Chat with us, powered by LiveChat

Як вивести гроші готівкою?

Серед  варіантів виведення грошей з Western Bid є можливість отримувати гроші готівкою у доларах без конвертації. Максимальна сума виведення – $50 000. Комісія компанії-партнера, яка здійснює виведення – 1.9%. Якщо сума виводу менше 2000$ - комісія буде 1.9% + $10. Виведення можливе 1 раз на календарний тиждень, отримати гроші можна і потрібно протягом 24-72 годин після підтвердження. Мінімальна сума виводу - 300$.

Звертаємо вашу увагу: у пунктах видачі партнерів з низки причин немає можливості організувати виплату готівки купюрами новітнього зразка. Проте наші партнери роблять виплату купюрами, що перебувають в обігу.

Щоб уникнути спірних і конфліктних ситуацій – просимо вас перевіряти отримані купюри на місці, безпосередньо в пункті видачі, щоб за необхідності узгодити процес обміну купюр незадовільної якості.

Отримання грошей готівкою працює в Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Ужгород, Черкаси, Кривий Ріг, Запоріжжя, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Вінниця, Кременчуг, Полтава, Тернопіль, Хмельницький, Ковель, Мукачево, Миколаїв. Точна адреса буде вказана у спеціальному чат-боті, до якого буде надано доступ для клієнтів після підтвердження запиту на виведення коштів.

Зверніть увагу, дещо змінено алгорим отримання коштів.

Додаєте номер телефону В Особистому Кабінеті Western Bid (у бічному меню “Виведення коштів”) та вибираєте місто пункту видачі.

Для цього вам потрібно перейти у вкладку “Виведення коштів” у бічному меню в особистому кабінеті та вибрати підменю “Управління реквізитами”. Вибираєте “Додати нові реквізити”

Вибираєте спосіб виведення грошей, для якого ви вводитимете реквізити. У нашому випадку це “Виведення готівкою”. Заповнюєте поля, вказуючи ваше ім’я, прізвище та по-батькові англійськими літерами, а також номер телефону.

Зверніть увагу! На номер телефону, який ви вказуєте для підтвердження реквізитів, обов’язково має бути зареєстрований Telegram. Якщо ваші реквізити для виведення коштів були підтверджені раніше, перевірте, щоб там був вказаний номер, на якому є Telegram.

Western Bid підтверджує номер протягом 3-х робочих днів.

Якщо виведення здійснюється на телефон, який раніше ніде в профілі не було зазначено, підтвердження реквізитів займе щонайменше 3 робочих дні.

На випадок, якщо ви втратили доступ до вашого номеру, ви зможете зв’язатися з нами та скасувати виведення.

Якщо номер вказано в особистих даних заздалегідь, підтвердження буде проходити швидше.

Після того, як ваш номер телефону було підтверджено, ви можете зробити запит на виведення коштів. Для цього в бічному меню “Виведення коштів” потрібно натиснути на підменю “Створити запит”.

Далі вибираєте транзакції, метод оплати “Виведення готівкою”, вказуєте місто із запропонованих, у якому хочете отримати гроші. Натискаєте “Надіслати”.

Увага! Якщо у Вас немає Telegram, що зареєстрований на номер телефону, який Ви надали для підтвердження реквізитів, будь ласка, не створюйте запит на виведення грошей.

Після запиту на вивід коштів і його підтвердження, ми відправимо на вашу електронну адресу лист з посиланням на чат-бот в телеграмі. Далі потрібно перейти до нього і запустити – натиснути “Старт”.

На наступному кроці, на запит чат-бота, вказати ім’я і номер телефону, який ви використовували для підтвердження реквізитів. У відповідь ви отримаєте інформацю про місце видачі коштів. Бот вкаже суму для видачі з урахуванням комісії компанії-партнера, яка здійснює виведення.

Як користуватися чат-ботом

В листі, який ви отримаєте після підтвердження запиту на виведення коштів, буде вказане посилання на чат-бот в телеграмі. Зверніть увагу, у вас обов’язково має бути зареєстрований телеграм на номер, який ви вказували для підтвердження реквізитів. Інакше, ви не зможете отримати гроші цим способом. Також обов’язково перевірте папку “Спам”, “Промоакції”, якщо ви не бачите листа у “Вхідні”.

Після того, як ви перейдете за посиланнням, в телеграм відкриється чат-бот.

Натисніть кнопку “Старт”.

Бот запитає ваше ім’я. Вкажіть його.

Далі треба вказати ваш номер телефону, який ви надавали для підтвердження реквізитів. Обов’язково вкажіть його у форматі 380…

На наступний робочий день після реєстрації вам надійде повідомлення про виплати. Зачекайте на нього.

У повідомленні буде вказана сума, на яку ви надавали запит. Ви будете бачити суму, яку ви отримаєте готівкою. Ви також бачите номер телефону, за яким необхідно зв’язатися для попередження про ваш візит та узгодження часу отримання виплати.

Під час дзвінка оператор підтвердить адресу виплати і інші деталі. Будь-ласка приходьте в зазначений час.

Увага! Будь ласка, дотримуйтесь нескладних правил роботи з чат-ботом, наведених нижче – це гарантує вам успішне виведення коштів.

  1. Не можна нічого писати в бот, крім інформації, яку бот запросив (номер телефону та ім’я).На запитання бот не відповідає, надіслані повідомлення ніхто не обробляє. У разі будь-яких питань щодо виведення готівкою, дзвонити в Western Bid на гарячу лінію
  2. Не перезапускайте бота доки, такі інструкції не будуть дані співробітниками Western Bid.
  3. Не робіть з роботом нічого, що не зазначено в інструкції, інакше є ризик того, що він не буде працювати коректно і можуть виникнути труднощі в отриманні коштів.
  4. Не встановлюйте бота паралельно на кілька різних пристроїв.

Коли гроші будуть отримані, бот повідомить, що ваш запит закрито.

Наступного разу, коли ви подасте інший запит на виведення коштів, знову реєструватися в боті не потрібно. Чат-бот сам надішле вам повідомлення про те, що вам надійшла виплата.

Увага! Гроші доступні в пункті видачі протягом 3 робочих днів з моменту, коли Ви отримали код підтвердження видачі у Telegram.

Якщо ви не забрали гроші в цей термін, вони автоматично повертаються на ваш рахунок у Western Bid і будуть доступні для виведення іншими способами. Виведення готівкою у такому разі вам буде доступне через 1 місяць.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
як вивести гроші готівкою, як замовити вивід виведення грошей коштів у доларах, як замовити готівку, як вивести готівку з особистого кабінету Western Bid, порядок отримання коштів готівкою, пункти видачі вивід готівкою, конвертація при виведенні готівкою в доларах, алгоритм видачі готівкою, реквізити для виведення готівкою, как вывести деньги наличными, как заказать вывод денег средств в долларах, как заказать наличку, как вывести наличными из личного кабинета Western Bid, порядок получения средств наличными, пункты выдачи наличными, конвертация при выведении наличными в долларах, алгоритм выдачи наличными, реквизиты для вывода наличными, как вывести деньги наличными