Chat with us, powered by LiveChat

Онлайн-школа
для продавців

Експертна допомога продавцям на eBay та Etsy

Консультації від експертів

Якщо ви вже продаєте на eBay або Etsy та бажаєте покращити роботу ваших магазинів, збільшити продажі, зрозуміти, чому багато переглядів та мало покупок, ви можете замовити консультації наших спеціалістів.

Ми провели вже більше 150 онлайн та офлайн заходів з продажів на Etsy, Shopify, eBay. Вболіваємо за кожного нинішнього та майбутнього продавця, нашого учня і завжди залишаємось на зв’язку!

Наші освітні послуги

Професійні поради для розвитку вашого бізнесу

Практична консультація по роботі на eBay

Що ви отримаєте:
Ця консультація вам буде в нагоді, якщо ви вже почали самі відкривати магазин, та стикнулися з труднощами:
1) з відкриттям акаунту eBay
2) спілкуванням з клієнтами
3) налаштуваннями та грамотним оформленням товарів
4) деталями налаштування доставки та маркетингових інструментів
5) хочете зрозуміти, чому товар не продається та як зробити аналіз на Ebay
6) хочете покращити ситуацію та збільшити продажі.

Наші спеціалісти допоможуть вам розібратися з проблемою та визначитись із планом дій. Ми уточнюємо ваші запитання завчасно і готуємось, щоб надати вам максимум інформації.

Експертна консультація по Etsy від Вікторії Жидок

На консультації ви можете:
1) Отримати відповіді на будь-які запитання, які у Вас виникають щодо продажів на Etsy.
2) У форматі онлайн обговорити вашу нішу та зрозуміти, на який товар у вашій лінійці вам потрібно зробити акцент та як це зробити.
3) Зробити SEO-налаштування для ваших товарів, підібрати найбільш працюючі ключові слова.
4) Зробити аудит та аналіз статистики вашого магазину, щоб отримати розуміння, як підвищити продажі.

Консультація може бути максимально практичною і прямо під час неї можна пропрацювати всі ті питання і налаштування, в яких вам потрібна допомога.

Експертна консультація від Олександра Радіча

Онлайн-зустріч 45-50 хвилин
Допомога підприємцям у побудові ефективної системи бізнесу, яка успішно функціонує на міжнародних ринках. Під час консультації Олександр Радіч допоможе вам виявити сильні та слабкі сторони вашого бізнесу, вирішити стратегічні питання, визначити напрямок розвитку, розглянути інструменти та підходи для досягнення вашої мети. Також ви дізнаєтеся, як знаходити потенційних партнерів і постачальників і встановлювати з ними ефективну комунікацію.

Підійде для:
- Власників магазинів з командою
- Продавців з оборотом від 5 тисяч доларів на місяць
- Підприємців з виробництвом, які прагнуть розширити свій бізнес на міжнародних ринках

Перед консультацією ми надаємо вам бриф для заповнення, щоб максимально ефективно використати час зустрічі.

Онлайн-послуги від американського маркетолога Марії Каганович

Індивідуальна консультація

Індивідуальна консультація (30 хвилин) з розбором ваших питань щодо роботи на Etsy або eBay.

Онлайн-аналіз

Онлайн-аналіз вашої ніші та вашого асортименту товару прямо на консультації.

Діагностика магазину

Діагностика магазину на Etsy (1 година), де ви отримаєте розуміння, чому у вас не купують та як ваш магазин виглядає в очах американського споживача.

Маркетингове брендування на Etsy

Підходить для власників магазинів на Etsy, які хочуть створити або покращити сприйняття свого бренду, магазину.

Покращення SEO вашого лістингу за допомогою Marmalead

Підійде тим, хто потребує збільшити кількість переглядів у магазині на Etsy за допомогою органічного просування і хоче розібратися, як самостійно працювати із SEO.

Наші консультанти - це не просто спеціалісти Western Bid, що багато років працюють на підтримці клієнтів, це також активні продавці на eBay та Etsy власних товарів.
Марія Каганович надає послуги англійською або російською мовою.

YouTube канал з навчальними відео

Безкоштовне навчання на YouTube

Практична інформація та навчальні матеріали по Etsy, Ebay та Shopify - у відкритому доступі в корисних відео з Машою Каганович та Вікторією Жидок. Наші експерти діляться досвідом, аналізують тренди, розповідають про механізми роботи, оновлення на маркетплейсах, а також дають корисні поради щодо ведення бізнесу та розвитку особистого бренду на основі практичного досвіду та досвіду наших успішних клієнтів.

Відгуки наших клієнтів

Переживала, що спустила 300$ але лиш поки не отримала файл з аналізом і консультацію. Вікторія дала доцільні поради і інструменти. Ідеї нових ніш, налаштування реклами і доставки, оформлення магазину і його сео-оптимізації. Я отримала відповіді не весь свій перелік питань. Простими кроками вже збільшила продажі і бачу результат. Команда дійсно серйозно підійшла до задачі, на відміну від хендмкйдхабу, де все виглядало гонорово, а на справі - пшик. Дуже вдячна.

Людмила

Дякую Евгену за доладню консультацію по Ібею. Завжди дякую Олександру Радічу за позитив, натхнення та знання з Етсі

Дмитро

Хочу подякувати Катерині Романенко за постійну підтримку по Etsy та рекомендацію скористатись можливостями маркетплейсу Lavka. Для мене Ви як такий просто безцінний маяк, який освітлює та покузує мені завжди вірний шлях! І окрема подяка Юлії Кутик за таку колосальну допомогу при створенні мого 1 лістингу на Lavka. Якщо чесно, я навіть і не очікувала стільки професійних порад по фото, опису, назві мого виробу, аналізу моєї ніши і стільки уваги й підтримки. Також хочу подякувати всім дівчатам з лінії консультацій!!! Завжди максимально зрозуміло і детально!!!

Наталія

Євгене, щиро дякую вам за дуже змістовну консультацію. Мої сподівання суттєво перевищені, я отримав купу корисних знань та лайфхаків, які за звичайних обставин я б отримав протягом тривалого часу та за високу ціну! Маю чіткий план, що робити. Найближчим часом повернусь з новими запитаннями. Доречі, мені дуже сподобалася ідея проаналізувати мої лістинги.

Ruslan

Добрый день! После Вашей консультации сделали корректировки, добавили товар в наличии до 550 штук (в черновике еще 700 и каждый день по 20 добавляем). За последний месяц уже были 5 продаж - Спасибо

Andrii

Ураааа я получила первые 10 продаж на Etsy .Благодарю Александра за помощь в развитии моего магазина ))))) Я так счастлива , побегу собирать посылки )))

Ekaterina Voytenko

Перед тем как открыть магазин на Etsy, я прошла обучение у Александра! И это было самое правильное решение! Александр лаконично, доходчиво и терпеливо делится своими знаниями, опытом, рекомендациями! А главное, что вас не оставят без поддержки и после обучения! Всем рекомендую пройти курс, и вы будете точно знать как правильно открыть магазин, чтоб он работал. А так же помогут справиться с возникшими трудностями! Спасибо за Ваш труд, Александр и Катя!

Anastasia Levina

Я передивилася інформацію на ютубі WB, наразі знайшла відповіді на свої питання, дуже класний спікер Вікторія з Чернігова. Для мого рівня там є всі відповіді. Поки що буду працювати за її порадами

Hanicheva Viktoriia

Дякую Вам, у мене почалися перші продажі завдяки вашим порадам.

Альона Дубчак

Консультація пройшла добре. З іншої сторони зробили погляд на те, що робимо. Отримали багато практичних порад. Хотілося більш поглибленого аналізу, але на даному етапі достатньо. Нам вказали на основні недоліки і на що варто звернути увагу. Тому будемо працювати. Дякую!

Вячеслав Журавель

Консультация потрясающеая, появились новые идеи и направления, что нужно делать и как дальше развивать

Анна Андреева

Хочу подякувати Олександру і Катерині за курс! Я вже близько п’яти років збиралася відкрити магазин на Etsy, але ніяк не могла відважитися. І найкращим моїм рішенням на карантині- це було пройти курс в Олександра. Спочатку я не розуміла багатьох термінів (крім того я не знаю англійської), тому на початках мені здавалося, що я це не осилю. Та на курсі даються такі покрокові відео і текстові інструкції, що вам вдасться одразу відкрити і заповнити магазин за всіма правилами. Отже, тільки я закинула свої 14 лістингів як у мене з’явилася перша покупка! А за останній місяць у мене вже 7 покупок!!! Олександр класний і дуже позитивний спікер! Помічниця Катерина завжди на зв’язку! Рекомендую курс по Etsy всім, хто хоче відкрити магазин на площадці Etsy, більше продавати і більше заробляти

Ярина Затонська

Спасибо за курс! Сайт делали по инструкции, объяснения очень простые и доступные. Смогли переехать со старого сайта за 2-3 недели на новый, на платформе Shopify, основываясь на этом курсе. Рекомендую!

Yuliia Mykhailychenko

Могу смело рекомендовать этот курс всем, кто хочет прокачаться в электронной торговле на Etsy. Очень много полезной информации, а самое главное, что преподаватели работают на результат, НА ВАШ РЕЗУЛЬТАТ. Ни одного моего вопроса от детского до дурацкого не остался без ответа, причем в самом подробном виде. Спасибо большое. Успехов Вам на вашем светлом пути!

Артем Столяров

Александр и Катерина огромное Вам спасибо за Вашу помощь, за полученные очень конкретные и детальные знания, за Вашу бесценную поддержку!!! Я прошла курс обучения по открытию магазина на Etsy. Курс очень хорошо структурирован, грамотно разбит на этапы, прекрасно отработана обратная связь!!!

Nataliya Vahanova

Як це працює

01

Ви залишаєте заявку і наш менеджер звʼязується з вами протягом найближчих кількох робочих днів.

02

Ми визначаємо Ваш основний запит і те, з ким зі спеціалістів для Вас буде найпродуктивніше поспілкуватися.

03

Обираємо і бронюємо зручний для Вас день і час онлайн-зустрічі.

06

Ви отримуєте відповіді на свої запитання, підтримку, мотивацію, важливі рекомендації і готові грамотно практично втілювати в життя те, що допоможе досягти поставлених цілей.

05

У призначений час наш спеціаліст розпочинає дзвінок-консультацію. І робить його запис. Вам бажано мати можливість демонстрації екрану із магазином, щоб ми могли разом бачити деталі та одразу робити практичні кроки за потреби.

04

Проводимо оплату.

Команда професіоналів

Створюємо корисне навчання і натхненну підтримуючу атмосферу

Наші консультанти - це не просто спеціалісти Western Bid, що багато років працюють на підтримці клієнтів, це також активні продавці на eBay та Etsy власних товарів.

Вікторія Жидок

Консультантка та спеціалістка по SEO на Etsy, власниця магазинів на Etsy, eBay, Amazon та сайту з товарами, створеному на Shopify. Разом з чоловіком має власне виробництво.
Ведуча Youtube-каналу Western Bid, регіональна представниця компанії Western Bid у Чернігові.
Кандидат економічних наук, доцент.

Марія Каганович

Маркетолог і ведуча каналу Western Bid на Youtube. Експерт в області маркетингу і стратегії бренду. Володіє обширними знаннями в аналізі магазинів на Etsy та eBay, пошуку і аналізу ніш, SEO оптимізації, створенні бренду. Надає індивідуальні консультації по вказаним напрямкам. Проживає в США, тож добре знається на особливостях менталітету американців.

Олександр Радіч

Олександр Радіч - експерт в електронній комерції із досвідом більше 10 років. Працює із продавцями на Etsy та інших міжнародних майданчиках з 2015-го року. Автор книг по Etsy та Shopify. Разом з дружиною має власне виробництво. Досвідчений продавець на Etsy, Amazon та власного онлайн-магазину, створеного на Shopify.

Навчайтеся з нами

Заповніть форму, щоб залишити заявку на консультацію або дізнатися більше про послуги

Ми з радістю вас проконсультуємо, відповімо на всі запитання та приєднаємо до спільноти успішних продавців та учнів Академії продажів Western Bid!ʼ

Ми з вами зв’яжемося протягом одного-двох робочих днів*.

*Будь ласка, залишайте номер, на якому є Telegram або Viber, щоб ми мали альтернативний спосіб звʼязку з вами

Дякуємо за заявку!

Ми надіслали лист з подальшою інформацією на вашу пошту

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Дізнайтеся більше про послуги Western Bid

ОптоМаркет - товари для продажу в США
Варіанти доставки посилок зі складу в США.
UPS Експрес та UPS Ground доставка
Як юридичними особам оформити офіційний договір з нами
Як додати компаньйона у кабінет Western Bid?
Заборонений товар
продавай на Etsy, як продавати на етсі, інструкція як почати продавати закордон, курси по ітсі, як почати продажі на шопіфай Shopify, академія продажів Western Bid вестерн бід, аналіз магазину на етсі, як продавати на ібей eBay, продавай на Etsy, как продавать на этси, инструкция как начать продавать за границу, курсы по итси, как начать продажи на шопифай Shopify, академия продаж Western Bid вестерн бид, анализ магазина на этси, как продавать на ибей eBay