Chat with us, powered by LiveChat

Онлайн-школа
для продавців

Навчимо продавати ваші товари за кордон на eBay та Etsy

Навчання продажам для новачків

Якщо ви маєте товар, але ще не знаєте, як продавати його за кордон, ви на правильній сторінці. Ми допоможемо побудувати стратегію виходу на ринки США та Європи. Надаємо як консультації, так і покрокове навчання.

Ми провели вже більше 150 онлайн та офлайн заходів з продажів на Etsy, Shopify, eBay. Вболіваємо за кожного нинішнього та майбутнього продавця, нашого учня і завжди залишаємось на зв’язку!

Наші освітні послуги

Простий старт на Etsy з нуля

Консультація з відкриттям магазину на Etsy

Що ви отримаєте:
1) Файл з інформацією, що потрібно підготувати для старту.
2) Індивідуальну консультацію (45 хвилин) із супроводом відкриття магазину.
3) На виході - відкритий магазин на Etsy із виставленим першим товаром.
4) Міні-план, що треба робити з магазином, щоб він працював і виходив на продажі.

Пакет Відкриття + Грамотне виставлення товару

Що ви отримаєте:
Усе, що в першому пакеті + додатково:
1) Допомога у виборі потенційно успішного товару та рекомендації по підготовці лістингу.
2) Додаткова консультація (45 хвилин) з розбором ціноутворення, SEO-просування та оформлення доставки.
3) Підібраний в процесі консультації набір із 13 тегів та створення заголовку англійською мовою.

Індивідуальне навчання по роботі на Etsy протягом місяця

Що ви отримаєте:
Усе, що у пакетах 1 і 2 + додатково:
1) Консультація з розбором маркетингових інструментів на Etsy.
2) План дій для просування магазину протягом першого місяця роботи.
3) Через місяць після запуску магазину аналіз показників для подальшої стратегії розвитку (консультація, 45 хвилин).
В результаті ви відкриєте магазин та будете знати всі моменти, як зробити його успішним.

Старт та розвиток на eBay від спеціаліста Western Bid

Консультація для новачків на eBay

Що ви отримаєте:
1) Файл з інформацією, що потрібно підготувати для старту на eBay та налаштування облікового запису продавця.
2) Індивідуальну консультацію (45 хвилин) із супроводом відкриття магазину.
3) Допомогу в комунікації з підтримкою та супровід на всіх етапах реєстрації.
4) На виході - відкритий магазин на eBay із виставленим першим товаром, підібраними ключовими словами, правильним підключенням платіжної системи Payoneer та налаштованим профілем доставки.
5) Отримаєте розуміння щодо основних понять, нюансів та принципів роботи маркетплейсу.

Індивідуальне навчання по роботі на eBay протягом місяця

Що ви отримаєте:
Усе, що у пакеті 1 + додатково 3 консультації (45 хвилин):
1) Розбір варіантів виставлення товару: аукціон та Buy it now і грамотне виставлення товару в процесі консультації.
2) Обговорення та індивідуальні рекомендації щодо маркетингових інструментів на eBay, роботи алгоритмів та лімітів.
3) Налагодження роботи з типовими клієнтами, розуміння стратегії дій при отриманні скарг і повернень.

В результаті ви відкриєте магазин та найвірогідніше, прямо в рамках індивідуального навчання вже отримаєте свої перші продажі.

Практична консультація по роботі на eBay

Що ви отримаєте:
Ця консультація вам буде в нагоді, якщо ви вже почали самі відкривати магазин, та стикнулися з труднощами:
1) з відкриттям акаунту eBay
2) спілкуванням з клієнтами
3) налаштуваннями та грамотним оформленням товарів
4) деталями налаштування доставки та маркетингових інструментів
5) хочете зрозуміти, чому товар не продається та як зробити аналіз на Ebay
6) хочете покращити ситуацію та збільшити продажі.

Наші спеціалісти допоможуть вам розібратися з проблемою та визначитись із планом дій. Ми уточнюємо ваші запитання завчасно і готуємось, щоб надати вам максимум інформації.

YouTube канал з навчальними відео

Безкоштовне навчання на YouTube

Практична інформація та навчальні матеріали по Etsy, Ebay та Shopify - у відкритому доступі в корисних відео з Машою Каганович та Вікторією Жидок. Наші експерти діляться досвідом, аналізують тренди, розповідають про механізми роботи, оновлення на маркетплейсах, а також дають корисні поради щодо ведення бізнесу та розвитку особистого бренду на основі практичного досвіду та досвіду наших успішних клієнтів.

Відгуки наших клієнтів

Переживала, що спустила 300$ але лиш поки не отримала файл з аналізом і консультацію. Вікторія дала доцільні поради і інструменти. Ідеї нових ніш, налаштування реклами і доставки, оформлення магазину і його сео-оптимізації. Я отримала відповіді не весь свій перелік питань. Простими кроками вже збільшила продажі і бачу результат. Команда дійсно серйозно підійшла до задачі, на відміну від хендмкйдхабу, де все виглядало гонорово, а на справі - пшик. Дуже вдячна.

Людмила

Дякую Евгену за доладню консультацію по Ібею. Завжди дякую Олександру Радічу за позитив, натхнення та знання з Етсі

Дмитро

Хочу подякувати Катерині Романенко за постійну підтримку по Etsy та рекомендацію скористатись можливостями маркетплейсу Lavka. Для мене Ви як такий просто безцінний маяк, який освітлює та покузує мені завжди вірний шлях! І окрема подяка Юлії Кутик за таку колосальну допомогу при створенні мого 1 лістингу на Lavka. Якщо чесно, я навіть і не очікувала стільки професійних порад по фото, опису, назві мого виробу, аналізу моєї ніши і стільки уваги й підтримки. Також хочу подякувати всім дівчатам з лінії консультацій!!! Завжди максимально зрозуміло і детально!!!

Наталія

Євгене, щиро дякую вам за дуже змістовну консультацію. Мої сподівання суттєво перевищені, я отримав купу корисних знань та лайфхаків, які за звичайних обставин я б отримав протягом тривалого часу та за високу ціну! Маю чіткий план, що робити. Найближчим часом повернусь з новими запитаннями. Доречі, мені дуже сподобалася ідея проаналізувати мої лістинги.

Ruslan

Добрый день! После Вашей консультации сделали корректировки, добавили товар в наличии до 550 штук (в черновике еще 700 и каждый день по 20 добавляем). За последний месяц уже были 5 продаж - Спасибо

Andrii

Ураааа я получила первые 10 продаж на Etsy .Благодарю Александра за помощь в развитии моего магазина ))))) Я так счастлива , побегу собирать посылки )))

Ekaterina Voytenko

Перед тем как открыть магазин на Etsy, я прошла обучение у Александра! И это было самое правильное решение! Александр лаконично, доходчиво и терпеливо делится своими знаниями, опытом, рекомендациями! А главное, что вас не оставят без поддержки и после обучения! Всем рекомендую пройти курс, и вы будете точно знать как правильно открыть магазин, чтоб он работал. А так же помогут справиться с возникшими трудностями! Спасибо за Ваш труд, Александр и Катя!

Anastasia Levina

Я передивилася інформацію на ютубі WB, наразі знайшла відповіді на свої питання, дуже класний спікер Вікторія з Чернігова. Для мого рівня там є всі відповіді. Поки що буду працювати за її порадами

Hanicheva Viktoriia

Дякую Вам, у мене почалися перші продажі завдяки вашим порадам.

Альона Дубчак

Консультація пройшла добре. З іншої сторони зробили погляд на те, що робимо. Отримали багато практичних порад. Хотілося більш поглибленого аналізу, але на даному етапі достатньо. Нам вказали на основні недоліки і на що варто звернути увагу. Тому будемо працювати. Дякую!

Вячеслав Журавель

Консультация потрясающеая, появились новые идеи и направления, что нужно делать и как дальше развивать

Анна Андреева

Хочу подякувати Олександру і Катерині за курс! Я вже близько п’яти років збиралася відкрити магазин на Etsy, але ніяк не могла відважитися. І найкращим моїм рішенням на карантині- це було пройти курс в Олександра. Спочатку я не розуміла багатьох термінів (крім того я не знаю англійської), тому на початках мені здавалося, що я це не осилю. Та на курсі даються такі покрокові відео і текстові інструкції, що вам вдасться одразу відкрити і заповнити магазин за всіма правилами. Отже, тільки я закинула свої 14 лістингів як у мене з’явилася перша покупка! А за останній місяць у мене вже 7 покупок!!! Олександр класний і дуже позитивний спікер! Помічниця Катерина завжди на зв’язку! Рекомендую курс по Etsy всім, хто хоче відкрити магазин на площадці Etsy, більше продавати і більше заробляти

Ярина Затонська

Спасибо за курс! Сайт делали по инструкции, объяснения очень простые и доступные. Смогли переехать со старого сайта за 2-3 недели на новый, на платформе Shopify, основываясь на этом курсе. Рекомендую!

Yuliia Mykhailychenko

Могу смело рекомендовать этот курс всем, кто хочет прокачаться в электронной торговле на Etsy. Очень много полезной информации, а самое главное, что преподаватели работают на результат, НА ВАШ РЕЗУЛЬТАТ. Ни одного моего вопроса от детского до дурацкого не остался без ответа, причем в самом подробном виде. Спасибо большое. Успехов Вам на вашем светлом пути!

Артем Столяров

Александр и Катерина огромное Вам спасибо за Вашу помощь, за полученные очень конкретные и детальные знания, за Вашу бесценную поддержку!!! Я прошла курс обучения по открытию магазина на Etsy. Курс очень хорошо структурирован, грамотно разбит на этапы, прекрасно отработана обратная связь!!!

Nataliya Vahanova

Як це працює

01

Ви залишаєте заявку і наш менеджер звʼязується з вами протягом найближчих кількох робочих днів.

02

Ми визначаємо Ваш основний запит і те, з ким зі спеціалістів для Вас буде найпродуктивніше поспілкуватися.

03

Обираємо і бронюємо зручний для Вас день і час онлайн-зустрічі.

06

Ви отримуєте відповіді на свої запитання, підтримку, мотивацію, важливі рекомендації і готові грамотно практично втілювати в життя те, що допоможе досягти поставлених цілей.

05

У призначений час наш спеціаліст розпочинає дзвінок-консультацію. І робить його запис. Вам бажано мати можливість демонстрації екрану із магазином, щоб ми могли разом бачити деталі та одразу робити практичні кроки за потреби.

04

Проводимо оплату.

Команда професіоналів

Створюємо корисне навчання і натхненну підтримуючу атмосферу

Наші консультанти - це не просто спеціалісти Western Bid, що багато років працюють на підтримці клієнтів, це також активні продавці на eBay та Etsy власних товарів.

Євген Денисенко

Експерт з продажів на Ebay. Автор міні-курсу по Ebay для новачків. Проводить консультації як для початківців, так і для активних продавців.
Продавець вінтажного одягу з досвідом роботи більше 10-ти років.
Регіональний представник Western Bid у Чернігові.

Катерина Кучерук

Спеціалістка з продажу на Etsy та конкурентного аналізу, хендмейдерка та власниця кількох магазинів на Etsy.
Проводить індивідуальні консультації для тих, хто хоче розпочати свій шлях на Etsy.
Допомагає правильно налаштувати магазин для новачків, щоб він отримав перші продажі.
Регіональний представник Western Bid у м. Івано-Франківськ.

Вікторія Жидок

Консультантка та спеціалістка по SEO на Etsy, власниця магазинів на Etsy, eBay, Amazon та сайту з товарами, створеному на Shopify. Разом з чоловіком має власне виробництво.
Ведуча Youtube-каналу Western Bid, регіональна представниця компанії Western Bid у Чернігові.
Кандидат економічних наук, доцент.

Навчайтеся з нами

Заповніть форму, щоб залишити заявку на консультацію або дізнатися більше про послуги

Ми з радістю вас проконсультуємо, відповімо на всі запитання та приєднаємо до спільноти успішних продавців та учнів Академії продажів Western Bid!ʼ

Ми з вами зв’яжемося протягом одного-двох робочих днів*.

*Будь ласка, залишайте номер, на якому є Telegram або Viber, щоб ми мали альтернативний спосіб звʼязку з вами

Дякуємо за заявку!

Ми надіслали лист з подальшою інформацією на вашу пошту

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Дізнайтеся більше про послуги Western Bid

ОптоМаркет - товари для продажу в США
Варіанти доставки посилок зі складу в США.
UPS Експрес та UPS Ground доставка
Як юридичними особам оформити офіційний договір з нами
Як додати компаньйона у кабінет Western Bid?
Заборонений товар
продавай на Etsy, як продавати на етсі, інструкція як почати продавати закордон, курси по ітсі, як почати продажі на шопіфай Shopify, академія продажів Western Bid вестерн бід, аналіз магазину на етсі, як продавати на ібей eBay, продавай на Etsy, как продавать на этси, инструкция как начать продавать за границу, курсы по итси, как начать продажи на шопифай Shopify, академия продаж Western Bid вестерн бид, анализ магазина на этси, как продавать на ибей eBay