Chat with us, powered by LiveChat

Як зареєструватися на маркеті LAVKY?

Продавати на маркеті LAVKY можуть тільки зареєстровані клієнти торгової агенції Western Bid; якщо ви ще не зареєстровані в системі, необхідно зареєструватися і підтвердити адресу вашої електронної пошти. З Особистого Кабінету Western Bid ви потрапляєте безпосередньо на LAVKY:

При першому виставленні товару потрібно авторизуватися: продублювати адресу електронної пошти (ту, за якою ви реєструвалися в Western Bid – її можна просто скопіювати з Особистого Кабінету Western Bid – це важливо для автоматичного зарахування платежів з Лавок), обрати назву для свого магазину, дати його короткий опис.

Зверніть увагу: всі поля потрібно заповнити англійською мовою.

Тепер в особистому кабінеті LAVKY ви зможете виставити товари на продаж.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

Як зареєструватися на лавках Lavky, як розмістити товар на lavky, лавки Lavki Lavky реєстрація авторизація, перший лістинг на лавки, как зарегистрироваться на лавках Lavky, как разместить товар на lavky, лавки Lavki Lavky регистрация авторизация, первый листинг на лавки