Chat with us, powered by LiveChat

Як імпортувати товари з ETSY на LAVKY?

Процес імпортування товарів максимально простий. Все, що треба зробити продавцю – це натиснути на 2 кнопки, і товари будуть додані в каталог товарів на Lavky.

Почати можна відразу з Особистого Кабінету WesternBid і, перейшовши на торговельний майданчик Lavky, вибрати меню “Товари”:

Оминаючи процес створення нового товару, переходьте до меню “Товари”. Натисніть на пункт меню зверху “Товари”, і потім у випадаючому меню виберіть “Імпорт з Etsy”.

На наступній сторінці вам треба буде ввести назву вашого магазину на платформі Etsy і натиснути на кнопку “Продовжити”:

Вибравши магазин для імпорту з Etsy, натисніть "Почати імпорт" та натисніть на кнопку “ОК” для підтвердження того, що ви хочете продовжити імпорт

На наступному етапі у своїй адміністративній панелі ви побачите усі товари, що були перенесені з платформи Etsy на lavky.com.

Вам тепер тільки треба відзначити ті товари, які ви хотіли б додати в каталог, ви можете відзначити, або деякі товари, або всі товари.

Виберіть ті, що бажаєте перенести і натисніть "Імпортувати обрані".

Після закінчення обробки, система видає повідомлення про те, скільки товарів було нових і скільки було додано в каталог.

Уо вашому магазині поповнення! Всі товари, що були імпортовані з платформи Etsy, тепер знаходяться і на lavky.com.

По замовчуванню ці лістинги неактивні. Увімкніть їх для загального перегляду у вашому магазині.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

імпорт лістингів з Etsy на лавки Lavky, як імпортувати товари на лавки з мого етсі магазину, импорт листингов с Etsy на лавки Lavky, как импортировать товары на лавки из моего этси магазина