Chat with us, powered by LiveChat

Митні збори

Мито – це обов’язковий платіж, який стягується митними органами будь-якої держави в зв’язку з переміщенням товарів через митний кордон. Сплата мита – обов’язкова умова ввезення або вивезення будь-якого товару. У кожній країні існують свої особливості митного оформлення, власні митні ставки, і навіть митні ліміти для безмитного ввезення товарів і поштових відправлень.

При відправленні посилки в будь-яку країну необхідно вивчити, який метод оцінки використовують митні органи, який ліміт безмитного ввезення в цій країні. Слід також звернути увагу на те, що крім митних зборів товар може обкладатися податком з продажів.

У більшості країн посилки, вартість яких не перевищує поріг для безмитного ввезення, не обкладаються митним збором та податком з продажів. Уважно вивчайте актуальну інформацію про митні ліміти та умови митного оформлення в Інтернеті.

Митні органи в роботі використовують два основні методи:

  1. Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка) – сума митного платежу розраховується не тільки з вартості товару, але і з вартості доставки і страхування.
  2. Метод оцінки FOB (декларована вартість, без урахування доставки і страхування) – сума митного платежу розраховується тільки від вартості товару, що ввозиться.

Для наших клієнтів це означає, що:

  • При оформленні відправлення в країни за методом оцінки CIF слід включати вартість доставки в інвойс (поставити відповідну галочку “включити вартість пересилки в інвойс” на останній сторінці).
  • Рекомендується повідомляти покупцеві про межі для безмитного ввезення у його країну, подібне інформування значно знижує ймовірність відмови покупця від оплати митних зборів його країни і повернення посилки.

Щоб убезпечити себе, рекомендуємо такий опис disclamer для ваших покупців з приводу import tax and duties, тобто що можна написати покупцеві:

Hello, Import duties, taxes and charges are not included in the item price or shipping charges.

These charges are the buyer’s responsibility.

Please check with your country’s customs office to determine what these additional costs will be prior to bidding / buying.

These charges are normally collected by the delivering freight (shipping) company or when you pick the item up – do not confuse them for additional shipping charges.

We do not mark merchandise values below value or mark items as “gifts” – International government regulations prohibit such behavior.


Переклад українською мовою:

Імпортні мита, податки та збори не включені у вартість товару або вартість доставки.

Це відповідальність покупців.

Будь ласка, до моменту покупки, зв’яжіться з митницею вашої країни, щоб визначити, які додаткові витрати можуть бути.

Ці збори зазвичай стягуються компанією, що здійснює доставку (відвантаження), або коли ви забираєте товар. Будь ласка, не плутайте їх з додатковими витратами на доставку.

Ми не відзначаємо вартість товарів нижче вартості і не помічаємо товари як «подарунки» – така поведінка заборонена міжнародними урядовими постановами.

З 1 січня 2021 року Великобританія вводить нову схему роботи з імпортом. Зокрема скасовано правило про звільнення від сплати ПДВ у відношенні імпортованих до Великобританії невеликих партій товарів вартістю до 15 фунтів стерлінгів.

У зв’язку з цим нововведенням eBay з 1-го січня 2021 року буде збирати і перераховувати ПДВ на товари і партії товарів загальною сумою до 135 фунтів стерлінгів, що імпортуються до Великобританії і реалізовані покупцям.

Якщо у вас немає ідентифікатора платника ПДВ Великобританії, вам нічого робити не потрібно. В цьому випадку ebay самостійно, якщо покупець з Великобританії, додасть VAT до ціни. Більш детальну інформацію можна знайти тут.

Якщо ви є платником податків у Великобританії необхідно:

1. У графі вибору країни, вибрати United Kingdom
2. Ввести ваш VAT number

Дану інформацію потрібно додати в усі існуючі у вас оголошення на ebay.co.uk. На маркетплейсі ebay.com, ebay.de в особистому кабінеті ви можете встановити податковий номер для кожної країни або його відсутність. Для Великобританії в налаштуваннях магазину вам також потрібно:

1. У графі вибору країни, вибрати United Kingdom
2. Натиснути кнопку “I am not VAT registered”.

Позначиться нововведення і на продавцях, що мають магазини на Etsy. Так, з 1 січня 2021 року Etsy буде стягувати ПДВ з покупців з Великобританії за замовлення, що відповідають наступним критеріям:

  • Товар відправляється з-за меж Великобританії.
  • Загальна вартість посилки (без урахування доставки) не перевищує 135 фунтів стерлінгів.
  • Для товарів вартістю менше 135 фунтів стерлінгів покупці з Великобританії побачать ціни з урахуванням ПДВ при перегляді оголошень в пошуку і перегляді, а також на сторінці оголошення. Сума ПДВ, зазначена перед покупкою, є приблизною. Остаточна сума ПДВ буде розрахована при оформленні замовлення.

Якщо покупка вашого покупця відповідає вимогам для сплати ПДВ Etsy, обов’язково додайте пакувальний лист в посилку. У пакувальному листі вказана остаточна сума ПДВ, що стягується Etsy. Детальніше – в правилах маркетплейсу.

Також попросіть вашого покупця вказати VAT номер і впишіть його в рядок з адресою при відправці товару.

Зверніть увагу: у зв’язку зі змінами, впровадженими на Etsy, реєстрація нових магазинів з країн СНД на цьому майданчику тимчасово припинена. Western Bid працює над вирішенням цього питання, і в самий найближчий час ми запропонуємо кілька варіантів реалізації ваших товарів на Etsy.

При оформленні доставки у Великобританію, необхідно докласти ордер з eBay або Etsy, а також вписати VAT номер в рядок з номером квартири, щоб співробітники митниці бачили, що VAT оплачений. Якщо покупець номер не надав, вказувати його не потрібно, так як він є не у всіх.

Доставку до Великобританії рекомендуємо оформляти через зовнішній товар. Необхідно вказати:

  • вартість товару (як вона вказана на торговому майданчику);
  • вартість доставки (обов’язково при експрес-доставці).

В цьому випадку в інвойсі відобразиться вартість товару, до оплати VAT (ПДВ) і окремо вартість доставки.

Послуги брокера, мито і ПДВ нараховуватимуться на суму CIF (вартість + страхування + доставка).

Як уникнути подвійного оподаткування читайте в статті.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
як дізнатися митний збір, що таке митні збори, метод оцінки FOB, метод оцінки CIF, як сплатити мито, як оформити доставку в Великобританію, митне оформлення для Великобританії, послуги брокера, додати інвойс до посилки, куди вносити ват номер VAT, как узнать таможенный сбор, что такое таможенные пошлины, метод оценки FOB, метод оценки CIF, как оплатить пошлину, как оформить доставку в Великобританию, таможенное оформление для Великобритании, услуги брокера, добавить инвойс к посылке, куда вносить ват номер VAT