Chat with us, powered by LiveChat

Коли і як зараховуються оплати з LAVKY?

Оплати від покупців з торговельного майданчика Lavky.com зараховуються на рахунки клієнтів-продавців Western Bid протягом 24 годин.

Увага! Щоб оплати зараховувалися автоматично, ваша e-mail-адреса, вказана в Lavky.com має збігатися з e-mail-адресою, що зазначена при реєстрації в Western Bid.

Якщо вам необхідно змінити e-mail-адресу в обліковому записі Western Bid, то ви також маєте змінити e-mail-адресу на торговому майданчику Lavky.com.

Якщо після продажу на LAVKY ви не бачите надходження оплати, то це означає, що ви вказали різні e-mail в LAVKY і в Western Bid, і оплата надійде протягом одного робочого дня в розділ “Платежі без адресата” в Особистому Кабінеті Western Bid.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

як прийняти оплату на лавках Lavky, зарахування платежів з лавок , как принять оплату на лавках Lavky, зачисление платежей с лавок