Chat with us, powered by LiveChat

Як імпортувати товари з EBAY на LAVKY?

Процес імпортування товарів максимально простий. Все, що треба зробити продавцю – це натиснути на 2 кнопки, і товари будуть додані в каталог товарів на Lavky.

Почати можна відразу з Особистого Кабінету WesternBid і, перейшовши на торговельний майданчик Lavky, вибрати меню “Products”:


Оминаючи процес створення нового товару, у випадаючому меню виберіть “Імпорт з Ebay”.

Натискаємо кнопку “Почати імпорт”. Важливо: завжди перевіряйте, яка кількість товарів у вас в магазині до початку імпорту.

Система переведе вас на eBay, де необхідно буде ввести Логін і Пароль до вашого профілю:

На наступному етапі система поверне вас на торговий майданчик lavky.com в Адміністративну Панель, де ви побачите усі товари, що були перенесені з Ebay.

Тепер потрібно відзначити ті товари, які ви хотіли б додати в каталог (або деякі товари, або всі товари), вибрати валюту і натиснути кнопку “Імпортувати вибрані”:

По завершенні імпорту в магазині можна перевірити, що всі вибрані і відмічені товари були успішно додані в каталог. Статус цих товарів за замовчуванням “Викл”, і вартість доставки дорівнює нулю. Ви можете залишити цей безкоштовний метод доставки, або створити новий спосіб пересилання.

Тепер ваші товари додані з Ebay на Lavky.


Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

імпорт лістингів з eBay на лавки Lavky, як імпортувати товари на лавки з мого eBay ебей ібей магазину, импорт листингов м eBay на лавки Lavky, как импорировать товары на лавки из моего eBay ебей ибей магазина