Chat with us, powered by LiveChat

Збільшуйте свої продажі на Etsy

Ви мрієте про успішний бізнес на Etsy? Досягніть більших продажів та зростання на Etsy за допомогою експертних консультацій Вікторії Жидок. Залиште заявку на консультацію та отримайте індивідуальні поради для вашого магазину.

Отримайте експертні поради та практичні рекомендації для вашого Etsy-магазину

Послуги Вікторії допоможуть вам:
1) Отримати відповіді на будь-які запитання, які у Вас виникають щодо продажів на Etsy;
2) Обговорити вашу нішу та зрозуміти, на який товар у вашій лінійці потрібно зробити акцент, щоб збільшити кількість покупців та середній чек;
3) Зробити SEO-налаштування для ваших товарів, підібрати найбільш працюючі ключові слова;
4) Зробити аудит та аналіз статистики вашого магазину, щоб отримати розуміння, як підвищити продажі.

Ви отримаєте індивідуальний підхід, та рекомендації, розроблені під ваші потреби, щоб забезпечити успішність вашого магазину.

Послуги

Індивідуальна консультація по Etsy

Чудово підійде для продавців будь-якого рівня, які потребують експертної експрес-допомоги, погляду зі сторони та відповідей на свої запитання. Ви можете підготувати та задати будь-які ваші питання, що стосуються роботи на цьому майданчику.


Тривалість - 45 хвилин - 60 хв

*Надається запис зустрічі

Базовий аналіз магазину + консультація

Найкращий старт, якщо ви новачок на Etsy або плануєте виводити новий товар та хочете зрозуміти перспективність цієї ніші. Такий аналіз допоможе зекономити ваш час та покаже найбільш перспективні напрями.

Час виконання: 2-3 робочі дні.

Тривалість консультації - 45 - 60 хв.

*Надається запис зустрічі

Поглиблений аналіз магазину + консультація

Максимум користі для досвідчених продавців (>100 продажів на магазині) та тих, хто хоче бачити докладний аналіз ніші, з якою працює. Знайдіть неочевидні інструменти для зростання вашого бізнесу!

Час виконання: 3-5 робочих днів.
+ індивідуально консультація 60 хв

*Надається запис зустрічі

Аналіз однієї ніші + консультація

Буде корисно для базової оцінки перспективності ніші, отримання професійних рекомендацій щодо точок росту в ній та пошукових запитів, за якими варто просуватися. Може стосуватися ніші, в якій ви працюєте вже і пошуку точок зростання в ній. Або ж для ніші, в якій ви хотіли би працювати та розвиватися.

Увага! Для проведення аналізу вам потрібно обрати напрямок (нішу), яку для вас аналізуватимуть спеціалісти, (в якій ви працюєте чи потенційно готові працювати).

Час виконання: 2-3 робочі дні + зустріч-консультація тривалістю 1 година.

*Надається запис зустрічі

Розширений аналіз 2-4 обраних клієнтом ніш

Важливий розбір для тих, хто потребує глибокого та детального аналізу декількох ніш, з якими вже працює чи планує працювати.

Увага! Для проведення аналізу вам самостійно потрібно обрати 2-4 напрямки (ніші), які для вас аналізуватимуть спеціалісти, (в яких ви вже працюєте чи потенційно готові працювати).

Час виконання: 3-5 робочих днів + 1,5 год зустрічі онлайн.

*Надається запис зустрічі

Індивідуальний підбір нових ніш (товарів) на основі виробничих можливостей

Ідеально підійде для нинішніх чи майбутніх продавців, виробників, які добре розуміють свої виробничі потужності і шукають, як найефективніше їх застосувати. Наші спеціалісти самостійно підберуть 6-12 типів товарів у 2-3 нішах для активного старту вашого першого чи нового магазину на Etsy.

Ви надаєте лише інформацію про свої виробничі можливості і особливості роботи.

Час виконання: 3-5 робочих днів + 2 зустрічі-консультації по 1 годині (розбір ніш і товарів + запитання-відповідь)

*Надається запис зустрічі

Навчайтеся з нами

Заповніть форму, щоб залишити заявку на консультацію або дізнатися більше про послуги

Ми з радістю вас проконсультуємо, відповімо на всі запитання та приєднаємо до спільноти успішних продавців та учнів Академії продажів Western Bid!

Ми з вами зв’яжемося протягом одного-двох робочих днів*.

*Будь ласка, залишайте номер, на якому є Telegram або Viber, щоб ми мали альтернативний спосіб звʼязку з вами

Дякуємо за заявку!

Наші менеджери звʼяжуться з вами найближчим часом за вказаними вами контактними даними.

Ой! Щось пішло не так, спробуйте, будь ласка, ще раз.

YouTube канал з навчальними відео

Безкоштовне навчання на YouTube

Отримайте доступ до безкоштовних навчальних матеріалів від Вікторії Жидок на YouTube. На вас чекають десятки експертних відео, які розкривають тонкощі та секрети роботи на Etsy та інших майданчиках. Ви можете ознайомитися ближче із методиками та стратегіями, які Вікторія використовує для досягнення успіху. Наш YouTube-канал - ідеальне місце для того, щоб почати втілювати рекомендації Вікторії та підвищити ефективність вашого бізнесу. А для більш глибокого розуміння, ви можете звернутися за послугами, щоб отримати персональний аналіз вашого магазину, ніші та відповіді на ваші запитання.

Як це працює

01

Ви залишаєте заявку і наш менеджер звʼязується з вами протягом найближчих кількох робочих днів.

02

Ми визначаємо Ваш запит, надаємо для заповнення бриф і плануємо для Вас консультацію.

03

Узгоджуємо деталі, обираємо та бронюємо зручний для Вас день та час для онлайн-зустрічі.

06

Бажано підключатися на консультацію з девайсу, з якого ви заходите у свій магазин на Etsy, і мати можливість увімкнути демонстрацію екрану.

05

Усі зустрічі відбуваються у призначений час у форматі онлайн через Zoom чи Skype.

04

Проводимо оплату та супроводжуємо вас на послугу.

Відгук

Залиште ваш відгук

Ми будемо вдячні за ваш відгук про наші сервіси та роботу компанії!

Дякуємо за відгук!

Ой! Щось пішло не так, спробуйте, будь ласка, ще раз...

Відгуки наших клієнтів

Щиро вдячна Вікторії за конструктивну і змістовну консультацію. Ми розібрали конкурентів, виявили мої помилки. Визначились з напрямком в моїй ніші. Взявши консультацію я зекономила багато часу і сил. Тепер чітко розумію в якому напрямку рухатися і як розвивати магазин.

Яна

Якщо коротко, це було максимально інформативно, чітко, лаконічно і без води! Дуже сподобалось, що питання, які я хотіла обговорити, в мене запитали ще до консультації і до оплати. Вже з самого початку консультації Вікторія знала про мій магазин і ми одразу почали роботу над помилками. Ми не витрачали час на знайомство і т.п. Я не вперше беру консультацію, не новачок в цій темі, але в цьому випадку багато для себе занотувала. Розібрали всі можливі помилки та шляхи їх вирішення. Отримала також декілька кейсів з досвіду Вікторії, що для мене було важливо. З першими результатами напишу ще відгук) Вікторія та команда WesternBid, вам величезне дякую!

Дарина

Переживала, що спустила 300$ але лиш поки не отримала файл з аналізом і консультацію. Вікторія дала доцільні поради і інструменти. Ідеї нових ніш, налаштування реклами і доставки, оформлення магазину і його сео-оптимізації. Я отримала відповіді не весь свій перелік питань. Простими кроками вже збільшила продажі і бачу результат. Команда дійсно серйозно підійшла до задачі, на відміну від хендмкйдхабу, де все виглядало гонорово, а на справі - пшик. Дуже вдячна.

Людмила

Дуже вдячний Вам. Я як тільки новачок у цій сфері, ніколи ще не продавав на США та Европу. У ході консультації ми провели аналіз конкуретнів, з'ясували в якому напрямку рухатись, також сформував для себе подальші кроки. Та саме важливе що на мою думку, взнав чого точно не треба робити, щоб не забанили. Запланував собі ще одну консультацію через місяця три.. І ще хочу сказати, що перед початком консультації я подивився майже всі відео на каналі вестрнбід. Це пішло мені на користь. Рекомендація від мене- така консультація буде для вас максимально корисною, якщо ви самі створите магазин, та трошки наповните його, хочаб 1-2 лістинга. тоді вам буде зрозуміло що не так, на що звернути увагу, та на власному прикладі вам покажуть що треба робити, а що ні. Дуже вдячний.

Данило

Прекрасний експерт, розмова по суті. Не дивлячись на те, що я на Етсі продаю не перший рік і в принципі, достатньо чого знаю на своєму досвіді - було багато нового для мене. Так як у Вікторії є свої магазини на Етсі, їй є про що розказати і поділитися, орієнтуючись на вашу нішу. Сподобалося те, що ми конкретно обговорили мої помилки, по пунктам, без води. Так що в мене є одразу після консультації план дій на декілька місяців вперед! Ще раз дякую. Рекомендую всім, хто застряг у продажах і не знає як стрибнути вверх,звернутися саме до Вікторії Жидок.

Alla

Віктотія дуже чітко пояснила, які ніші у моєму напрямку і діяльності найпопулярніші на Етсі. Ми виділили основні для старту. Розглянули конкурентів і лістинги, які вони пропонують. Я точно маю наснагу після консультації на відкриття свого власного магазину! Щиро вдячна за чудову консультацію!

Світлана

Доброго вечора! Консультація пройшла чудово, мені дуже сподобалось спілкуватися з Вікторією, вона вказала на певні недоліки, дала гарні поради, що наштовхнули нас на цікаві ідеї, щодо розвитку бренду, хочу щиро вам подякувати за весь курс та гарну консультацію))

Alexandra

Здравствуйте, спасибо. Потрясающе, появились новые идеи и направления, что нужно делать и как дальше развивать.

Annie

Мені все сподобалося, буду інтегрувати зауваження, дуже дякую. Аналіз провели добре та докладно, дізнався деякі нові речі для оптимізації свого магазин на Етсі. Питання, що залишилися, обговорили під час консультації. Формат наданих послуг мені сподобався. Дякую.

Олег

Добрий день! Консультація пройшла добре. З іншої сторони зробили погляд на те що робимо. Отримали багато практичних порад. Звісно хотілося б більш поглибленого аналізу, проте на даному етапі, думаю, достатньо. Нам вказали на основні недоліки і на що варто звернути увагу. Тому будемо працювати. Дякую!

Євген

Добрий день! Дякую ВАм. В мене почалися перші продажі, завдяки вашим порадам.

Алена

Вікторія Жидок

Консультантка та спеціалістка по SEO на Etsy, власниця магазинів на Etsy, eBay, Amazon та сайту з товарами, створеному на Shopify. Разом з чоловіком має власне виробництво.Ведуча Youtube-каналу Western Bid, регіональна представниця компанії Western Bid у Чернігові. Кандидат економічних наук, доцент.

Працюємо для вас

Почніть зараз і будьте на крок перед конкурентами на Etsy!