Chat with us, powered by LiveChat

Як додати додаткові магазини до акаунту на Lavky?

Щоб додати в обліковий запис продавця додаткові магазини, скористайтеся меню Мій Обліковий Запис і виберіть Опцію “Мій Профіль”.

Щоб почати процес додавання нового облікового запису, треба натиснути на кнопку “+”. Можна додати до 12 нових облікових записів. Вони будуть підписані під одну електронну адресу:

Далі потрібно заповнити всі обов’язкові поля: опис магазину, телефон, адреса продавця. За необхідності можна вписати додаткову електронну адресу для повідомлень по конкретному новому магазину.

Обов’язково слід заповнювати поле “Опис”. Після створення додаткового магазину, продавець завжди зможе перейти в режим його редагування:

Щоб побачити всі свої магазини, потрібно в шапці натиснути на “трикутник вниз” і в випадаючому меню буде видно всі створені магазини в цій обліковій картці.

Для поліпшення вітрини нового магазину бажано додати і логотип, і банер у вкладці “Зовнішній вигляд”:

Продавець завжди зможе перемикатися між своїми магазинами. Це перемикання можна здійснювати за допомогою невеликого трикутника праворуч від імені продавця. В меню справа також можна буде побачити опцію “Мої магазини“.


Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

Як відкрити другий магазин на лавках Lavki Lavky, как открыть второй магазин на лавках Lavki Lavky