Chat with us, powered by LiveChat

Розробка магазинів та їх просування

Довірте створення і просування вашого інтернет-магазину перевіреним фахівцям. Ви отримаєте сайт на будь-якій з обраних вами платформ: Shopify, WordPress, OpenCart та інших. А потім професіонали своєї справи налаштують вам рекламу, щоб ви отримали максимум заявок. Заповніть бриф і почніть продавати на новому рівні!

Продавайте більше з професійним інтернет-магазином

З вашим проектом працюватимуть топові компанії та експерти в галузі розробки сайтів, налаштування реклами на різних платформах (Google, Facebook, Instagram, TikTok), e-mail-маркетингу та SEO-просування.

Оплата послуг здійснюється через особистий кабінет Western Bid, що зручно та безпечно. Також ви отримаєте доступ до спеціальних цін і бонусів. Переходьте на новий рівень ведення бізнесу!

Переваги

01

Збільшення Продажів: Цільова реклама на всіх ключових майданчиках забезпечить зростання трафіку і продажів

02

Підвищення Чеку: За допомогою e-mail маркетингу ви зможете утримувати клієнтів і підвищити середній чек

03

Топові Позиції: Ваш сайт зможе вийти в топи пошукових систем, незважаючи на високу конкуренцію в США

06

Професіоналізм: Робота з перевіреними фахівцями та найкращими партнерами в індустрії

05

Спеціальні Ціни: Доступ до ексклюзивних цін і бонусів, які збільшать ваш прибуток

04

Час і Зручність: Одна платформа для всіх платежів за послуги через Western Bid

07

Глобальний Ринок: Можливість просування і продажів на світовому ринку

08

Особистий Менеджер: Ваша справа перебуватиме під постійним наглядом фахівця, який допоможе вирішити будь-які питання, що виникають

09

Гнучка Система Тарифів: Можливість обрати оптимальний пакет послуг, адаптований під ваш бюджет і потреби

Послуги

Розробка сайту

Створення потужних сайтів з нуля або покращення вже існуючих. Популярні платформи: Shopify, WordPress, OpenCart. Якщо сайт у вас вже є, але ви хочете його вдосконалити, отримайте бонус: аудит вашого поточного сайту.

Налаштування реклами

Просування товару на всіх ключових рекламних майданчиках: Google Ads, Facebook, Instagram, Pinterest, TikTok. Збільште трафік і продажі з правильно налаштованою рекламою. Зробіть ваш онлайн-магазин помітним.

E-mail маркетинг

За допомогою добре налаштованого e-mail маркетингу ви не просто утримаєте клієнтів, а й збільшите кількість повторних покупок. Також використовуйте розсилки, щоб підвищити середній чек. Це ефективний спосіб максимізувати ваш прибуток.

SEO-просування

Конкуренція на американському ринку величезна. Але з ефективною командою ви зможете не просто вивести ваш сайт у топ, а й утримати його там. Використовуйте SEO, щоб стати лідером і залучати більше клієнтів у довгостроковій перспективі.

Бриф

Заявка на надання послуг

Заповніть, будь ласка, форму, щоб на основі ваших даних ми могли підібрати послуги, які максимально відповідають вашим потребам. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом з 9.00 до 18.00 у робочі дні. Ми допоможемо знайти ті інструменти і фахівців, які приведуть вас максимально швидко до ваших цілей.

Дякуємо за заявку!

Протягом 1-2 робочих днів наш менеджер з вами зв'яжеться, щоб обговорити деталі.

Ой! Щось пішло не так, спробуйте, будь ласка, ще раз...

Відстоюємо ваші
інтереси

Не пропустіть шанс прискорити зростання вашого бізнесу!

Якщо ви хочете перейти на новий рівень продажів і обійти конкурентів, діяти потрібно зараз. Використовуйте всі можливості для максимального ефекту - від розробки сайту до SEO-просування. Це інвестиція в майбутнє вашого бізнесу. Не пропустіть можливість стати найкращим у вашій ніші.