Як продавати на Shopify?

Shopify.com – найдинамічніший маркет, що складається з самостійних магазинів (кожен працюює як окремий сайт). Він ідеально підходить для підприємців, які хочуть швидко і без значних витрат відкрити свій власний сайт-магазин. Крім того, використання Shopify надає доступ до безлічі власних додатків Shopify та побудови маркетингово просунутого власного сайту.

Як же почати торгувати на Shopify?

Потрібно зайти на сайт маркетплейса shopify.com і пройти нескладну процедуру реєстрації, заповнивши всі поля запропонованої анкети. Тут буде потрібно задати назву магазину, яка слугуватиме фактично вашим логіном у системі Shopify. А вже брендове доменне ім’я ви зможете придбати і поставити на магазин потім.

Зареєструватися в Western Bid для того, щоб отримувати оплати від покупців, а також легко і швидко відправляти посилки в Америку і Європу.

Визначитись із товаром. Для роботи із Western Bid необхідно, щоб ваші товари не належали до списку заборонених до продажу. На даний момент Western Bid може працювати із продавцями-дропшиперами тільки якщо вони додають товари на Shopify через додаток Oberlo.

Необхідно розмістити перші оголошення. Оформити магазин, інформацію про бренд, продавця, додати обов’язкові сторінки політик магазину тощо.

Налаштувати способи доставки. Через особистий кабінет Western Bid ви можете оформити відправки: Укрпоштою (оплата на відділенні, повністю не заклеювати – їх перевіряють); Консолідація Плюс – тільки в США (оплата з рахунку Western Bid), UPS Express – в 100+ країн світу (оплата з рахунку Western Bid).

Прибрати пароль для відвідувачів, перевірити роботу усіх сторінок та чекауту, перевести магазин на базовий пакет Shopify (29 доларів на місяць), якщо ви ще цього не зробили.

Подати заявку на роботу із Western Bid і підключення вашого магазину для прийому платежів. Зверніть увагу: підключення на прийом оплат магазину відбувається через PayPal з автоматичною вчиткою усіх платежів, що прийшли (тобто ви зможете їх бачити у Особистому Кабінеті).

Менеджери розглянуть ваш запит і дадуть вам відповідь електронною поштою, чи дає Western Bid дозвіл на роботу, якщо ви подаєтесь на продаж товарів по дропшипінгу. Деталі щодо вимог та заповлення заявки, а також сама форма – тут. Будь ласка, уважно їх вивчіть. Якщо запитання щодо дозволеного товару виникли у вас на самому початку роботи, будь ласка, зверніться до служби підтримки.

Коли магазин готовий, вам потрібно пустити на нього трафік. Це можна зробити за допомогою реклами у соцмережах, активної роботи на Pinterest, роботи з блогерами тощо. Також ваш сайт буде відображатися у пошуку в Google. І для цього важливе пропрацювання SEO на ньому. Для реклами та SEO ви можете залучити спеціалістів або займатися цим самостійно.

Продаж відбувся? Відправте товар. Впишіть номер відстеження в Особистому Кабінеті Western Bid і зробіть запит на виведення грошей.
Зверніть увагу: для клієнтів-продавців, які працюють з Western Bid менше ніж півтора місяці, діють додаткові обмеження (так зване “Правило Новачка”). Термін дії “Правила Новачка” — 45 днів з моменту отримання першого платежу. В цей період виведення грошей клієнту-продавцю з рахунку у Western Bid здійснюється тільки в двох випадках:

 • Отримано підтвердження від покупця про доставку товару (тобто покупець залишив відгук-feedback на сайті продажу).
 • Минуло 45 днів з моменту зарахування платежу на рахунок продавця в системі Western Bid.

УВАГА: перед подачею заявки на підключення, будь ласка, перевірте, чи відповідає ваш магазин всім необхідним вимогам:

 •  Усі продукти в магазині або вироблені власником магазину, або імпортовані в магазин через додаток Oberlo.
 • На сайті не повинно бути “порожніх”, незаповнених зон, dummy content, битих посилань.
 • На сайті має бути меню з доступом до основних розділів сайту, сторінок політики магазину, зворотний зв’язок, розділ “Про нас”.
 • На сторінці Contact us, або сторінці з формою зворотного зв’язку, повинні бути присутніми альтернативні методи зв’язку з власником магазину, не одна тільки гола форма.
 • На сторінці About Us потрібно описати вашу модель, чому ви займаєтеся цим бізнесом і основну ідею магазину. Сайт не повинен бути “безособовим” і без відповідальної особи.
 • На сайті повинні бути опубліковані всі Policies, Legal Pages- Shipment Policy, Refund Policy, User Agreement etc. Їх можна створити через Settings → Legal.

Якщо ви працюєте за системою дропшіппінг через додаток Oberlo (єдиний варіант дропшиппінгу, дозволений для роботи з Western Bid) переконайтеся, що:

 • Усі продукти в магазині імпортовані в магазин через додаток Oberlo.
 • У постачальника товару з AliExpress хороший рейтинг (4.8+) і не менше 2 років роботи на ринку.

Зверніть увагу, якщо ви працюєте за системою дропшіппінг, Western Bid залишає за собою право відхилити ваш запит на підключення до прийому платежів, якщо у вас недостатньо досвіду в сфері електронної комерції (наприклад, немає працюючих магазинів на міжнародних маркетплейсах).

Заявка на підключення магазину на Shopify до системи прийому платежів через Western Bid

  Заявка на підключення магазину

  Заповніть цю форму, щоб отримувати платежі на Shopify через систему прийому платежів Western Bid.

  * Необхідні для заповнення поля

  Ми гарантуємо конфіденційність усієї наданої вами інформації

  Вітаємо! Ви почали продажі на Shopify!

  Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

  Search
  Generic filters

  Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
  0 800 211 581

  Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом