Chat with us, powered by LiveChat

Запустіть та масштабуйте бізнес на міжнародній арені

Отримайте професійний коуч-супровід від Олександра Радіча і розкрийте потенціал вашого бізнесу. Професійна підтримка, супровід, мотивація, нові ідеї та стратегія від експерта. Натискайте кнопку нижче та почніть змінювати свій бізнес вже сьогодні!

Отримайте консультацію Олександра Радіча

Професійний коуч-супровід від Олександра Радіча допоможе вам зменшити ризики та помилки у вашому бізнесі. Ви зрозумієте, які у вашого бізнесу сильні, так і слабкі сторони, зможете вирішити стратегічні питання та знайти нові можливості для росту. Ми спеціалізуємося на підтримці власників магазинів, продавців з оборотом від 5 тисяч доларів на місяць і підприємців, які планують розширити свій бізнес на міжнародних ринках. Наша програма коуч-супроводу включає щотижневі зустрічі, розробку дійового плану, контроль над виконанням та багато іншого. Для нас важливо, щоб ви досягли успіху. Заповніть заявку прямо зараз, щоб розпочати свій шлях до успіху в бізнесі.

Послуги

Книга “Незламні продавці”

Книга "Незламні продавці" пропонує вам 20 найцікавіших історій успіху українських продавців, які співпрацюють з Western Bid.

Ви дізнаєтеся, як ці талановиті підприємці створювали власні продукти, які вже завоювали популярність у всьому світі. Якщо ви шукаєте натхнення та прагнете розкрити свій потенціал, то ця книга створена саме для вас. Головною метою цієї книги є допомогти читачам повірити в свої сили та знайти відвагу розпочати власний бізнес, який приноситиме як фінансову вигоду, так і задоволення.

У книзі "Незламні продавці" на вас чекають історії успіху українських виробників, які, незважаючи на виклики, пов'язані з конкуренцією, пандемією COVID-19, повномасштабним вторгненням та іншими складнощами, змогли пробитися на світовий ринок. Героями цих історій є продавці, які спілкувалися з Олександром Радічем, директором із зовнішніх комунікацій Western Bid Україна — компанії, що сприяє підприємцям у виході на міжнародні майданчики та організації доставки продуктів покупцям. Ця книга буде корисною для всіх, хто цікавиться підприємництвом, міжнародними маркетплейсами, зокрема Etsy, Amazon та eBay.

Стратегічна сесія

Онлайн-зустріч 45-50 хвилин

Допомога підприємцям у побудові ефективної системи бізнесу, яка успішно функціонує на міжнародних ринках. Під час консультації Олександр Радіч допоможе вам виявити сильні та слабкі сторони вашого бізнесу, вирішити стратегічні питання, визначити напрямок розвитку, розглянути інструменти та підходи для досягнення вашої мети. Також ви дізнаєтеся, як знаходити потенційних партнерів і постачальників і встановлювати з ними ефективну комунікацію.

Підійде для:
- Власників магазинів з командою
- Продавців з оборотом від 5 тисяч доларів на місяць
- Підприємців з виробництвом, які прагнуть розширити свій бізнес на міжнародних ринках

Перед консультацією ми надаємо вам бриф для заповнення, щоб максимально ефективно використати час зустрічі.

Коуч-супровід для підприємців

- 4 щотижневі онлайн-зустрічі по 45 хвилин для обговорення поточних рішень та напрямку розвитку вашої компанії
- Створення дійового плану на найближчий місяць (оновлюється кожні 2 тижні) та контроль його виконання
- Використання методології Agile для більшої ефективності

Метою цього супроводу є регулярна підтримка вашого бізнесу, розробка нових тактичних процедур, а також розширення та масштабування вашої компанії. Разом з професійним коучем - Олександром Радічем - ви будете працювати над розробкою нових ідей та продуктів, визначати цілі та напрямок розвитку. Ви отримаєте аналіз ринку, SWOT-аналіз та детальний покроковий план дій для досягнення бажаного результату.

Підійде для:
- Власників магазинів з командою
- Продавців та виробництв, які вже досягли певного рівня та шукають зовнішні ідеї та об'єктивний погляд щодо нових продуктів, ринків та оптимізації процесів
- Продавців з оборотом від 5 тисяч доларів на місяць
- Підприємців з виробництвом, які прагнуть розширити свій бізнес на міжнародних ринках

Перед прийняттям рішення щодо супроводу від Олександра Радіча ми пропонуємо ознайомчу зустріч на 10-15 хвилин абсолютно безкоштовно!

Практичний 30-денний воркшоп - створення нового продукту для Etsy

Експерт із електронної комерції та представник Western Bid Олександр Радіч запускає практичний 30-денний проект зі створення нового продукту для Etsy.

Мета: створення готового до продажу фізичного продукту.
Для кого буде цікаво: початківці та досвідчені продавці, які шукають ідеї, натхнення, технології, контакти, підтримку для запуску нових продуктів.
Формат: робота в команді із 5-7 людей, зацікавлених у розробці та запуску нового або свого першого товару для Etsy.Комунікація і планування роботи над новим товаром буде проходити у чаті під кервництвом Олександра + на групових зустрічай онлайн 1 раз на тиждень.

В рамках проекту у малій команді за 30 днів буде обрано, розроблено і фізично створено товар (зразок), готовий до тестування на ринку.Кожен із учасників матиме достатньо знань, матеріалів, технологій, контактів, щоб адаптувати товар і запуститися самостійно або приєднатися до команди і тестування на спільному магазині під керівництвом Олександра.

Презентація воркшопу відбудеться у вівторок 19 березня о 19:00 на Youtube в рамках ефіру “Як разом розробити технологію для запуску нового продукту на Etsy”. І буде доступна за цим посиланням.

За кнопкою нижче ви можете залишити заявку і отримати 15-хвилинну консультацію з Олександром щодо участі.

Як це працює

01

Ви залишаєте заявку і наш менеджер звʼязується з вами протягом найближчих кількох робочих днів.

02

Ми визначаємо Ваш запит, надаємо для заповнення бриф і плануємо для Вас консультацію або міні-знайомство із Олександром.

03

Узгоджуємо деталі, обираємо та бронюємо зручний для Вас день та час для онлайн-зустрічі.

06

Ви отримуєте якісню та натхненну стратегічну сесію від експерта або ж супровід та підтримку протягом місяця.

05

Усі зустрічі відбуваються у призначений час у форматі онлайн. Вам бажано мати можливість демонстрації екрану із магазином, щоб ми могли разом бачити деталі та одразу робити практичні кроки за потреби.

04

Проводимо оплату та супроводжуємо вас на послугу.

Навчайтеся з нами

Заповніть форму, щоб залишити заявку на консультацію або дізнатися більше про послуги

Ми з радістю вас проконсультуємо, відповімо на всі запитання та приєднаємо до спільноти успішних продавців та учнів Академії продажів Western Bid!ʼ

Ми з вами зв’яжемося протягом одного-двох робочих днів*.

*Будь ласка, залишайте номер, на якому є Telegram або Viber, щоб ми мали альтернативний спосіб звʼязку з вами

Дякуємо за заявку!

Наші менеджери звʼяжуться з вами найближчим часом за вказаними вами контактними даними.

Ой! Щось пішло не так, спробуйте, будь ласка, ще раз.

YouTube канал з навчальними відео

Безкоштовне навчання на YouTube

Отримайте доступ до безкоштовних навчальних матеріалів від Олександра Радіча та Вікторії Жидок на YouTube. Ви зможете знайти практичну інформацію та корисні поради щодо роботи на маркетплейсах Etsy, Ebay та Shopify. Відео надають інсайти щодо трендів, особливостей американських покупців, оновлень на платформах та розвитку особистого бренду та бізнесу. А для більш глибокого розуміння та застосування отриманих знань у вашому бізнесі, ви можете записатися на платні консультації та аудит від Олександра Радіча. Олександр допоможе вам розробити стратегію та покращити ваші маркетингові підходи, а також вирішити стратегічні завдання для успішного розвитку вашого бізнесу на міжнародних ринках.

Олександр Радіч

Один із перших тренерів по Etsy в Україні та експерт в сфері міжнародної торгівлі. Він вже більше 10 років успішно працює на міжнародних маркетплейсах. За його участі відбулося понад 150 освітніх заходів, які відвідали більше 5000 учасників. Запрошений спікер Export School від Укрпошти, Бізнес Школи Нової Пошти та Дія.Бізнес.

Відгуки наших клієнтів

Александ, добрый день! Меня зовут Дмитрий, смотрю Ваши видео по продвижению товаров в Этси, Амазон в думаю Вы один из топовых специалистов по этому у нас в стране да и не только. У меня магазин на Этси. Но пока там разбираюсь с этим всем. Меняю теги, анализирую. Какая-то тенденция минимальная есть, но конечно не то что хотелось бы.

Дмитрий

К каждой нашей продаже есть непосредственное Ваше участие, Александр, а особенно когда речь идёт о первой продаже! Вы мотивируете своим примером и знаниями, которыми делитесь с нами! Спасибо за Вашу работу и поддержку!!

Viktoria

Ураааа я получила первые 10 продаж на Etsy .Благодарю Александра за помощь в развитии моего магазина)))) Я так счастлива, побегу собирать посылки )))

Ekaterina

Все по существу, без лишней "воды". И все актуально на момент выдачи информации

Alen

Саме важливе для мене було знайти свою школу, вчителя. Це як знайти свого лікаря.! коли ти обрав серед серед тоді вже чемно виконувати все що кажуть. Досі не помилялась в виборі і впевнена,що і в цьому випадку не помилилась!

Юлия

Взаимно ) Оччень благодарна Вам за ваш курс, не знаю сколько бы я блудила пока разобралась бы. Очень хороший курс, спасибо за курс и за то что вы есть. за вашу поддержку. Я в этом совсем новичок, начинаю с нуля. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество )

Valentyna

Я неимоверно благодарна Александру за, пусть небольшую, но очень содержательную информацию. Вы знаете, произошло неимоверное для меня, - мой мозг перевернулся)))) и настолько основательно, что мне пришлось долго осмысливать всю информацию и заново генерировать какие-то вещи в своей голове))) Это очень круто! Я глобально пересмотрела свое отношение к бизнесу в интернете. Так, что спасибо вам огромное!!!!

Наталья

Начал работу с маркетологами есть тз по оформлению и функционалу. Нам проще нанять профи что бы он сделал, чем самим все тонко настраивать. Ещё раз спасибо за Ваш курс - он нам многое дал и сейчас стал пьедисталом для развития в кризис

Николай

Здарвствуйте Александр. Очень рад что попал на ваш онлайн урок. За последнее время я просмотрел почти все ваши уроки. Сделал много изменений соответственно вашим советам. Меня очень удивляет что так мало просмотров у вас. Я продаю с western bid с 2018 года и у меня 1000 продаж в нише где конкуренция выше 12 тис. товаров. Если бы я услышал вас три года назад результаты могли бы быть намного лучше. Я всем рекомендую. Также я очень хочу развиватся и рости, увеличивать продажы. Продолжайте делать то что ви делаете. Это очень вдохновляет и направляет не только меня но и многих продавцов. Спасибо вам и компании.

Евгений

Добрый день! Потихоньку работаем над магазином. Знания и рекомендации очень помогают, особенно мне)). Продали товар (руну с позолотой) который выставляли во время курсов. Конечно работы ещё очень много, но теперь точно знаем в каком направлении двигаться. Спасибо огромное вашей команде за полученные знания!

Елена

Відгук

Залиште ваш відгук

Ми будемо вдячні за ваш відгук про наші сервіси та роботу компанії!

Дякуємо за відгук!

Ой! Щось пішло не так, спробуйте, будь ласка, ще раз...

Працюємо для вас

Не гайте часу, розпочніть змінювати свій бізнес прямо сьогодні!