Chat with us, powered by LiveChat

Що таке “Швидкий вивід” на картку ПриватБанку?

Що таке швидкий вивід?

Клієнти Western Bid можуть вивести гроші на картку ПриватБанку у будь-який день, скориставшись автоматичною послугою Швидке виведення. Послуга безкоштовна.

Виведення грошей на картку відбувається протягом 10 хвилин з моменту запиту.

Які обмеження має швидкий вивід?

Послуга “Швидке виведення” має ряд обмежень:

 • Гроші можуть вивести тільки ті клієнти, у яких попередній запит був створений і проведений будь-яким із звичайних способів протягом останніх 30 днів. Тобто “швидкий вивід” потрібно  чергувати зі звичайним виведенням.
 • Акаунти новачків через 60 днів проходять додаткову перевірку для виключення випадків шахрайства. У разі підозрілої активності в обліковому записі, в послузі “Швидкий вивід” може бути відмовлено.
 • “Швидкий вивід” недоступний клієнтам, на яких відкриті скарги від покупців.
 • Гроші можна вивести лише раз на день, не частіше ніж один раз на 24 години.
 • Одноразова сума виведення не може перевищувати $ 300 USD.
 • Нові картки для Швидкого виведення можна додати в будь-який час, але картки будуть підтверджені протягом 2-х робочих днів з моменту їхнього додавання.
 • Для виведення можна вибрати транзакції, що не перевищують $ 300.00 USD. Сума транзакцій, обраних для виведення, також не повинна перевищувати $ 300 USD. Розділити транзакції на менші суми не можна.
 • Швидке виведення працює тільки в системі обслуговування США, але вивести можна як на доларову, так і на гривневу картку.
 • Швидке виведення не здійснюється на картки або рахунки юридичних осіб (ФОП тощо).
 • Вивести кошти можна тільки на картки ПриватБанку.
 • Ім’я на картці має збігатися з ім’ям зазначеного в акаунті Western Bid користувача і відповідати надісланим раніше документам.
 • Послугою швидкого виведення можна скористатися лише у випадку вибору транзакцій, за якими посилки були надіслані.
  У разі подання запитів щодо ненаправлених посилок, адміністрація залишає за собою право відключити цю функцію.
 • Якщо ви не працювали з нами – не мали продажів і не виводили гроші понад 2 місяці – у цьому разі реквізити на виведення буде підтверджено за 60 днів з моменту надходження нового платежу та 2 звичайних виводів.

Як користуватися швидким виводом?

В меню зліва в ОсобистомуКабінеті натисніть на “Мої фінанси/”Виведення коштів”, потім на “Швидке виведення”. Якщо у вас немає підтверджених карток, або ж ви хочете додати нову картку ПриватБанку для послуги Швидкого виведення, натисніть на кнопку “Відкрити сторінку управління реквізитами”.

Якщо у вас немає перевірених карток, натисніть на “Додати нові реквізити”. Якщо картки є, то виберіть ту, на яку хочете зробити виведення.

У вікні, що відкриється, додайте інформацію про картку. ПІБ власника картки має бути зазначено латинськими (англійськими) літерами. Ви можете залишити коментар, що прочитає менеджер при підтвердженні реквізитів картки. Потім натисніть на кнопку “Додати”.

Якщо ви все вказали правильно, то з’явиться повідомлення про те, що додавання реквізитів в систему Western Bid пройшло успішно. Натисніть на кнопку “Закрити”.

Статус нової картки буде "Реквізити на розгляді". Картки верифікуються протягом двох робочих днів (зазвичай швидше).

При натисканні на Швидке виведення в разі, коли у вас вже є підтверджена картка, ви зможете одразу приступити до вибору транзакцій для виведення. Для цього натисніть кнопку “Вибрати транзакції”.

Оберіть потрібні транзакції і натисніть кнопку “Закрити”.

Після того, як ви обрали транзакції для виведення, натисніть кнопку “Відправити”. Ви перейдете на сторінку списку ваших запитів виведення грошей. Статус нового запиту буде "Запит в обробці".

Приблизно через 10 хвилин поновіть сторінку. Статус повинен змінитися на "Запит оброблений", а гроші будуть зараховані на вашу картку ПриватБанку.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
швидкий вивід на приватбанк, вартість послуги швидкого виводу, умови для швидкого виведення грошей, як оформити швидкий вивід коштів виведення грошей, быстрый вывод на приватбанк, стоимость услуги быстрого вывода, условия для быстрого вывода денег, как оформить быстрый вывод средств денег