Chat with us, powered by LiveChat

Правила пакування посилок

Зверніть увагу на правила пакування посилок для консолідацій Плюс, Директ, відправок FedEx, UPS, DPD.

Детальніше ознайомитися із різними видами доставки ви можете за наступними посиланнями:

- Доставка UPS Експрес та UPS Ground

- Про доставку FedEx

- Доставка Nova Poshta

- Доставка в Європу з України через DPD

- Як відправити посилку Укрпоштою з особистого кабінету Western Bid?

- Доставка Консолідація Плюс

- Доставка Консолідація Директ

Також корисні посилання по роботі із вашими відправками:

- Калькулятор розрахунку вартості доставки

- Відстеження посилок Western Bid

- Вкладення для відправки

- Як самостійно скасувати етикетку?

- Оформлення доставки через Western Bid у KeyCRM

Аби ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить, швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упакування:

Не обертайте посилки плівкою, стрейч-плівкою, крафтовим папером (можна обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки). Дозволено до пересилання тільки картонні коробки та/або кур’єрські пакети.

Не обклеюйте посилку скотчем повністю.

Замініть тубуси на квадратну або трикутну упаковку.

Не пакуйте в дерев’яні, пластикові, металеві коробки або коробки з фанери та ДСП, а також не обертайте крафтовим папером або пухирцем.

Правилами поштового сервісу дозволено:

– відправляти кур’єрський пакет і проклеїти його скотчем у кількох місцях (але не повністю!);

– проклеїти кути коробки, щоб посилка тримала форму;

– обмотати плівкою/пакетом товар усередині картонної коробки;

– кур’єрські пакети дозволені для посилок до 2 кг фізичної або об’ємної ваги, габаритами до 30 по довгій стороні та 25см по іншій.

З огляду на те, що габарити кур’єрських пакетів заміряють на одній стрічці разом із коробками, сканер не бачить між ними різниці, і бере габарити за крайніми розмірами. Вказуйте, будь ласка, габарити за кур’єрським пакетом, але не менше за мінімальні габарити 10*15см. Вся читабельна інформація повинна бути в одній площині.

– для всіх інших габаритів, коробки з виключно гофрованого, мінімум 3х шарового картону,
або ж, якщо коробка саморобна, можна використовувати листовий 3х шаровий гофрований картон, не менше.

– покривати скотчем картонну коробку можна до 30% поверхні. З огляду на те, що скотч часто має не ідеальної якості клейову основу, дуже рекомендується, щоб скотч закінчувався на початку скотча (не закінчувався на картоні).

– якщо упаковка неналежної якості, вона потребувала додаткового зміцнення з боку співробітників UPS або FedEx – це вважається “ручною обробкою” – за це кур’єрські служби стягують додаткові кошти.

– якщо етикетка поганої якості друку, менша за необхідні мінімальні розміри 10*15см – ця етикетка може не проскануватися на автоматичних сортувальних лініях, враховуючи те, що сканування відбувається в динамічному (в русі), а не статичному стані посилки.

{wrap--akzent-text}

Якщо посилка не сканується на автоматичній лінії, вона переводиться на “ручну обробку” – за це кур’єрські служби стягують додаткові кошти.

{/wrap--akzent-text}

Будь ласка, дотримуйтесь цих правил, оскільки сканування габаритів посилки істотно ускладнюється (а іноді просто стає неможливим) через те, що захисна плівка (або скотч, яким обмотана вся посилка цілком) “відбиває” промінь лазеру на скануючому обладнанні.

Якщо упаковка не відповідатиме вимогам, з боку перевізника буде виставлений штраф у розмірі 45$. Кошти будуть списані з вашого рахунку.

Приклади правильної упаковки на фото:

Можна використовувати такі кур’єрські пакети.


А ось так упаковку-тубу можна помістити в коробку:

Заборонено до відправлення посилки, що містять кілька упаковок змотаних між собою – це вважається ненадійним пакуванням і за це кур’єрські служби можуть накласти додаткові штрафи. Зовні, посилка повинна мати цілісну упаковку:

Вимоги до етикеток

Що стосується етикеток, то їх також необхідно прикріплювати до посилок, згідно з правилами поштової компанії.

Етикетка має бути розміром мінімум 10х15 см.

Маленьку посилку можна покласти в кур’єрський пакет і зверху наклеїти етикетку мінімально-допустимого розміру.

Будь ласка, не зменшуйте розміри етикеток, а також не збільшуйте штрих-коди під час друку.

Оскільки на первинному сортуванні співробітники пошти кладуть посилки на стрічку або ролики транспортера накладною (штрих-кодом) вгору таким чином, щоб проходячи рамку сканера штрих-код зчитувався автоматично, однак заломи на скотчі, кілька його шарів, темний колір скотча, блікуючі та темні файли (до яких вкладаються етикетки) часто перешкоджають автоматичному процесу зчитування штрих-коду. І це в ручному режимі робить співробітник пошти. Ручна обробка займає більше часу і оцінюється поштовою компанією за окремим тарифом, що виражається в додатковій оплаті за кожну посилку.

Щоб уникнути збільшення термінів доставки посилок і тарифів на доставку, просимо уважно поставитися до наступних правил:

Щоб не допустити пошкодження паперу етикеток, їх потрібно приклеювати скотчем (по всій площі етикетки) зверху на коробки, але обов’язково прозорим скотчем і без заломів / складок скотча безпосередньо над штрих-кодом.

Зверніть увагу: ця вимога не поширюється на етикетки, друкувані на термопринтерах, оскільки клей на скотчі негативно впливає на склад фарби – розмиває її. Тому етикетки, надрукувані на термопринтерах, краще просто приклеювати скотчем до посилці так, щоб скотч не потрапляв на надруковану інформацію.

Правила пакування посилок для Nova Poshta можна дізнатися тут.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
як запакувати посилку, як упакувати посилку, вимоги до упаковки пакування посилок, як правильно приклеїти прикріпити етикетку, максимально допустимі розміри етикетки, как упаковать посылку, как запаковать посылку, требования к упаковке пакованию посылок, как правильно приклеить прикрепить этикетку, максимально допустимые размеры этикетки