Євросоюзу, в системі Western Bid, необхідно підвантажити файл вкладення що є інвойсом вашого замовлення на маркетплейсі. Цей файл необхідно завантажити для уникнення подвійного оподаткування та спрощення процедури розмитнення. Оскільки якщо на митниці виникне питання про походження товару чи сплату податку, в файлі одразу відображаються:

  • опис замовлення;
  • вартість товару;
  • сплачений чи не сплачений податок (VAT).


Для завантаження файлу, необхідно при створенні відправки, у відповідному полі “Вкладення”, натиснути на синю кнопку “Обрати” та обрати відповідний інвойс.

Як завантажити інвойс з кабінету Etsy

1. Перейти в кабінеті Etsy в пункт меню “Orders & Shipping”.

2. Натиснути на потрібне замовлення, в ньому натиснути “More actions” та “Print”.

3. Помічаємо “Order receipts” та в спадному меню, “Customize options”, помічаємо пункти:

  • Buyer notes;
  • Private notes;
  • Cost breakdown.

4. Натиснути “Print Order(s)”. У новому вікні, в якому відкривається сам “Order”, є можливість зберегти його на ваш пристрій, для подальшого завантаження в кабінет Western Bid.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

ups, fedex, etsy, вкладення, пдф, вкладення для відправки, юпс, федекс, вложение, вложение для отправки, файл для отправки, інвойс, ордер етсі, ордер