Chat with us, powered by LiveChat

Як зберегти свої реквізити?

В Особистому Кабінеті Western Bid в бічному меню “Мої фінанси”/”Виведення коштів” є кнопка “Управління реквізитами”. У цьому підменю ви можете додати свої реквізити, натиснувши на кнопку “Додати нові реквізити”. Тепер вам не потрібно буде вводити реквізити щоразу перед виведенням, вони вже будуть збережені.

Western Bid відкрив можливість виведення грошей на валютні рахунки ФОП у monobank в доларах.


Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас, зараховуючи потім кошти на ваш рахунок або валютні та гривневі картки.

УВАГА НОВАЧКАМ!
Без збережених реквізитів виведення зробити не можна.

Тобто тепер потрібно спочатку ввести реквізити, почекати поки їх підтвердять (зазвичай 1-2 робочих дні), і потім можна їх постійно використовувати.

Для зручності клієнтів, які вже виводили гроші, ми автоматично запам’ятали і зберегли всі реквізити вашого останнього виведення. Тому тим, хто продовжує користуватися колишніми способами, додавати нові реквізити не потрібно – вони будуть вже додані.

По кожному способу виведення потрібно додавати реквізити окремо.

Наприклад, для виведення на картку ПриватБанку і для Швидкого виведення потрібно додати реквізити окремо для кожного способу, навіть якщо вони збігаються.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
як зберегти мої реквізити, як внести реквізити в особистому кабінеті Western Bid, як управлями своїми реквізитами, скільки днів підтвердження реквізитів, как сохранить мои реквизиты, как внести реквизиты в личном кабинете Western Bid, как управлять своими реквизитами, сколько дней подтверждение реквизитов