Chat with us, powered by LiveChat

Як виставити покупцеві рахунок на оплату?

Якщо ви продаєте товар на торгових майданчиках, то вам не потрібно виставляти рахунок покупцям — маркетплейси роблять це автоматично.

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

ЯКЩО МЕНІ НЕОБХІДНА ОПЛАТА

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

Якщо вам необхідна доплата від покупця за додатковий товар або пересилку, ви можете створити лот на безкоштовному майданчику LAVKY, і надати посилання покупцеві на пряму оплату. Покупець одразу потрапить на сторінку PayPal для оплати. В цьому випадку оплата буде зарахована на ваш рахунок у Western Bid миттєво.

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

Як виставити рахунок покупцю на доплату?

Продавці, що ведуть бізнес на закордонних маркетплейсах, нечасто, але все-таки стикаються з ситуаціями, коли їх покупцям необхідно доплатити певну суму до вартості основного замовлення.

Що це за ситуації?

Найрізноманітніші, наприклад: доплата за експрес доставку; оплата за додатковий товар, відправлений з основним замовленням; доплата за те, що з тієї чи іншої причини посилка не приїхала вчасно, і покупець вже встиг виграти суперечку і повернув гроші за своє замовлення, а потім посилка все-таки знайшла адресата і покупець, будучи порядною людиною, хоче її оплатити.

Ми знайомі з ситуаціями подібного роду і, звичайно ж, допомагаємо нашим клієнтам у їх вирішенні. Тільки якщо раніше ми виставляли інвойси покупцям через PayPal після відповідного запиту клієнта, а зарахування коштів відбувалося в секцію “платежі без адреси”, то тепер пропонуємо діяти за простішою для вас схемою.

Як виставити покупцеві повторний рахунок, якщо повернули гроші, а потім товар був доставлений?

Іноді так буває, що покупець не дочекавшись доставки товару, відкриває суперечку, виграє її, отримує гроші назад, а потім до нього приходить його товар. Як же виставити йому повторний рахунок в цьому випадку? У нас є безкоштовний маркетплейс для наших клієнтів – Lavky.

Потрібно оформити лістинг з цим же товаром на Lavky і відправити покупцеві посилання. Детальніше про те, як додати товар, читайте тут.

Після оплати покупцем платіж автоматично зарахується і відобразиться в вашому особистому кабінеті.

Як виставити рахунок на доплату за експрес-доставку товару?

В Особистому Кабінеті Western Bid натисніть на пункт меню зліва “Безкоштовне оголошення на Lavky”.

Lavky.com – це торговий майданчик, продавати на якому можуть тільки клієнти-продавці компанії Western Bid. Маркетплейс Lavky також є заміною послуги оплати за прямим посиланням (безумовно, ви можете користуватися майданчиком тільки для створення посилань на оплату без повноцінного наповнення магазину товарами, проте красиво оформлений магазин – це додатковий бонус для ваших продажів, адже ви абсолютно без додаткових витрат збільшується охоплення аудиторії ).

При першому виставленні товару (якщо ви вперше користуєтеся маркетплейсом Lavky.com) потрібно авторизуватися. Для цього необхідно продублювати адресу електронної пошти (ту, за якою ви реєструвалися в Western Bid – її можна просто скопіювати з Особистого Кабінету Western Bid), обрати назву для свого магазину, дати його короткий опис. Вся процедура займає буквально кілька хвилин.

Тепер додайте товар. Називайте його UPS Express Shipping, ставте ціну (по суті, вартість доплати за експрес доставку) і маркетплейс автоматично створить посилання для оплати (буква “P” – “PayPal” на фото нижче). Клікайте на значок “P”, і посилання для прямої оплати скопіюється в буфер обміну.

ВАЖЛИВО: Якщо при додаванні товару в графі “кількість” ви вказали 1 одиницю, то і активне посилання на оплату цього товару буде створене тільки одне (в “єдиному екземплярі”).

Іноді продавці відправляють це посилання покупцеві, а потім, бажаючи перевірити, куди веде посилання, самі натискають на нього – в результаті покупець отримує вже неактивне посилання, тобто не може пройти за ним для оплати. Звідси рекомендація: або вказуйте 1 одиницю товару, і за посиланням 1 раз проходить тільки ваш покупець, або спочатку вказуйте 2-3 одиниці товару, і маркетплейс створить таке ж число дублів посилання.

Надсилайте посилання на цей лот вашому покупцеві. Натиснувши на посилання, покупець одразу потрапить на сторінку оплати PayPal.

Відразу після оплати лота покупцем, гроші надійдуть на ваш рахунок.

А створений під конкретного покупця і вже оплачений ним лот (тобто оплату за експрес-доставку) можна просто перевести в статус “Вимкнути”, і він не буде доступний широкому загалу серед товарів в магазині.

Як створити рахунок, якщо Eваy або PayPal повернув гроші покупцеві, а товар покупець все ж отримав?

Виставляйте цей товар на lavky.com, давайте йому статус “Приховати” і відправляйте посилання на лот вашому покупцеві. Цей товар не буде відображатися в пошуку, його буде видно тільки за прямим посиланням на оплату через PayPal, і ваш покупець навіть не зрозуміє, що він оплачує товар на Lavky (тобто, відпаде необхідність пояснювати покупцеві, для чого він йде на ще один маркетплейс з Ebay або Etsy для оплати).

Одразу після оплати лота покупцем, гроші надійдуть на ваш рахунок. Це абсолютно безкоштовна для вас функція маркетплейса Lavky.

Або ж виставляйте доплату як окремий лот і давайте покупцеві посилання на оплату.

Зверніть увагу: у зв’язку зі змінами, впровадженими на Etsy, реєстрація нових магазинів з країн СНД на цьому майданчику тимчасово припинена. У Western Bid є пропозиції щодо вирішення цього питання, ми можемо запропонувати кілька варіантів реалізації ваших товарів покупцям. 

За допомогою фулфілмент центру у Маямі, ви можете зберігати партії товарів безпосередньо у США, чим значно скорочувати терміни доставки товарів вашим покупцям по всьому світу.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
як прийняти платіж доплату повторну оплату від покупця, як виставити рахунок покупцю, як покупець може мені доплатити, як виставити товар на лавки лавкі лавках Lavky, як зробити рахунок покупцю, как принять платеж доплату повторную оплату от покупателя, как выставить счет покупателю, как покупатель может мне доплатить, как выставить товар на лавки лавках Lavky, как сделать счет для покупателя