Chat with us, powered by LiveChat

$100 за кожного клієнта

Партнерська програма підключення

Приведіть продавців - ми під'єднаємо їхні магазини на Shopify, WordPress і Facebook до PayPal, Stripe і Authorize через Western Bid, а ви заробите на комісії від продажів їхніх товарів.

Для кого ця програма

Бізнес-тренери та Школи e-commerce

Рекомендуйте своїм студентам підключення до платформи Western Bid і стежте за їхнім прогресом у реальному часі.

Лідери груп у соцмережах

Надішліть кожному учаснику Ваше партнерське посилання, і розкажіть про додаткові бенефіти для тих, хто ним скористається.

Веб-дизайнери та фрілансери

Запропонуйте вашим замовникам - власникам вебсайтів і магазинів - підключити прийом оплат з можливістю виплат криптовалютою. Використовуйте наші модулі для WordPress і WooCommerce.

Блогери та влогери

Створіть відео-курси і статті про те, як заробляти з Western Bid, та ведіть своїх фоловерів до перших продажів.

Як стати партнером

01

Зареєструйтесь у Western Bid

02

Запросіть верифікацію в тікеті

03

Отримайте статус верифікованого клієнта

06

Зайдіть в Особистий кабінет

05

Дочекайтеся нашої відповіді на емейл

04

Заповніть форму заявки на цій сторінці

07

Отримайте персональне посилання

08

Пропонуйте посилання потенційним клієнтам

Як це працює?

Як мені отримати $100?

Ваше партнерське посилання однакове для всіх клієнтів, яких Ви приведете. На своїй сторінці партнера в особистому кабінеті Western Bid Ви побачите всіх, хто зареєструвався за Вашим посиланням. Далі Ви можете спостерігати за зростанням продажів кожного з тих, кого Ви привели. Щойно комісія Western Bid від продажів кожного Вашого протеже досягне $ 300 USD, Ви отримуєте від Western Bid одноразовий платіж у розмірі $ 100 USD, який можете вивести з Western Bid зручним способом.

Кількість приведених Вами клієнтів не обмежена. Дія програми в даний момент також не обмежена за часом.

Скільки часу проходить до виплати?

Для того, щоб Western Bid отримав комісію $300.00 USD (а Ви, відповідно, $100.00) з продажів наведеного Вами клієнта-продавця, цей клієнт повинен продати на суму приблизно в $6,000.00 USD.
При середньому чеку $60.00 USD продавцю-початківцю для досягнення такої суми потрібно в середньому 6-12 тижнів. Програма влаштована так, що ви в реальному часі бачите загальну суму комісії, яку отримує Western Bid з кожного вашого учня.

Ви можете зароблені комісійні з Western Bid на картку або рахунок у PrivatBank або МоноБанк, через системи PayPal, Payoneer, Wise і Revolut, a також криптовалютою USDT або готівкою в пунктах видачі в Україні.

Що, якщо приведений продавець не досягне необхідної суми продажів?

Програма влаштована так, щоб Ви бачите зростання комісії Western Bid від продажів конкретного продавця, і можете допомогти йому в разі, якщо зростання зупинилося.

Western Bid зацікавлений у тому, щоб ви займалися з продавцем-початківцем до того моменту, поки він не почне самостійно розвивати продажі й отримувати дохід.

Виплати партнерської програми за конкретного приведеного Вами клієнта відбуваються тільки в разі отримання Western Bid комісії в $300.00 від продажів цього клієнта.

Особлива пропозиція

За реєстрацію за Вашим партнерським посиланням користувач отримує певні бенефіти, які будуть вказані на сторінці Вашої партнерської програми в особистому кабінеті Western Bid.

Приєднуйтесь до Партнерської програми

Форма реєстрації учасника партнерської програми

Перед реєстрацією переконайтеся, що Ваш акаунт у Western Bid верифікований.

Дякуємо за заявку!

Ми розглянемо Вашу заявку і зв'яжемося з вами протягом 3-х робочих днів.

Ой! Щось пішло не так під час відправлення форми.

Присоединяйтесь к Партнерской программе

Форма регистрации участника партнерской программы

Перед регистрацией убедитесь, что Ваш аккаунт в Western Bid верифицирован.

Дякуємо за заявку!

Ми розглянемо Вашу заявку і зв'яжемося з вами протягом 3-х робочих днів.

Ой! Щось пішло не так під час відправлення форми.

Дізнайтеся більше про послуги Western Bid

Міжнародна доставка посилок за кордон
Послуги Фулфілмент та Преп центру в США
Безкоштовний маркетплейс Lavky
Відкриваємо компанію в США
Аналіз магазинів та ніш
Склад повернень
партнерська програма, партнерство, вигідна співпраця, партнерські вигоди, партнерські умови, реферальна програма, партнерські винагороди, заробіток на партнерстві, відсотки за рефералів, партнерський дохід, партнерський зв’язок, партнерська схема, партнерські відносини, реферальні комісії, програма залучення клієнтів, партнерська мережа, вигідні умови співпраці, партнерська угода, заробіток на рекомендаціях, партнерська винагорода, партнерская программа, партнерство, выгодное сотрудничество, партнерские преимущества, партнерские условия, реферальная программа, партнерские вознаграждения, заработок на партнерстве, проценты за рефералов, партнерский доход, партнерская связь, партнерская схема, партнерские отношения, реферальные комиссии, программа привлечения клиентов, партнерская сеть, выгодные условия сотрудничества, партнерское соглашение, заработок на рекомендациях, партнерское вознаграждение