Правила пакування посилок для консолідацій


Зверніть увагу на нові правила пакування посилок для консолідацій Плюс, Директ, Оптимум. Аби ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить, швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упакоування:

  • Не обертайте посилки для консолідації плівкою, стрейч-плівкою (можна обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки).
  • Не обклеюйте посилку скотчем повністю.
  • Замініть тубуси на квадратну або трикутну упаковку. Відправлення в тубусах (якщо вони не коробкоподібні – з плоскою стороною) доступні з вантажних відділень. Відправка згорнутих в рулон виробів в трикутних і прямокутних коробках можлива з будь-якого відділення Нової Пошти.
  • Правилами поштового сервісу дозволено:

– відправляти кур’єрський пакет і проклеювати його скотчем в декількох місцях (але не повністю!);
– обмотати посилку скотчем тільки в декількох місцях, щоб посилка тримала форму;
– обмотати плівкою / пакетом товар всередині картонної коробки;
– вкладати картонні коробки в кур’єрський пакет.

Будь ласка, дотримуйтесь цих правил, оскільки сканування габаритів посилки істотно ускладнюється (а іноді просто стає неможливим) через те, що захисна плівка (або скотч, яким обмотана вся посилка цілком) “відбиває” промінь лазеру на скануючому обладнанні.

Якщо ваша упаковка не відповідає вимогам, ви отримаєте попередження від співробітника Western Bid. Якщо після попередження ваша упаковка не буде змінена, то з 1-го березня в разі ручної обробки посилки, вам буде виставлений додатковий рахунок на переупаковку посилки в розмірі 10 USD за кожну посилку.

Приклади правильної упаковки на фото в галереї:

А ось так упаковку-тубу можна помістити в коробку:

money_to_monobank_account

Що стосується етикеток, то їх також необхідно прикріплювати до посилок, згідно з правилами поштової компанії. Оскільки на первинному сортуванні співробітники пошти кладуть посилки на стрічку або ролики транспортера накладною (штрих-кодом) вгору таким чином, щоб проходячи рамку сканера штрих-код зчитувався автоматично. Однак заломи на скотчі, кілька його шарів, темний колір скотча, блікуючі та темні файли (до яких вкладаються етикетки) часто перешкоджають автоматичному процесу зчитування штрих-коду. І це в ручному режимі робить співробітник пошти. Ручна обробка займає більше часу і оцінюється поштовою компанією за окремим тарифом, що виражається в додатковій оплаті за кожну посилку. Щоб уникнути збільшення термінів доставки посилок і тарифів на доставку, просимо уважно поставитися до наступних правил:

Щоб не допустити пошкодження паперу етикеток, їх потрібно приклеювати скотчем (по всій площі етикетки) зверху на коробки, але обов’язково прозорим скотчем і без заломів / складок скотча безпосередньо над штрих-кодом.

Зверніть увагу: ця вимога не поширюється на етикетки, друкувані на термопринтерах, оскільки клей на скотчі негативно впливає на склад фарби – розмиває її. Тому етикетки, надрукувані на термопринтерах, краще просто приклеювати скотчем до посилці так, щоб скотч не потрапляв на надруковану інформацію.

Нагадаємо, що посилки для консолидаций летять в Майамі в загальній коробці, і це теж є для них додаткової упаковкою і захистом від вологи та інших пошкоджень. Ще один важливий момент: етикетка, наклеєна продавцем при відправці посилки, актуальна тільки для переміщення посилки територією США. Якщо посилка відправляється консолідацією в інші країни, то в Нью-Йорку етикетка переклеюється для подальшого проходження в країну призначення – це буде зроблено співробітниками пошти, згідно з усіма вимогами.

money_to_monobank_account

Правила упакування посилок для экспрес-доставки не змінилися.

Зверніть увагу: щоб ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить, швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упаковки:

  • Не обертайте посилки для Консолідацій плівкою, стрейч-плівкою (можна обернути захисною плівкою лише товар усередині посилки).
  • Не обклеюйте посилку скотчем повністю.
  • Замініть тубуси на квадратне або трикутне впакування.
  • Правилами поштового сервісу дозволено:

– відправляти кур’єрський пакет і проклеїти його скотчем у кількох місцях (але не повністю!);
– обмотати посилку скотчем лише у кількох місцях, щоб посилка тримала форму;
– обмотати плівкою/пакетом товар усередині картонної коробки;
– вкладати картонні коробки в кур’єрський пакет.

Увага! Посилки, надіслані методами UPS SurePost або UPS Ground (зазвичай вагою понад 450 грамів), мають бути не менше 4 см завтовшки.

Правила пакування посилок для Nova Poshta Global можна дізнатися тут.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером: 0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом