Доставка Консолідація Плюс

Консолідаційна доставка через наш склад в США заощадить ваші кошти.

Обов’язково прочитайте інформацію перед відправкою і виконайте всі інструкції:

1. Вказуйте правильну вагу та габарити. Якщо вага або габарити будуть вказані з заниженням, посилки будуть повернуті в пересильний центр Western Bid в Чернівцях, де чекатимуть переоформлення документів. Вимірювати необхідно по упаковці по найбільш виступаючим точкам.

2. Добре упаковуйте посилку, проклеюйте кути і міцно наклеюйте етикетку. Зверніть увагу: щоб ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить, швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упакування:

  • Не обертайте посилки для консолідації плівкою, стрейч-плівкою (можна обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки).
  • Не обклеюйте посилку скотчем повністю.
  • Замініть тубуси на квадратну або трикутну упаковку.
  • Правилами поштового сервісу дозволено:

– відправляти кур’єрський пакет і проклеювати його скотчем в декількох місцях (але не повністю!);
– обмотати посилку скотчем тільки в декількох місцях, щоб посилка тримала форму;
– обмотати плівкою / пакетом товар всередині картонної коробки;
– вкладати картонні коробки в кур’єрський пакет.

3. Необхідно роздрукувати штрих-код та наклеїти його на посилку. Етикетка буде наклеєна на посилку вже на нашому складі в Маямі. При цьому номер відстеження буде доступний в Особистому Кабінеті одразу після оформлення доставки. Штрих-код ви можете у будь-який час роздрукувати у власному кабінеті Western Bid після оформлення доставки. Якщо ви не маєте змоги надрукувати необхідні штрихкоди, ви можете написати на посилці трек-номер, ім’я та прізвище отримувача, ми самі надрукуюємо усе необхідне (якщо ви відправляєте до 3х посилок).

4. Вкладена вартість товару в одній посилці не повинна перевищувати суму $ 100. Якщо ваш товар коштує дорожче 100 $, але ви все-одно хочете його відправити за допомогою консолідації, прочитайте цю статтю.

5. Якщо ви відправляєте кілька посилок, обов’язково додавайте їх перелік.

6. Попереджаємо вас, що при відправці необхідно вказувати виключно правдиву і повну інформацію прo вантаж, щоб не виникало затримок в оформленні. У разі неправильного зазначення вкладення, ваша посилка буде затримана на митниці, і ви будете нести всю повноту відповідальності за порушення митного законодавства. Всі посилки просвічуються. Ви також несете відповідальність за попередження своїх покупців про можливу оплату мита при отриманні посилки. В ситуації втрати посилки виплати по страховці здійснюються відповідно до зазначеної вартості вкладення.

7. Якщо ви створили доставку помилково, або неправильно вказали інформацію про відправку, будь ласка, не відправляйте посилку. Ви можете самостійно скасувати відправлення. Подробиці, як це зробити, тут.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Надійна доставка посилок з України в США та інші країни для всіх.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ

Найдешевша доставка! На наш склад у США посилки доставляються за 8 робочих днів, а далі через США прямують до покупців.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ДО ДВЕРЕЙ ПОКУПЦЯ

Для ознайомлення з тарифами, ви можете скористатися калькулятором на сайті або в Особистому кабінеті. 

ОПЛАТА ДОСТАВКИ

Відразу при формуванні в особистому кабінеті, в USD

СПОСІБ ДОСТАВКИ

Запаковані посилки з наклеєними, по можливості, етикетками зі штрих-кодом для Консолідації Плюс слід привезти до найближчого відкритого офісу Western Bid або відправити за свій рахунок на адресу центру Western Bid у Чернівцях (адресу можна подивитись тут).

КРАЇНИ ДОСТАВКИ

США, Канада, Китай, Ізраїль, Японія, Сінгапур, Англія. Доставка на P.O. box /APO/FPO/DPO/US Territories. Доставка на склади Amazon.

ЧИ МОЖНА ВИКЛИКАТИ 

КУР’ЄРА?

Ні, така послуга не доступна.

ЯК ВІДПРАВИТИ?

Посилки можна надіслати або принести:

– Принести до офісу регіонального представника Western Bid у вашому місті. Адреси тут. Наразі відкрито більше десятка представництв в різних куточках України: Дніпро, Львів, Кривий Ріг, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Вінниця.

– Принести до центру Western Bid у Чернівцях за адресою: вул. Героїв Майдану, 194а, офіс 4.

– Надіслати за власний рахунок посилку Новою Поштою на адресу: склад Нової Пошти у Чернівцях №30, власнику телефонного номера 067-67-97-97-0 (одержувач: Руслан Гусейнов, Вестерн Бід). Зверніть увагу: цей номер вказано виключно для відправлення, він не призначений для дзвінків та консультацій.

Якщо ви не маєте змоги надрукувати необхідні штрихкоди, ви можете написати на посилці трек-номер, ім’я та прізвище отримувача, ми самі надрукуюємо усе необхідне (якщо ви відправляєте до 3х посилок).

МАКСИМАЛЬНІ РОЗМІР ТА ВАГА ПОСИЛКИ

Довга сторона не більше 40 см, решта не більше 35 см.

Зверніть увагу! Вимірювати розмір необхідно по упаковці і по самим виступаючим точкам. Якщо розмір буде вказано невірно, американська пошта не пропустить посилки з неправильними габаритами, відкладе їх, і потім їх необхідно буде розшукувати.

4 кг (кожна посилка, кількість посилок необмежена).

Для консолідаційних посилок, які йдуть в інші країни: максимальна вага не більше 2 кг, сума трьох сторін не більше 91 см, довга сторона не більше 40 см, решта не більше 35 см..

Посилки, надіслані через Консолідацію Плюс способами UPS SurePost або UPS Ground (зазвичай вагою понад 450 г), повинні бути не менше 4 см завтовшки.

Переконливе прохання: не обертайте посилки для консолідації плівкою (рекомендуємо обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки). Плівка ускладнює сканування штрих-кодів, що істотно ускладнює процес обробки посилок і збільшує термін доставки.

РОЗРАХУНКОВА ВАГА

Розрахунковою вагою є найбільша (актуальна або об’ємна).
При оформленні посилки розрахункова вага визначиться автоматично.

Примітка: Об’ємна вага розраховується за формулою: довжина (см) Х ширина (см) Х висота (см) : 5000 = об’ємна вага (кг)

СТРОКИ ДОСТАВКИ

Центр формування консолідацій зараз знаходиться у місті Чернівці. З Чернівців посилка вирушить до Європи, звідти полетить до Маямі доставкою FedEx. А далі вже до ваших покупців. Запланований термін доставки – 7-8 днів до Маямі (перші декілька партій матимуть термін доставки 10-11 днів до Маямі) і ще декілька днів – до покупця.

МАКСИМАЛЬНА ВАРТІСТЬ ВКЛАДАННЯ

Вартість вкладення в кожній посилці, що йде на одну адресу одержувача, не повинна перевищувати $ 100 USD

ОПЛАТА МИТА

Не потрібно для покупців в США.

Для інших країн рекомендуємо дізнаватися інформацію в країні одержувача. Зразок листа-попередження покупцеві дивитися тут.

НОМЕР ВІДСТЕЖЕННЯ

Показується одразу. Увага! Не давайте покупцям або маркетплейс номер загальної консолідаційної посилки. Вказуйте в EBAY, ESTY та покупцям лише номер на етикетці UPS SurePost, UPS Mail Innovations або UPS Economy DDU (номер етикетки з Майамі).

ДОСТАВКА ПІД ПІДПИС

Ні, такої послуги немає.

ЗМІНА АДРЕСИ ДОСТАВКИ

Ні, це не можливо.

КОНСОЛІДАЦІЯ З ПОСИЛКАМИ ІНШИХ ПРОДАВЦІВ

Так, це можливо.

СТРАХУВАННЯ ПОСИЛКИ

Так, до дверей покупця,
1% від вартості, від втрати. Подробиці

ЯК ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИВЕЗЕННЯ ВИРОБІВ З КАМЕНІВ (ГЕМОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА), 

МЕТАЛІВ, КАРТИН І СКУЛЬПТУР?

ЯКІ ДОКУМЕНТИ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВІДПРАВКИ?

Необхідно роздрукувати штрих-код та наклеїти його на посилку. Етикетка буде наклеєна на посилку вже на нашому складі в Маямі. При цьому номер відстеження буде доступний в Особистому Кабінеті одразу після оформлення доставки. Штрих-код ви можете у будь-який час роздрукувати у Власному кабінеті Western Bid після оформлення доставки.

Увага! Накладні/накладні дійсні протягом 20 днів з моменту створення. Якщо протягом цього періоду ви не надіслали посилку, вам необхідно скасувати її і створити нове відправлення. В іншому випадку, посилка не буде прийнята поштовими службами.

ПОВЕРНЕННЯ ПОСИЛКИ В РАЗІ НЕДОСТАВКИ

Безкоштовно на адресу центру обробки Western Bid в Маямі, США.

ЧИ Є РЕЧІ, ЗАБОРОНЕНІ ДО ПЕРЕСИЛАННЯ?

Так, є речі, що заборонені до пересилання за кордон. Посилки з таким вкладенням можуть бути конфісковані митними службами або повернуті відправнику за його рахунок. Будь ласка, перед відправленням посилок ознайомтесь з переліком заборонених до пересилання речей.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом