Chat with us, powered by LiveChat

Оплата за мій товар потрапила до “Платежів без адресата”. Що робити?


Іноді система Western Bid не може розпізнати належність отриманого платежу. Такий платіж розміщується у розділі Особистого Кабінету “Платежі без адресату”.

Що робити?

Якщо ви виявили оплату за проданий вами товар у розділі “Платежі без адресату”:

  1. Натисніть кнопку “Запит” навпроти вашого платежу.
  2. Вкажіть номер лоту, його веб-адресу (посилання на товар), назву товару та коментарі до платежу.

Якщо платіж є доплатою до пересилки лоту або доповненням до вже оплаченого раніше замовлення, вам також слід надати інформацію про товар, до якого відноситься оплата.

У віконці коментарів ви можете вказати ймовірну причину того, що платіж надійшов без необхідної для зарахування інформації (наприклад: доплата за пересилку).

Усі поля є обов’язковими до заповнення. Після того, як ви внесете до них усю необхідну інформацію, натисніть кнопку “Відправити”. Ваша заявка буде розглянута протягом 1 робочого дня, й платіж буде внесено на ваш рахунок (ви побачите його у розділі “Транзакції”). Якщо наданої інформації буде недостатньо (або вона виявиться помилковою), платіж повернеться назад у “Платежі без адресату”, і ви зможете знову заповнити заявку.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
платежі без адресата, як отримати платіж без адресата, не надійшов платіж в особистий кабінет, не надійшла оплата з етсі в мій особистий кабінет, загублений платіж, платежи без адресата, как получить платеж без адресата, не пришла оплата в мой личный кабинет, не пришел платеж с этси в мой личный кабинет, потерянный платеж