Chat with us, powered by LiveChat

Як використовувати LAVKY замість прямого посилання на оплату?

Торгова площадка Lavky.com прийшла на заміну прямим посиланням на оплату. Це означає, що всі клієнти-продавці компанії Western Bid можуть використовувати функціонал LAVKY абсолютно безкоштовно не тільки для виставлення товару на продаж, але й для створення приватних лотів для своїх покупців з метою отримати доплату за пересилку вже проданого на якомусь аукціоні лота, а також для отримання оплат за оптові або роздрібні продажі поза EBAY або ETSY.

Продавцям на LAVKY дозволяється зазначувати в своїх лістингах посилання на лоти на інших майданчиках, а також використовувати зображення і/або опис своїх товарів, що продаються на інших майданчиках. Звертаємо увагу, що на LAVKY забороняється продавати товари, продаж яких Western Bid не підтримує (список заборонених товарів тут).

Нагадуємо, що користування торговим майданчиком LAVKY абсолютно безкоштовно для клієнтів Western Bid.


{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

ОПЛАТА ЗА ТОВАР, ПРОДАНИЙ ПОЗА ТОРГОВЕЛЬНИМИ МАЙДАНЧИКАМИ

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

Ви можете виставити лот з товаром (з описом і фотографіями) на майданчик LAVKY та дати посилання на лот вашому покупцеві в фейсбуці, на форумі або електронною поштою. Покупець пройде за посиланням і оплатить товар, а оплата з’явиться у вашому Особистому кабінеті Western Bid задекілька хвилин.

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

ДОПЛАТА ЗА ПЕРЕСИЛКУ

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

Якщо вам необхідно отримати доплату за пересилку за лот, проданий раніше на іншому майданчику, то ви можете встановити приватний лот і дати на нього посилання вашому покупцеві.

{style--space}

Приклад: вам потрібно отримати доплату (за попередньою домовленістю) в розмірі $ 5.00 за пересилку 10 дерев’яних ложок. Ви можете виставити приватний (hidden) лот з назвою “Wooden spoons. Set of 10pc. Additional shipping for eBay item #2144141533”, додавши фотографію оригінального лота, і переслати посилання на цей лот своєму покупцеві. Покупець пройде за посиланням і оплатить, а оплата з’явиться у вашому Особистому Кабінеті Western Bid за декілька хвилин.

{/style--space}

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

{wrap--two-columns}

{wrap--column-part}

ОПЛАТА ЗА ДОДАТОК ДО ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАМОВЛЕННЯ

{/wrap--column-part}

{wrap--column-part}

Ви можете виставити приватний (hidden) лот і вказати, що цей лот є доповненням до проданого раніше лоту.

{style--space}

Наприклад: покупець хоче придбати додатково дві дерев’яні ложки. У цьому випадку ви можете назвати лот “Two wooden spoons. Addition to eBay item #2144141533” і переслати посилання на цей лот своєму покупцеві.

{/style--space}

{/wrap--column-part}

{/wrap--two-columns}

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

як продавати в соцмережах за допомогою лавок Lavky, пряме посилання на оплату товара, пряма оплата за продаж товару, як продавати свої товари в інстаграм Instagram, як продавати хендмейд на Facebook, як приняти оплату за товар, как продавать в соцсетях с помощью лавок Lavky, ппрямая ссылка на оплату товара, прямая оплата за продажу товара, как продавать свои товары в инстаграм Instagram, как продавать хендмейд на Facebook, как принять оплату за товар