Chat with us, powered by LiveChat

Як виставити товар на маркет LAVKY?

Щоб додати новий товар на продаж на маркетплейсі Lavky, достатньо перейти з особистого кабінету Western Bid до свого магазину та заповнити декілька полів з описом вашого товару.

Також перелік корисних посилань пов'язаних з нашим безкоштовним маркетплейсом Lavky:

- Як зареєструватися на маркеті LAVKY?

- Як додати додаткові магазини до акаунту на Lavky?

- Як імпортувати товари з EBAY на LAVKY?

- Як імпортувати товари з ETSY на LAVKY?

- Як додати кілька способів доставки на Lavky?

- Товари на Lavky у пошуковій системі Google

- Як опублікувати цифровий товар на Lavky?

- Як зробити знижки на Lavky.com

- Використання Lavky замість прямого посилання на оплату?

- Коли і як зараховуються оплати з LAVKY?

- Я заходжу на LAVKY, але не бачу своїх лотів. В чому причина?

В Особистому Кабінеті Western Bid натисніть на пункт меню зліва “Безкоштовне оголошення на Lavky”. Ви потрапите прямо на сторінку маркетплейсу. При першому виставленні товару, потрібно пройти коротку авторизацію (дати назву магазину на Lavky, його короткий опис).


Вибір мови інтерфейсу. За замовчуванням вам показується сторінка виставлення товару англійською.

Вкажіть назву лота, опис і ціну за одиницю товару, вкажіть, скільки одиниць товару у вас є, стан товару (наприклад, новий).

Оберіть категорію для товару. Ви можете виставити товар в декількох категоріях одночасно. Як оберете, натисніть на “Додати і закрити”.

Додайте опис вашого товару.

Для позначення різних груп товарів створіть зрозумілі для вас позначки у вигляді секцій, щоб зручніше було розділяти товари на групи.

Оберіть спосіб пересилання з попередньо встановлених способів. Ви також можете додати власний спосіб.

Оберіть зображення для вашого лота. Ви можете завантажити його з комп’ютера або надати посилання на нього. Для завантаження наступного зображення натисніть на знак “+” праворуч від вже завантаженого фото, або перетягніть заздалегідь підготовлені фото всі разом до зони розміщення фото.

Після внесення всієї необхідної інформації, натисніть на “Виставити товар”.

Виставлений товар з’явиться в списку ваших товарів.

Крім того, не забувайте, що ви можете користуватися маркетплейсом Lavky, якщо вам необхідно виставити рахунок покупцю на доплату, наприклад, за експерсс-доставку. В цьому випадку ви створюєте лот (товар) з ціною, що дорівнює вартості доплати за експрес доставку, і маркетплейс автоматично створить посилання для оплати. Детальні інструкції – в статті “Як виставити рахунок покупцю на доплату?”.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
як розмістити товар на lavky лавки Lavki Lavky, перший лістинг на Lavky як виставити, як продавати на лавках Lavky, оплата за товар на лавкі lavky, как разместить товар на lavky лавки Lavki Lavky, первый листинг на Lavky как выставить, как продавать на лавках Lavky, оплата за товар на лавки lavky