Chat with us, powered by LiveChat

Я заходжу на LAVKY, але не бачу своїх лотів.
В чому причина?

Якщо ви зайшли на LAVKY з Особистого Кабінету Western Bid і не побачили своїх лотів або оплат, то це означає, що є помилка в інтеграції вашого кабінету з LAVKY, і для вас був створений ще один акаунт на Lavky.com. Це сталося через те, що ви змінили свою e-mail-адресу в реєстраційних даних Western Bid або на сайті LAVKY.

Інтеграція відновиться, коли ваша електронна адреса в реєстраційних даних Western Bid буде збігатися з електронною адресою, вказаною в реєстраційних даних LAVKY.

Змінити електронну адресу в реєстраційних даних Western Bid можна, у правому верхньому куті меню Особистого Кабінету. Впишіть вашу електронну адресу в розділі “Мій профіль”. На LAVKY в правому верхньому куті, натискаючи на піктограму людини, з випадючого списку обиріть "Edit user profile" і внесіть адресу в поле для відомостей облікового запису користувача.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

помилка lavky лавки Lavki Lavky, не видно оголошень на лавках, зникли лістинги на Lavky, ошибка lavky лавки Lavki Lavky, не видно объявлений на лавках, исчезли листинги на Lavky