Chat with us, powered by LiveChat

Зовнішній товар

Зовнішній товар — це товар, що клієнт-продавець самостійно вводить в систему Western Bid з метою скористатися послугою пересилання цього товару, яку надає Western Bid.

Сам товар, його оформлення і пересилання мають відповідати всім міжнародним та українським митним законам, правилам і нормам.

Заборонені до пересилання товари, що зазначені в переліку товарів, з якими не працює Western Bid.

Пропонуємо з відео дізнатися, як працювати і додавати товари в Зовнішній товар.

Аби додати Зовнішній товар в особистому кабінеті Western Bid, слід виконати декілька простих кроків

Натисніть на “Мої відправки”/”Зовнішній товар” в меню зліва в особистому кабінеті, потім — виберіть потрібний варіант для додавання товару. Ви можете:

  • додати товар,
  • імпортувати дані з CSV-файлу, або
  • імпортувати дані з eBay.

У вікні, що відкрилося, вкажіть інформацію про товар і про його одержувача.

Для проходження митниці додайте посилання на лістинг-оголошення про продаж, за яким можна знайти фото товару і його продажну вартість, відповідну до зазначеної вами на цей товар.

Ознайомьтеся з правилами та зобов’язаннями, і надайте згоду, проставивши ліворуч від кожного пункту позначки.

Потім натисніть кнопку “Зберегти”.

Товар з’явиться у списку зовнішніх товарів в меню “Зовнішній товар”, де його можна видалити або відредагувати.

Далі ви можете відправити цей товар будь-яким способом, що пропонує торгова агенція Western Bid. Наприклад, за допомогою консолідації ПЛЮС.

Якщо в Особистому кабінеті ви не бачити даної функції, зверніться в Службу підтримки для її підключення.

Імпорт замовлень з Etsy до кабінету Western Bid

Якщо ви перевели свій магазин Etsy на платіжну систему Etsy Payments - у вас є можливість імпортувати замовлення до особистого кабінету Western Bid за допомогою сервісів KeyCRM. Детільніше читайте в статті. А також більш детально про інтеграцію із KeyCRM можете дізнатися тут.

Зверніть увагу на правила пакування посилок для консолідацій Плюс, Директ, відправок FedEx, UPS.

Аби ваші посилки швидше сканувалися і не вимагали ручної обробки співробітниками пошти (а значить, швидше доходили до ваших покупців і не вимагали доплати за їх обробку), будь ласка, дотримуйтесь нескладних вимог поштової служби до упакування:

Не обертайте посилки плівкою, стрейч-плівкою (можна обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки). Дозволено до пересилання тільки картонні коробки та/або кур’єрські пакети.

Не обклеюйте посилку скотчем повністю.

Замініть тубуси на квадратну або трикутну упаковку.

Не пакуйте в дерев’яні, пластикові, металеві коробки або коробки з фанери та ДСП, а також не обертайте крафтовим папером або пухирцем.

Правилами поштового сервісу дозволено:

– відправляти кур’єрський пакет і проклеяти його скотчем в декількох місцях (але не повністю!);
– проклеїти кути коробки, щоб посилка тримала форму;
– обмотати плівкою/пакетом товар всередині картонної коробки;
– вкладати картонні коробки в кур’єрський пакет.

Будь ласка, дотримуйтесь цих правил, оскільки сканування габаритів посилки істотно ускладнюється (а іноді просто стає неможливим) через те, що захисна плівка (або скотч, яким обмотана вся посилка цілком) “відбиває” промінь лазеру на скануючому обладнанні.

Якщо упаковка не відповідатиме вимогам, з боку перевізника буде виставлений штраф у розмірі 45$. Кошти будуть списані з вашого рахунку.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

як додати зовнішній товар, що таке зовнішній товар, правила пакування для зовнішнього товару, як відправити товар проданий на eBay, как добавить внешний товар, что такое внешний товар, правила упаковки для внешнего товара, как отправить товар проданный на eBay