Chat with us, powered by LiveChat

Як відправити посилку Укрпоштою з особистого кабінету Western Bid?

Система оформлення посилок Укрпошти інтегрована в Особистий Кабінет клієнтів Western Bid.

При оформленні відправлень варто знати, що оплата пересилки, як і раніше, здійснюється у відділеннях Укрпошти при прийомі посилок. В Особистому Кабінеті Western Bid ви можете тільки згенерувати необхідні для відправлення документи.

Детальніше ознайомитися із різними видами доставки ви можете за наступними посиланнями:

- Доставка UPS Експрес та UPS Ground

- Про доставку FedEx

- Доставка Nova Poshta

- Доставка в Європу з України через DPD

- Доставка Консолідація Плюс

- Доставка Консолідація Директ

Також корисні посилання по роботі із вашими відправками:

- Відстеження посилок Western Bid

- Калькулятор розрахунку вартості доставки

- Правила пакування посилок

- Вкладення для відправки

- Як самостійно скасувати етикетку?

- Оформлення доставки через Western Bid у KeyCRM

Аби почати процес відправлення посилки, потрібно:

Зайти в меню Особистого Кабінету “Посилка покупцеві” → “Надіслати через Укрпошту”, поставити позначку-галочку навпроти потрібного товару та натиснути на кнопку “Продовжити”.

До речі, якщо у вас багато товарів, ви можете відсортувати їх за датою або скористатися пошуком за номером транзакції, ім’ям та прізвищем, за поштовим індексом.

Ви потрапили до розділу “Коригування опису товару”. Зверніть увагу: коли ви робите опис для митного переліку вкладення, максимальна довжина опису не може перевищувати 50 знаків. З правилами складання описів ви можете ознайомитись у цій статті.

Вкажіть короткий опис вкладення англійською та українською, вкажіть кількість товарів і натисніть на кнопку “Продовжити”.

Після цього ви потрапляєте до меню “Коригування адреси відправника”. Вам потрібно ввести адресу лише один раз, потім система її запам’ятає, і вам не доведеться вводити цю адресу постійно. Ви можете створити до шести різних адрес відправника.

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

Заповніть всі поля адреси і натисніть на кнопку “Продовжити”. Якщо у вас є збережені раніше адреси, то можете просто обрати одну з них.

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

Далі також натискайте кнопку “Продовжити”. Система в цьому випадку обрала зворотною адресою ту, що ви тільки ввели.

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

Далі ви потрапляєте на екран розрахунку вартості відправлення.

Укрпошта пропонує 4 види відправлень: лист, бандероль, дрібний пакет, посилка. Дві найпопулярніші форми – це дрібний пакет і посилка. Прийом бандеролей займає більше часу – на них необхідно клеїти марки.

Переходимо до вибору категорії відправлення. Укрпошта пропонує на вибір 5 категорій. І на відміну від інших доставок, в Укрпошті є можливість відправити “Подарунки” (але це не виключає оплату мита). При надсиланні проданого товару, вибираємо пункт “Продаж товарів”.

Тепер вказуємо габарити та вагу посилки. Зверніть увагу на графу “Сумарна вартість вкладення” – тут потрібно вказати суму без вартості за пересилання. І натискаємо кнопку “Розрахувати”.

Система перевірить, чи підходять вказані вами дані для обраного виду відправлення, та покаже вартість відправки, яку потрібно сплатити у відділенні Укрпошти під час здачі посилки.

Популярне питання: чому при оплаті вартості посилки у відділенні сума на кілька гривень відрізняється від суми, одержаної в Особовому Кабінеті? Відповідаємо: причина – в курсі долара, що часто коливається. Ось тому остаточна вартість може бути плюс мінус кілька гривень.

Далі йде екран підтвердження введеної вами інформації. Натисніть на кнопку “Роздрукувати документи”

Необхідні для відправлення документи (Форма CN22 або Форма C6) можна роздрукувати одразу, а можна — потім. Ви також можете додати посилку в один з існуючих списків Форми 103.

Форма С6 або СN22 відкриється для роздрукування у новому вікні.

Додати створені відправлення в нові або існуючи списки Форми 103, а також роздрукувати ще раз документи C6 і CN22 можна з меню зліва “Відправлені посилки” → “Мої посилки Укрпошти”. Оберіть галочками посилки, що ще не знаходяться в списку, і натисніть на кнопку “Додати до списку”.

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

З’явиться опція додати в існуючий список або створити новий.

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

Якщо оберете “Створити новий список”, то на наступному кроці зможете вигадати ім’я цьому списку, після чого буде потрібно натиснути на “Продовжити”.

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

Далі ви побачите підтвердження створення нового списку і можете роздрукувати Форму 103. Ви також можете це зробити пізніше з меню “Відправлені посилки” → “Мої посилки Укрпошти”.

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

Якщо ви приносите до відділення Укрпошти три і більше відправлень, то відправлення повинні бути сформовані в списки Форми 103. При скануванні одного відправлення зі списку оператор Укрпошти зможе бачити всі відправлення списку разом, і ви зможете розрахуватися одразу за все та отримати один чек. Форма 103 виглядає в нашому випадку таким чином:

Western Bid постійно працює над вдосконаленням системи інтеграції з Укрпоштою. Наразі функція видалення відправлення зі списку Форми 103 ще знаходиться в розробці. У списки можна об’єднувати відправлення тільки одного типу (посилка, бандероль, невеликий пакет або лист).

Про те як створити відправлення Укрпоштою з Особистого Кабінету ви також можете подивитися у нашому ролику:

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
Укрпошта, як оформити посилку через Укрпошту в особистому кабінеті, види відправлень Укрпоштою, Укрпочта, как оформить посылку через Укрпочту в личном кабинете, виды отправлений Укрпочты