Chat with us, powered by LiveChat

Швидка та надійна
доставка посилок

Доставка товарів по всьому світу зі знижками до 80%

Продавайте товари через Western Bid та оформлюйте їх швидку доставку по всьому світу за найвигіднішими тарифами. Надійні світові перевізники з України, Польщі та Чехії у 100+ країн світу. Ціни від 5$.

Чому потрібно
звертатись саме до нас

Розрахунок вартості пересилки

Кому підійде сервіс?

Клієнти компанії Western Bid можуть доставляти товари, що продані на Etsy, eBay, з магазинів на Shopify та інших платформах з України, Польщі та Чехії до дверей своїх покупців у більше ніж 100+ країн світу за спеціальними тарифами. Ексклюзивні субсидовані ціни на послуги найкращих світових перевізників. Надійність та швидкість доставки гарантуються не лише співпрацею з провідними міжнародними службами пересилки, а й двома десятками років нашої плідної роботи з продавцями. Ми працюємо як з підприємцями та виробниками, які відправляють товари на експорт, так і з майстрами та митцями, які продають свої власні творчі вироби за кордон. Клієнтом Western Bid може стати кожен, хто хоче працювати у сфері e-commerce, розвиватися та заробляти у доларах.

Якщо ви продаєте товари не через Western Bid, але бажаєте користуватися послугами доставки, тоді вам підійде наш сервіс West Parcel.

Види доставки через Western Bid

UPS Express з України

Швидкісна адресна доставка до дверей вашого покупця у 100+ країн світу за ексклюзивними цінами від Western Bid.

FedEx Priority з України

Швидка міжнародна доставка за низькими цінами задовольнить будь-які ваші потреби в пересилці. Ідеально підійде для габаритних вантажів.

DPD в Європу з України

Міжнародна доставка до 20 країн Європи наземним транспортом за приємними цінами, доступна для посилок вагою до 30 кг.

UPS Ground з України

Доставка UPS Ground у країни Євросоюзу де отримувач не несе жодних витрат при отриманні, незалежно від того, сплачений чи ні VAT

Доставка Nova Poshta Global з України

Простий та вигідний спосіб доставити ваші посилки в більшість країн світу з доступним міжнародним відстеженням.

Доставка Консолідація Плюс з України

Вигідна консолідована доставка через склад Western Bid в США за неймовірно низькими цінами - для посилок вагою до 4 кг.

Доставка Консолідація Директ з України

Найкращий варіант доставки та спеціальні ціни для продавців, які відправляють за кордон від 8 посилок на день.

Доставка Консолідація Оптимум з України

Консолідація Оптимум призначена для великогабаритного вантажу з розрахунковою вагою до 68 кг та заявленою вартістю до $800

Доставка з Фулфілмент центру з США

Ваш власний склад в США, де ми зберігаємо ваш товар, готуємо до продажу, пакуємо та відправляємо покупцям по США та в інші країни.

Доставка з Чехії

Доставка товару з Чехії у 100+ країн світу через UPS Express за спеціальними тарифами.

Доставка з Польщі

Міжнародна доставка ваших посилок та консолідацій з Польщі через UPS Express зі знижками до 70% по всьому світу

Склад повернень в США

Приймаємо повернення на склад в США

Сервіс для клієнтів Western Bid. Приймаємо в США на наш склад, обробляємо та зберігаємо протягом 30 днів посилки, які були повернуті вашими покупцями. Протягом цього часу ви можете продати товар іншому покупцеві, запросити повернення посилки вам або перевести посилку на фулфілмент. 

Чому клієнти обирають доставку Western Bid

Швидко

Максимально швидкі терміни доставки ваших посилок з будь-якої точки України прямо до дверей ваших зарубіжних покупців в більш ніж 100 країн. Різноманітні способи відправки — від експрес-доставки до консолідованої пересилки. Швидка відправка з нашого фулфілмент центру в Маямі (США) дозволить успішно конкурувати з американськими продавцями.

Надійно

Ми відправляємо 3000+ посилок щодня та обираємо для пересилки лише надійних міжнародних партнерів-перевізників. Кожна посилка має трек-номер і відстежується, тож ви і ваші покупці можете бути спокійні. Гарантовані послуги страхування посилок від втрати.

Економно

Найнижчі субсидовані та ексклюзивні ціни дають можливість нашим клієнтам вигідно доставляти свої товари по всьому світу. Просте оформлення документів всього у декілька кліків, зручний інтерфейс Особистого кабінета, оплата пересилки прямо з акаунта клієнта дозволяють заощадити ваш час та гроші.

Доступно

Користуватися послугами доставки від Western Bid можна з будь-якого куточка країни. Ви можете принести посилки до 4 кг особисто до офісів наших регіональних представництв або ж відправити Укрпоштою чи Новою поштою на адресу нашого Консолідаційного центру в Києві. При відправлені посилок з Польщі та Чехії достатньо просто передати їх на будь-яке відділення UPS або викликати кур’єра.

Власний сайт відстеження

Ми створили власний сервіс для відстеження ваших посилок, що показує тільки найактуальнішу інформацію за вашим номером відстеження. Ви можете переглядати зміни по вашому відправленню самостійно або ж, надати посилання на сайт покупцю, щоб він слідкував за покупкою. Перейти на сайт.

Робимо експертизу

Для клієнтів, що продають будь-які предмети мистецтва, картини олією на полотні та на дереві, а також колекційні предмети старше 60 років, діє послуга надання Культурологічної експертизи від Western Bid. Дізнайтеся деталі тут.

Як оформити доставку?

Реєструєтесь на сайті

Після реєстрації ви отримаєте доступ до Особистого кабінету клієнта, де зможете в зручному та простому форматі управляти вашими товарами та партіями, коштами, транзакціями і відправками, оформлювати доставку, виводити кошти тощо.

Виставляєте товар на продаж

Ми надаємо можливість вашим покупцям оплачувати товари через PayPal на Etsy, Shopify, власних сайтах на будь-якІй іншій платформі та в соціальних мережах за допомогою Lavky. Послуги доставки доступні клієнтам, що продають товари через Western Bid. Якщо ви бажаєте користуватися лише сервісом доставки та фулфілмент центром в США, запрошуємо на West Parcel, де є можливість поповнювати рахунок для оплати доставки.

Оформлюєте доставку

Після продажу товару обираєте спосіб пересилки, який вам найбільше підходить. Ціни на доставку можна розрахувати на нашому зручному калькуляторі пересилки. Створюєте відправлення та, керуючись простою інструкцією, роздруковуєте і наклеюєте етикетку та необхідні документи, якщо такі зазначені в пам’ятці.

Упаковуєте та відправляєте посилку

Ваш проданий товар повинен бути надійно упакований відповідно вимог перевізників та захищений так, щоб вміст посилки не пошкодився в процесі доставки. Далі приносите посилку особисто до найближчого офісу регіонального представництва або відправляєте посилку Укрпоштою чи Новою поштою на адресу нашого Консолідаційного центру в Києві. При відправлені посилок з Польщі та Чехії достатньо просто передати їх на будь-яке відділення UPS або викликати кур’єра.

01

02

03

04

Приймаємо повернення

Ви продаєте – ми усуваємо перешкоди!

Клієнти, які продають товари через Western Bid, мають особливі ціни зі знижками до 80% на доставку товарів через найбільших міжнародних перевізників.

Якщо продаєте товари самостійно, але бажаєте користуватися нашою доставкою, оберіть країну відправки

Если продаете товары самостоятельно, но хотите пользоваться нашей доставкой, выберите страну отправки

Поширені запитання

ОптоМаркет - Товари для продажу в США
Варіанти доставки посилок зі складу в США.
UPS Експрес та UPS Ground доставка | Western Bid
Як юридичними особам (ТОВ, ПП, ФОП, СПД) оформити офіційний договір з Western Bid?
Як додати компаньйона у кабінет Western Bid?
Заборонений товар | Western Bid
Фулфілмент центр Western Bid у США
доставка закордон, як доставити посилку покупцю, експрес доставка за кордон, консолідація плюс, юпс експрес доставка,  UPS Express, доставка вестерн бід, доставка з фулфілмент центру, ціни на доставку Western Bid, доставка в Європу, як оформити доставку, як оплатити доставку, калькулятор доставки, калькулятор пересилки, доставка за границу, как доставить посылку покупателю, экспресс доставка заграницу, консолидация плюс, юпс экспресс доставка, UPS Express, доставка вестерн бид, доставка из фулфилмент центра, цены на доставку Western Bid, доставка в Европу, как оформить доставку, как оплатить доставку, калькулятор доставки, калькулятор пересылки