Chat with us, powered by LiveChat

ОптоМаркет - Товари для продажу в США

Надаємо готові товарні рішення для торгівлі, які містять те, що точно купують у США. З послугою ОптоМаркету від торгового агентства Western Bid ви зможете купити товари дрібним оптом для подальшого перепродажу їх на різних маркетплейсах.

Збільшуйте ваші доходи, продаючи товари в США

Для тих, хто продає або планує продавати товари в США і шукає затребувані товари, послуга від Western Bid дасть змогу витрачати менше часу і зусиль на пошук відповідного товару, надійного постачальника, аналіз ринку, складання описів до товарів і підбір фотографій.

Ви купуєте нові товари дрібним оптом для їх подальшого перепродажу. Лоти з товарами можна переглянути і купити прямо в Особистому Кабінеті користувача Western Bid.

Куплені лоти можна відправити за будь-якою адресою або залишити в нашому фулфілмент-центрі для відправок покупцям.

Переваги

Надаємо можливість

Усі зареєстровані клієнти Western Bid можуть викупити коробки (лоти) з різними товарами за неймовірно вигідними цінами. Вартість одного товару приблизно 2$. Ви можете реалізовувати цей товар будь-яким способом, на будь-яких маркетплейсах в США або інших країнах (окрім країн під санкціями). Також товар може бути відправлений в Україну.

Це дійсно вигідно

Ми самостійно продавали такі ж товари протягом декількох місяців, і переконалися в тому, що на кожен витрачений долар ви отримуєте назад два. Чим більше товарів ви викладаєте, тим більше ви збільшуєте ваші продажі. Товари з легкістю продаються за цінами в 10 разів вище тих, що були в закупці.

Допомагаємо розширити асортимент

Давно шукали що б додати в свій магазин такого, що цікаво закордонним покупцям? У наших лотах відібрані саме такі товари. Вам не потрібно витрачати час та кошти на аналіз ринку, пошук затребуваних товарів, надійних постачальників. Ви одразу отримуєте готовий набір товарів за низькими цінами.

Навчимо продавати

Підпишіться на наші канали в соцмережах, ми навчимо вас безкоштовно усім тонкощам продажів. Наші викладачі детально і з прикладами пояснять все, що потрібно знати для реалізації товарів з ОптоМаркету. Тож приєднуйтеся до нашого каналу в телеграм, чату, де можна отримати відповіді на всі ваші питання, а також наших ютуб-каналів українською та російською мовами, де проходять прямі трансляції та велика кількість навчальних відео.

Як це працює

01

Затребуваний асортимент:
Усі ці товари є нові та призначені для продажу в США, мають усі необхідні сертифікати і відповідають усім нормам якості. Імпортери цих товарів провели необхідні тести і маркетингові дослідження перед тим, як пропонувати ці товари на ринку США. Це означає, що на ці товари існує постійний попит серед американських покупців.

02

Якісні та недорогі товари:
Абсолютно нові товари ви можете купити у нас за ціною приблизно в 10 разів нижчою за продажну. 90% товару надходить в оригінальній не пом'ятій упаковці. Кожен лот супроводжується детальним маніфестом з товарними фотографіями і посиланнями на картки товарів на Амазоні.

03

Глобальний ринок:
Такі товари можна успішно продавати на еBay, використовуючи фото й описи з Амазону. Можна продавати на Amazon та інших маркетплейсах. Частину товарів, що належать до категорії Art and Craft Supplies, дозволено продавати на Etsy.

06

Вигода перед конкурентами:
Низька конкуренція, оскільки товар є в наявності лише в Амазоні. Він уже знаходиться в США, і буде доставлений покупцю за лічені дні з трекінгом по США. Також, відправляючи товар з нашого фулілменту, ви будете мати знижені ціни на доставку. Тож ціна для покупця може бути найнижча на ринку. Кожен лот містить 90% - 95% унікального товару, який рідко повторюється в інших лотах.

05

Товарний асортимент:
Ми не формуємо лоти, а отримуємо їх готовими до продажу, тому не маємо впливу на кількість однакових одиниць кожного товару в лоті. Проте ми розглядаємо різноманітність товарів як перевагу, оскільки в даному сегменті продажу десяток різних товарів можна реалізувати легше і швидше, ніж десять однакових одиниць.

04

Примноження інвестицій:
Якщо Ви будете продавати ці товари на еBay з нашого фулфілмент-центру, ви гарантовано заробите на 100% більше, ніж вклали. На кожен витрачений долар ви отримуєте назад два. Середній термін продажу товарів на Ebay становить 90 днів, проте можна добре продати дві третини наявних товарів уже протягом першого місяця.

07

Продажі не вимагають спеціальних навичок:
Більшість товарів є предметами домашнього вжитку, різним кухонним начинням, інструментами, товарами першої необхідності тощо. Товари розраховані на широку аудиторію покупців, і тому спеціальних знань не потрібно. Надаємо інформаційну та технічну підтримку у веденні товарного бізнесу на своїх інтернет ресурсах.

08

Розрахунок ціни з урахуванням доставки:
Якщо викуплений вами лот перебуває у нас на фулфілмент складі, ви можете прорахувати вартість кожного товару з урахуванням відправки, скориставшись зручним калькулятором на нашому сайті. Ви матимете спеціальні знижені ціни від перевізників, які ми надаємо нашим клієнтам.

09

Аналіз лотів перед викупом:
Лоти виставляються щодня в робочі дні, в різний час. Кількість лотів також буває різною, це залежить від кількості таких лотів у постачальника. Ви завжди можете вибрати відповідний для вас лот, проаналізувавши його вміст з маніфесту (списку товарів, де вказаний опис, фото, приблизна ціна продажу, посилання на товар на Amazon).

ОптоМаркет

Розширте асортимент ваших магазинів

Це нові (New) товари з полиць онлайн-супермаркету Амазон, так званий Shelf pool, які ви можете купити в нас за ціною приблизно в 10 разів нижчою за продажну. Увага! Це не вживані (Used) і не повернуті назад (Customer Return) товари. Приблизно половина з них продовжує продаватися на Амазоні, і 90% надходить в оригінальному не пом'ятому пакуванні.

Товар що користується попитом

Імпортери цих товарів провели необхідні тести та маркетингові дослідження перед тим, як пропонувати ці товари на ринку США.

Забезпечуємо інформаційну підтримку

Ґрунтуючись на нашому двадцятирічному досвіді з тисячами клієнтів, ми надаємо рекомендації та детальні інструкції з організації продажів.

Можна продавати будь-де

Ми не обмежуємо вас у виборі маркетплейса, всі ці товари є дозволеними до продажу в США.

Збільшуйте кількість продажів

Тестуйте нові ніші та нові товари, щоб знайти найкращі можливості, розширюйте асортимент та заробляйте більше.

Не пропустіть шанс почати продавати з ОптоМаркет!

Купуйте товари дрібним оптом для подальшого перепродажу.

Ви витрачатимете менше часу і зусиль на пошук відповідного товару, надійного постачальника, аналіз ринку, складання описів до товарів і підбір фотографій.

Отримуйте готові рішення для перепродажів того, що точно купують у США.
Це дасть вам змогу збільшити ваші доходи.