Як використовувати LAVKY замість прямого посилання на оплату?

З 1-го червня 2017 року торгова площадка Lavky.com прийшла на заміну прямим посиланням на оплату. Це означає, що всі клієнти-продавці компанії Western Bid можуть використовувати функціонал LAVKY абсолютно безкоштовно не тільки для виставлення товару на продаж, але й для створення приватних лотів для своїх покупців з метою отримати доплату за пересилку вже проданого на якомусь аукціоні лота, а також для отримання оплат за оптові або роздрібні продажі поза EBAY або ETSY.

Продавцям на LAVKY дозволяється зазначувати в своїх лістингах посилання на лоти на інших майданчиках, а також використовувати зображення і/або опис своїх товарів, що продаються на інших майданчиках. Звертаємо увагу, що на LAVKY забороняється продавати товари, продаж яких Western Bid не підтримує (список заборонених товарів тут).

Нагадуємо, що користування торговим майданчиком LAVKY абсолютно безкоштовно для клієнтів Western Bid.

  ОПЛАТА ЗА ТОВАР, ПРОДАНИЙ ПОЗА ТОРГОВЕЛЬНИМИ МАЙДАНЧИКАМИ

  Ви можете виставити лот з товаром (з описом і фотографіями) на майданчик LAVKY та дати посилання на лот вашому покупцеві в фейсбуці, на форумі або електронною поштою. Покупець пройде за посиланням і оплатить товар, а оплата з’явиться у вашому Особистому кабінеті Western Bid задекілька хвилин.

   ДОПЛАТА ЗА ПЕРЕСИЛКУ

   Якщо вам необхідно отримати доплату за пересилку за лот, проданий раніше на іншому майданчику, то ви можете встановити приватний лот і дати на нього посилання вашому покупцеві.

   Приклад: вам потрібно отримати доплату (за попередньою домовленістю) в розмірі $ 5.00 за пересилку 10 дерев’яних ложок. Ви можете виставити приватний (hidden) лот з назвою “Wooden spoons. Set of 10pc. Additional shipping for eBay item #2144141533”, додавши фотографію оригінального лота, і переслати посилання на цей лот своєму покупцеві. Покупець пройде за посиланням і оплатить, а оплата з’явиться у вашому Особистому Кабінеті Western Bid за декілька хвилин.

   ОПЛАТА ЗА ДОДАТОК ДО ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАМОВЛЕННЯ

   Ви можете виставити приватний (hidden) лот і вказати, що цей лот є доповненням до проданого раніше лоту.

   Наприклад: покупець хоче придбати додатково дві дерев’яні ложки. У цьому випадку ви можете назвати лот “Two wooden spoons. Addition to eBay item #2144141533” і переслати посилання на цей лот своєму покупцеві.

   Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

   Search
   Generic filters

   Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
   0 800 211 581

   Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом