Chat with us, powered by LiveChat

Як самостійно створити зворотний лейбл?

Нашим клієнтам тепер доступна можливість самостійного створення та подальшого роздруку етикеток для повернення товарів в центр WB в Маямі або на адресу Нової Пошти в США (NP Shopping).

Зворотний лейбл можна створити самостійно тільки при поверненні товару з США. Якщо вам необхідно повернути товар з інших країн, то ви можете самостійно оформити доставку через будь-яку кур’єрську службу на адресу нашого складу і написати нам, щоб ми прийняли ваш товар. У разі, якщо на товар нараховані мита та податки, то вам необхідно попередньо зв’язатися з нами через службу підтримки і узгодити оплату мит. Якщо це зроблено не буде, товар ми прийняти не зможемо.

Ціна, як завжди, буде видна при розрахунку, коли ви введете розміри і вагу.

Зверніть увагу! Зворотний лейбл самостійно скасувати не можна!
Тому будьте уважні, заповнюючи поля. Якщо ви хочете скасувати зворотну етикетку, вам необхідно відправити запит на скасування через функцію Служба Підтримки. Термін обробки таких запитів: 2 тижні, і важливо – сам запит на скасування етикетки можна направити тільки протягом 14 днів з моменту створення.

Щоб створити зворотний лейбл, вам потрібно:

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

1. В пункті меню “Створити посилку” вибрати “Зворотня етикетка”.

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

2. Заповнити всі необхідні поля. Вони можуть бути заповнені автоматично з транзакції, якщо ви введете її номер.

3. Ввести адресу одержувача. Посилки йдуть на склад у Маямі:

Western Bid, Inc.

3500 W Hallandale Beach Blvd

Pembroke Park, FL, 33023

4. Вказуєте вартість товару і опис вкладення

5. Вказуєте габарити посилки (вимірюються по коробці) та обираєте спосіб доставки. Система автоматично розраховує вартість.

Де взяти номер NP при створенні етикетки для повернення товару від покупця?

Якщо необхідно оформити повернення в Україну, то це можна зробити через Нову пошту. Для цього потрібно зареєструватися і увійти в Особистий кабінет. Перейти в розділ “Мої адреси для шопінгу”, вибрати США.

В стрічці Adress Line 1 і знаходиться ваш унікальний номер NP Shopping

Після отримання номеру зворотьної етикетки не забуваємо додати цей номер в Оcобистому кабінеті NP Shopping. Щоб Нова пошта після отримання посилки могла ідентифікувати, кому вона належить.

Далі необхідно заповнити поля форми та додати трек-номер.

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

Подивитися ваші створені повернення і роздрукувати документи можна в розділі “Надіслані посилки”/”Мої етикетки з Маямі”. Повернення здійснюється через USPS.

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
як створити зворотню етикетку, зворотний лейбл, зворотній лейбл, як оформити повернення посилки в Україну, як скасувати етикетку, як скасувати зворотній лейбл, як повернути посилку з США в Україну, как создать возвратную этикетку, возвратный лейбл, как оформить возврат возвращение посылки в Украину, как отменить этикетку, как отменить возвратный лейбл, как вернуть посылку из США в Украину