Chat with us, powered by LiveChat

Склад повернень

Якщо посилка була визначена як ваша, то при надходженні на склад в Особистому кабінеті вона відобразиться в цьому розділі меню. Навпроти кожної посилки, що надійшла, буде кнопка “Створити тікет”. Натиснувши на неї ви можете вказати, що робити з цією посилкою. Наприклад, вказати адресу нового покупця, якому її необхідно буде відправити.

Також навпроти кожної посилки буде кнопка “Деталі”. Натиснувши на неї, ви зможете ознайомитися з усією детальною інформацією по вашій посилці. Наприклад, подивитися фото товару, що повернувся, аби зрозуміти його стан.

Якщо посилка не була визначена, то вона з’явиться в розділі меню “Мої відправки/Склад повернень/Посилання без адресата”. Вказавши номер відстеження, ви зможете знайти вашу посилку.


Якщо серед посилок, що знаходяться в розділі “Посилання без адресата”, є ваша, вам необхідно натиснути на кнопку “Запит” і заповнити всі необхідні поля, щоб підтвердити, що вона належить вам. Після обробки вашого запиту, ця посилка з’явиться в розділі “Мої посилки”.

Нагадуємо, в разі виникнення необхідності, Western Bid приймає повернення на адресу компанії в Маямі:

IN CARE OF WB WAREHOUSE
3500 W Hallandale Beach Blvd
Pembroke Park, FL, 33023

Обробка повернень відбувається до 3 робочих днів.

30 днів ваші посилки можуть зберігатися у нас безкоштовно. Після 30 днів у вас буде на вибір, або платне зберігання, або утилізація товару.

Вартість платного зберігання:

$0.03 за 1 одиницу товару на місяць з вагою до 50г;
$0.06 — 51-100г;
$0.08 — 101-200г;
$0.10 — 201-300г;
$0.12 — 301-500г;
$0.14 — 501-750г;
$0.20 — 751-1000г;
$0.30 — 1001-1500г;
$0.40 — 1501-2000г;
$0.60 — 2001-3000г;
$1.00 — 3001-4000г;
$2.00 — 4001-5000г;
$2.40 — 5001-6000г;
$2.80 — 6001-7000г;
$3.20 — 7001-8000г;
$3.60 — 8001-9000г;
$4.00 — 9001-10000г;
$5.50 — 10001-12000г;
$6.00 — 12001-15000г;
$7.00 — 15001-17000г;
$8.00 — 17001-20000г.
$45 за палету (до розрахунку береться фізична вага).

Комісія за прийом товару на склад повернень:
до 453 грам – $1.5;
від 454 грам до 907 грам – $2.0;
від 908 грам до 1,81 кг – $3.0;
від 1,82 кг до 4,53 кг – $4.0;
понад 4,54 кг – $5.0.

Комісія, за відправку зі складу повернень:
до 453 грам – $2.0;
від 454 грам до 907 грам – $2.5;
від 908 грам до 1,81 кг – $3.0;
від 1,82 кг до 4,53 кг – $4.0;
понад 4,54 кг – $5.0.

У випадку комбінованої відправки (декілька посилок в одній) – за кожну додану посилку + 0.20$. Наприклад: вам потрібно відправити в одній посилці 3 товари (по 400 грам кожен). В такому випадку комісія буде складати $3.40. $3.0 – комісія складу за відправку (сумарна вага трьох товарів 1.2кг.), $0.40 – комісія за дві додані посилки.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ

Відкриваючи магазин, продавець, як правило, максимально повно описує сервіс, що надається його магазином, і, в тому числі, вказує, чи приймає він повернення товарів від покупців.

В онлайн торгівлі існує певний відсоток повернень з різних причин. Необхідно цей момент також враховувати у своїй роботі. Якщо, наприклад, подана скарга на товар, товар не підійшов або з іншої причини покупець запросить повернення коштів, то кошти списуються з рахунку продавця.

Так, повернення – це додатковий клопіт для продавця. Однак, з іншого боку, готовність продавця прийняти товар назад з поважної причини – грає на користь магазину, оскільки підвищує до нього лояльність з боку покупців.

У випадку повернення посилок, відправлених через FedEx, за зворотню доставку до Фулфілмент центру перевізником стягується плата. Кошти будуть списані з вашого рахунку. Зберігання на складі повернутих посилок протягом 30 днів безкоштовно.

Отже, що робити, якщо покупець хоче повернути вам товар?

- Ознайомтесь з причиною повернення – її повинен вказати покупець (наприклад: товар не відповідає заявленому опису).

- Зв’яжіться з покупцем, щоб визначити етапи повернення або заміни товару. Нагадаємо, в разі виникнення необхідності, Western Bid приймає повернення на адресу компанії в Маямі.

- Стежте за термінами виконання зобовязань. У разі повернення товару, Ebay зобов’язує покупця повернути товар протягом 5 робочих днів з моменту запиту на повернення. А продавець повинен відшкодувати покупцеві кошти протягом 6 робочих днів з дати отримання повернутого товару (гроші будуть списані з вашого рахунку в Western Bid). Якщо покупець згоден на заміну товару, продавець повинен відправити його протягом 5 робочих днів з дати запиту на повернення.

Оплата зворотної доставки стягується з вас або з покупця, в залежності від встановлених вами умов повернення і причини повернення.

Важливо: якщо покупець повертає товар, тому що той не відповідає опису в оголошенні, доставлений пошкодженим або в ньому відсутні деталі, то всі витрати з доставки оплачуються продавцем.

Якщо покупець повертає товар з якоїсь іншої причини, в тому числі, тому що просто передумав його купувати, то продавець має право стягувати будь-який збір за повернення товару, зазначений в Умовах повернення в оголошенні.

У країнах, де маркетплейси перейшли на керовані платежі і здійснюють виведення грошей продавцям через payoneer, ми тимчасово припиняємо роботу з цими майданчиками. Але готуємо цікаві альтернативні пропозиції, будь ласка, слідкуйте за анонсами.

Що необхідно для переносу товару, що повернувся зі складу повернень на фулфілмент центр?

Для переносу товару зі складу повернень на фулфілмент центр в особистому кабінеті Western Bid необхідно:

  • Заповнити усі необхідні поля у розділі меню "Fulfillment Center/“Додати товар” і внести відомості про одиницю (штуку) товару, який ви збираєтеся надіслати на склад Маямі.

  • Після цього система запропонує перейти до створення партії.

  • Оформити товар для відправки, вибравши ручну відправку.

  • В полі перевізника вказати "Return".

  • Написати в полі треку "Складський номер товару".

Детальна інструкція про те, як керувати товарами на складі з особистого кабінету розміщена в нашій статті по фулфілмент центру.

Нашим клієнтам тепер доступна можливість самостійного створення та подальшого роздруку етикеток для повернення товарів в центр Western Bid в Маямі/

Зверніть увагу! Зворотний лейбл можна створити самостійно тільки при поверненні товару з США. Зворотний лейбл самостійно скасувати не можна!


Тому будьте уважні, заповнюючи поля. Якщо ви хочете скасувати зворотну етикетку, вам необхідно відправити запит на скасування через функцію Служба Підтримки. Термін обробки таких запитів: 2 тижні, і важливо – сам запит на скасування етикетки можна направити тільки протягом 14 днів з моменту створення.

Щоб дізнатися більше, переходьте до статті "Як самостійно створити зворотний лейбл?"

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

покупець хоче повернути товар що робити, повернення в Україну, як повернути товар на склад в США, як оплатити повернення товару, як зробити зворотню етикетку зворотній лейбл, адреса складу повернень Western Bid вестерн бід в США, як переслати посилку яка повернулась на склад, як повернути посилку зі складу вестерн бід в Україну, утилізаця посилки, як відправити посилку зі складу новому покупцю, покупатель хочет вернуть товар что делать, возврат в Украину, как вернуть товар на склад в США, как оплатитьи возврат товара, как сделать возвратную этикетку возвратный лейбл, адрес склада возвратов Western Bid вестерн бид в США, как переслать посылку которая вернулась на склад, как вернуть посылку со склада вестерн бид в Украину, утилизация посылки, как переслать посилку со склада новому покупателю, як створити тікет на повернення посилки, склад повернень, адреса для повернення посилки, адреса складу вестерн бід Western Bid для повернень, термін обробки повернень, як повернути посилку на склад вестерн бід, як повернути посилку в Україну, як продати посилку повторно, как создать тикет на возврат посылки, склад возвратов, адрес для возврата посылки, адрес склада вестерн бид Western Bid для возвратов, срок обработки возвратов, как вернуть посылку на склад вестерн бид, как вернуть посылку в Украину, какк продать посылку повторно