Chat with us, powered by LiveChat

Імпорт лістингів з eBay

В особистому кабінеті Western Bid з’явилася можливість імпортувати лістинги з eBay. Ця функція буде корисною для тих, хто перейшов на керовані платежі (Managed payments) та оформляє доставку за допомогою Western Bid.

Перше, що потрібно зробити, це пройти авторизацію. Для цього натисніть у Особистому Кабінеті на піктограму чоловічка у правому верхньому кутку та виберіть «eBay авторизація».

Система перенаправить вас на обліковий запис eBay. Вам потрібно пройти авторизацію.

Далі під час оформлення доставки необхідно обрати «Зовнішній товар». Якщо у Вашому Особистому Кабінеті ця функція відсутня, зверніться до служби підтримки для підключення.

У розділі меню “Зовнішній товар” натисніть кнопку “Імпортувати з eBay”. Таким чином, ви зможете імпортувати список транзакцій з eBay.

Виберіть діапазон дат, в межах яких ви хочете завантажити транзакції. А також підтвердіть вашу згоду із правилами.

Потім система запропонує вам вибрати необхідні транзакції для додавання.

Зверніть увагу, якщо ви продали кілька одиниць товару, то кожен з них буде мати окрему транзакцію.

Після додавання транзакцій ви можете оформити доставку вашого товару.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

імпортувати лістинги з eBay, як оформити посилку для eBay, імпорт лістингів в кабінет вестерн бід Western Bid, импортировать листинги с eBay, как оформить посылку для eBay, импорт листингов в кабинет вестерн бид Western Bid