Chat with us, powered by LiveChat

Аналіз і просування магазинів на Etsy

Хочете успішний магазин на Etsy? Команда професіоналів допоможе вам стати кращими у своїй ніші. Аналіз ринку, аудит магазину, підбір тегів, ведення та просування магазинів - все це доступно для вас за спеціальними цінами. Заповніть бриф і дайте старт вашому успіху на Etsy!

Розвивайте ваш магазин на Etsy за допомогою експертів

Хочете сконцентруватися на вашому продукті, а всі завдання з ведення та розвитку вашого магазину передати професіоналам?

Найкращі команди та фахівці працюватимуть із вашим магазином.
Ви отримаєте всі необхідні послуги для процвітання вашого бізнесу - від аналізу ніші та аудиту магазину до підбору тегів і налаштування реклами.

Усі оплати проходять через Western Bid- це зручно і гарантує вашу безпеку. Плюс, ви отримаєте доступ до ексклюзивних цін і бонусів.

Настав час розпочати нову главу вашого бізнесу на Etsy!

Послуги

Аналіз ніші

Пошук оптимального напрямку для вашого магазину на Etsy. Виявлення трендів, аналіз конкурентів і потреб потенційних покупців. Запустіть магазин у прибутковій ніші з самого початку

Аудит магазину

Ви вже продаєте на Etsy, але щось іде не так? Тоді вам необхідний комплексний аудит вашого магазину: від описів товарів до цінової політики. Отримайте конкретні рекомендації для покращення

Наповнення магазину

Створення та оптимізація контенту для вашого магазину. Рекомендації по фото, описи, підбір найкращих тегів - усе, що потрібно для привернення уваги та збільшення конверсії

Просування магазину, налаштування реклами

Повний комплекс послуг із просування вашого магазину на Etsy і за його межами. Налаштування та оптимізація реклами. Зробіть ваш магазин помітним і привабливим для покупців

Не пропустіть шанс вивести ваш Etsy-магазин на новий рівень. Заповніть бриф сьогодні і почніть отримувати реальний прибуток вже завтра!

Заповнити бриф

Переваги

Використовуючи послуги з аналізу ніші, аудиту, наповнення та просування магазинів на Etsy, ви отримаєте:

01

Цільове просування: Оптимізація вашого магазину під конкретну, прибуткову нішу

02

Підвищення конверсії: Аудит і поліпшення всіх елементів магазину для збільшення продажів

03

Якісний Контент: Професійне наповнення магазину приваблює більше покупців

06

Ексклюзивні Ціни: Доступ до спеціальних пропозицій і бонусів

05

Зручність: Усі платежі проходять через Western Bid- це зручно та безпечно

04

Ефективна Реклама: Просування вашого магазину за допомогою ефективного налаштування реклами Etsy

07

Професіоналізм: Ми працюємо тільки з перевіреними фахівцями і кращими в індустрії

08

Постійна Підтримка: Особистий менеджер завжди готовий допомогти у вирішенні будь-яких питань

09

Гнучка Система Тарифів: Пакети послуг, які можна адаптувати під ваш бюджет

Бриф

Заповніть Бриф для ефективної роботи

Для того щоб ми могли запропонувати вам найбільш підходящі послуги, заповніть, будь ласка форму. Наш менеджер зв'яжеться з вами в робочі дні з 9:00 до 18:00 для уточнення деталей.

Дякуємо за заявку!

Протягом 1-2 робочих днів наш менеджер з вами зв'яжеться, щоб обговорити деталі.

Ой! Щось пішло не так, спробуйте, будь ласка, ще раз...

Відстоюємо ваші
інтереси

Не пропустіть шанс прискорити зростання вашого бізнесу!

Час - ваш найцінніший ресурс, і кожна хвилина на вагу золота, коли йдеться про конкуренцію на ринку. Якщо ви хочете прискорити зростання вашого бізнесу і перейти на новий рівень продажів, дійте зараз!
Чому варто діяти зараз?

Швидке зростання: Команда експертів допоможе вам скоротити час на аналіз ніші, аудит, наповнення та просування вашого магазину на Etsy.

Перевага: На ринку постійно з'являються нові гравці. Діючи зараз, ви забезпечите собі конкурентну перевагу.

Інвестиція в Майбутнє: Гроші та час, вкладені сьогодні, повернуться у вигляді збільшених продажів і клієнтської бази в майбутньому.

Зробіть перший крок до успіху - заповніть бриф або зв'яжіться з нашим менеджером. Не пропустіть можливість стати найкращим у вашій ніші на Etsy!

Почати зараз

Відгуки наших клієнтів

Дякую за аналіз. Отримав підтвердження напрямку розвидку магазину.

Дмитро

Якщо коротко, це було максимально інформативно, чітко, лаконічно і без води! Дуже сподобалось, що питання, які я хотіла обговорити, в мене запитали ще до консультації і до оплати. Вже з самого початку консультації Вікторія знала про мій магазин і ми одразу почали роботу над помилками. Ми не витрачали час на знайомство і т.п. Я не вперше беру консультацію, не новачок в цій темі, але в цьому випадку багато для себе занотувала. Розібрали всі можливі помилки та шляхи їх вирішення. Отримала також декілька кейсів з досвіду Вікторії, що для мене було важливо. З першими результатами напишу ще відгук) Вікторія та команда WesternBid, вам величезне дякую!

Дарина

Віктотія дуже чітко пояснила, які ніші у моєму напрямку і діяльності найпопулярніші на Етсі. Ми виділили основні для старту. Розглянули конкурентів і лістинги, які вони пропонують. Я точно маю наснагу після консультації на відкриття свого власного магазину! Щиро вдячна за чудову консультацію!

Світлана

В эту компанию обратилась первый раз. На этапе анализа магазина мне дали очень много информации. Что больше пользуется спросом, куда идти и как в целом дальше развивать свой магазин. А консультация дала возможность задать какие-то вопросы, которые остались

Наталья

Доброго дня, Юлія! Нашій компанії сподобалось працювати з вашою командою. Менеджер по роботі Світлана і ви! Є дуже відповідальними працівниками. Світлана - вона чітко розуміла поставлену задачу перед собою! Мінусів на жаль нема) Щиро дякую за вашу співпрацю і допомогу вивести наш магазин на платформі Етсі. Вам успіхів і процвітання!

Ігор

До речі, дякую Вам, пане Максиме, та всій команді! Вчора профіт перейшов за 10 тисяч, я давно хотів перейти цю лінію і це вдалося завдяки вам. Щиро дякую і бажаю всіх благ кожному з вас! Новий рік, ви так нам активно етсі розкрутили, на інстаграмі купа замовлень. Ви та команда яка займається інстаграмом мене реально надихнули, бачу, що можна розвивати й розвивати. Дякую!

Юрій

Дякую! Коротко переглянула файл, зрозуміла, що я обрала вірний напрям з самого початку. Сподівалася, шо пропустила якусь приховану перлину, але виявилося, шо ні. Є кілька цікавих ідей та деталей, що можна використати. Дякую! Запитань поки не маю, планую найближчими днями детально проаналізувати інформацію. Можливо, з'являться під час цього процесу. Гарного дня і тихих вихідних усім!

Elena

Потрясающе, появились новые идеи и направления, что нужно делать и как дальше развивать

Annie

Але ж наразі мені ваш підхід дуже сподобався, а також: А) оптимізм по ніші, яким ви мене навіть трохи заразили (на відміну від інших колег з їхнім скептичним та набагато менш інформативним звітом по темі) Б) запропоновані чіткі кроки розвитку в форматі DIY, без "перетягування ковдри" в бік надання вами додаткових платних послуг (чого від усі вже на автоматі очікуєш :))) а тут опа, все розказали, пояснили, і все! Ось саме такий ваш підхід, до речі, схиляє мене до думок про продовження співпраці. Чи то в форматі повного делегування певних задач, чи то на додаткові платні консультації в текстовому форматі.

Юрій

Дякую за розбір та консультацію) Мені сподобалась конкретика аналізу, рекомендації та пункти, на які нам варто звернути увагу.

Аліна