Chat with us, powered by LiveChat

Отримання коштів у криптовалюті USDT

Криптовалюта має кілька важливих функцій і застосувань:

 • Засіб обміну: Криптовалюта може використовуватися для здійснення безпосередніх транзакцій між особами без посередництва банків або інших фінансових установ. Вона дозволяє людям відправляти та отримувати платежі швидко та ефективно навіть через кордони.
 • Інвестиції: Криптовалюта може бути використана як інвестиційний інструмент. Багато людей купують криптовалюту, сподіваючись, що її вартість зросте з часом. Це створює можливості для отримання прибутку шляхом купівлі та продажу криптовалютних активів.
 • Захист від інфляції: Деякі криптовалюти, такі як Bitcoin, мають обмежену загальну кількість монет, що дозволяє захистити їх від інфляції. Це створює можливість збереження вартості в умовах економічної нестабільності.
 • Технологія блокчейн: Багато криптовалют базуються на технології блокчейн, що відкриває широкі перспективи застосування. Блокчейн може бути використаний для безпечного збереження даних, створення смарт-контрактів, виконання децентралізованих додатків та багатьох інших інноваційних рішень.

Кожна криптовалюта може мати свої унікальні призначення та функції, і загальні застосування криптовалют розширюються з розвитком технологій та прийняттям їх у більш широких сферах життя.

USDT – третя за капіталізацією та перша за обсягом торгів криптовалюта у світі, курс якої стабільний завдяки прив’язці до долара США за курсом 1:1.

USDT – це криптовалютний токен, який випускає компанія Tether Limited з 2014 року. Компанія періодично проходить аудити та підтверджує, що всі USDT на 100% забезпечені. Саме стабільний курс у середовищі криптоінвесторів вважається однією з переваг USDT.

Актуальний курс USDT до USD можна побачити на сайті компанії. Її можна використовувати як звичайний засіб платежу для купівлі різних товарів або оплати підписок.

Типи криптовалют і варіанти її використання

Компанія Western Bid здійснює виведення USDT у 2 блокчейнах (мережах):

ERC20 — це блокчейн Ethereum

TRC20 — це блокчейн Tron

Варто зазначити, що цінність USDT, не залежить від блокчейна (мережі), в якій проходить транзакція. Тобто, 1 USDT у блокчейні Ethereum (ERC-20) дорівнює 1 USDT у блокчейні Tron. Відрізняються лише протоколи її випуску (ті самі типи), час проходження транзакції та комісія, що стягується в середині мережі.

Зверніть увагу: кожен тип USDT звертається тільки в рамках свого блокчейна (мережі), тому дуже важливо, щоб при здійсненні транзакцій USDT (та й інших криптовалют) збіглася мережа, яка використовується при переказі: ERC20, TRC20 і т.д. При купівлі, обміні, зберіганні токена USDT на блокчейні Ethereum (ERC20), потрібно використовувати гаманці з підтримкою Ethereum.

Інакше кажучи, транзакції у мережі Ethereum мають здійснюватися з адреси Ethereum на адресу Ethereum чи транзакції у мережі Tron мають відбуватися з адреси Tron на адресу Tron.

При спробі перевести кошти з адреси одного блокчейна на адресу іншого блокчейна кошти можуть бути безповоротно втрачені.

Формат адреси дозволяє визначити якому блокчейну (мережі) належить ця адреса. Так, наприклад, здебільшого адреси в мережі Ethereum починаються на: 0x. Адреси в мережі Tron починаються на: Tx.

Як можна використовувати валюту USDT?

 • Ви можете отримати (як при виведенні зі свого рахунку в Western Bid) від когось або купити цю криптовалюту на біржі.
 • Зберігати її на відповідних гаманцях. Якщо хочете заглибитись у тему, можна також вивчити різницю між кастодіальними та некастодіальними гаманцями (вище ми говорили про некастодіальні).
 • Робити перекази іншим користувачам (нагадуємо про те, що мережа повинна співпадати, щоб ви не втратили свою транзакцію). У такому форматі, проводячи оплати за допомогою USDT, ви можете здійснювати будь-які угоди.
 • Торгувати нею на біржі (наприклад, Binance).
 • Також USDT можна обміняти на свою валюту через спеціальні обмінники. Наприклад, за посиланнями нижче, ви можете відстежити рейтинги обмінників та курси обміну з одного та другого типу на Приватбанк у гривню: для TRC20, для ERC20. На сервісах обміну зазвичай зазначено які валюти Тезер можна обміняти: ERC, TRC, Omni. Але бувають випадки коли у формі обміну просто стоятиме абревіатура “USDT” – тоді бажано уточнити в підтримці обмінника який саме тип токена вони змінюють.

Основні принципи роботи криптовалюти

Раніше для переказуUSDT більшість користувачів використовували блокчейн Ethereum (ERC-20). Але згодом, через кількість транзакцій, що росте, мережа Ethereum стала перевантаженою: комісії за транзакцію зросли з декількох центів до десятків доларів і час транзакції збільшився з декількох хвилин до декількох годин і навіть днів.

Користувачам стало невигідно та незручно здійснювати транзакції на таких умовах, тому компанія Tether Limited вирішила реалізувати можливість здійснювати транзакції USDT в інших менш перевантажених блокчейнах, де транзакції були б швидкими та дешевими.

Одним з таких блокчейнів став Tron (TRC-20), де комісія за транзакцію становить близько 1 долара і час транзакції займає кілька хвилин.

Які гаманці підійдуть для криптовалюти?

Криптогаманці бувають різних типів. Наприклад, “гарячими” називають гаманці, які працюють за допомогою доступу до інтернету, цифрові (онлайн-гаманці), а “холодними” – в основі яких є фізичний носій (щось на кшталт флешки).

Початківцю буде достатньо завести “гарячий”, або програмний гаманець. Їх можна використовувати практично на будь-якій платформі та пристрої. Найчастіше це програми, які завантажуються на ПК, у браузер або на мобільний пристрій. Головна перевага гарячих гаманців у тому, що більшість з них безкоштовні для користувачів. І, звичайно, вони доступні і практичні, якщо у власника гаманця є доступ до інтернету.

Для того, щоб отримати доступ до активів, потрібно ввести пароль та/або seed-фразу (секретну фразу для відновлення). На ці дані варто звернути особливу увагу під час реєстрації. Пароль повинен бути надійним та містити мінімум 8 знаків. Варто використовувати великі літери, цифри, нижнє підкреслення та інші символи або користуватися генератором паролів.

Зверніть увагу, якщо ви втратите пароль, то гаманець завжди можна буде відновити за допомогою seed-фрази (секретної фрази відновлення), яку згенерує додаток. Це буде фраза з 12 слів, яка є головним ключем від вашого гаманця та ваших коштів.

Як зберігати секретну фразу для відновлення?

Один з найпопулярніших гаманців для ERC20 – MetaMask радить кілька безпечних варіантів для зберігання цієї фрази: зберегти в диспетчері паролів, у банківському сейфі, у банківському осередку або у кількох секретних місцях. Сподіватися на “просто запам’ятаю”, робити просто скріншот екрану і т. д. точно не варто.

Для того, щоб вивести кошти з Western Bid за допомогою USDT, необхідно вказати адресу в мережі Ethereum або Tron, на яку буде здійснено виплату.

Отримати цю адресу можна, встановивши на мобільний телефон криптовалютний гаманець, наприклад Trust Wallet, доступний як для Android так і для iPhone. Цей криптогаманець підтримує велику кількість блокчейнів (мереж), у тому числі Ethereum і Tron.

Популярні онлайн гаманці

Для токенів стандарту ERC-20:
Metamask, Trust Wallet, Exodus, MyEtherWallet, Guarda (guarda.com), Coinomi Wallet (coinomi.com), Exodus Wallet (exodus.com)

Для токенів стандарту TRC20:
imToken (token.im), TronLink (tronlink.org), Апаратний гаманець Ledger (shop.ledger.com) для “холодного” зберігання USDT, гаманець біржі Binance (binance.com)

Докладніше про ці гаманці ви можете прочитати, наприклад, ось тут.

Є і мультивалютні гаманці, які підтримують безліч блокчейнів одночасно, наприклад, Exodus, Blockchain.com або Trust Wallet.

Де знайти адресу гаманця, на який потрібно отримати оплату?

Розглянемо на прикладі популярного гаманця, що підходить для ERC20 – MetaMask.

Коли у вас вже є обліковий запис у гаманці, вам потрібно вибрати відповідну мережу та скопіювати свою адресу облікового запису вгорі сторінки (скрин нижче).

Нагадуємо, що адреса для USDT Ethereum (ERC20) починається з “0x”. А для USDT Tron (TRC20) – з “Tx”, але цей гаманець не підтримує цю мережу.

Щоб поповнити баланс, достатньо скопіювати вашу особисту адресу, яка вказана зверху. На скрині він починається з 0x9d6. На цю адресу можна за замовчуванням відправити Ethereum або будь-який токен, який випущений у стандарті ERC-20.

Що потрібно для виводу коштів криптовалютою?

Щоб вивести кошти з рахунку Western Bid за допомогою того чи іншого типу криптовалюти Tether USDT, потрібно:

 • Гаманець, який підтримує відповідний тип криптовалюти (у якому ви хочете отримати транзакцію).
 • Правильно вибрати та вказати адресу рахунку.Зверніть увагу: для USDT Tron (TRC20) адреса рахунку буде починатися з “Tx” для USDT Ethereum (ERC20) – формат адреси буде починатися з “0x”.
 • Саме за форматом доданого вами рахунку до нашого кабінету, ми будемо знати, яким типом Tether USDT має бути зроблений вивід коштів для вас.

Умови виводу коштів з системи Western Bid

Ми виводимо USDT на гаманці двох типів у різні системи: ERC20 та TRC20.

У них різна комісія:

ERC20 – $8.0 +0,2%

TRC20 – $3.0 +0,2%

Мінімальна сума виведення – 40 доларів.

Обмежень за максимальну суму немає.

Як отримати кошти в криптовалюті USDT?

Щоб отримати кошти в криптовалюті USDT необхідно:

 • подати заявку на підтвердження реквізитів;
 • запросити виведення коштів у криптовалюті через приватний кабінет Western Bid.

Western Bid підтверджує реквізити протягом 3 робочих днів.

Зверніть увагу: на один обліковий запис у Western Bid можна додати лише один гаманець криптовалюти.

Для подання заявки на підтвердження реквізитів необхідно:

 • зайти до Особистого кабінету на сайті Western Bid;
 • перейти у розділі “Мої фінанси/Виведення коштів/Управління реквізитами/Додати нові реквізити”;

 • у полі вибору способу оплати, зі списку, вибрати “Виведення на Tether USDT гаманець”.

Після підтвердження реквізитів можна виводити кошти у криптовалюті.

Для подання заявки на виведення коштів у криптовалюті необхідно:

 • зайти до Особистого кабінету на сайті Western Bid;
 • перейти в розділі “Мої фінанси / Виведення коштів / Створити запит”;
 • у вікні вибору способів оплати вибрати “Вивід на Thether USD гаманець”;
 • вибрати транзакції, якими ви хочете зробити виведення коштів та підтвердити ваш запит.

Термін виведення грошей 1-2 робочих дні.

Як перевести отриману криптовалюту USDT в готівку у вашому місті

Після того, як ви вивели кошти на свій гаманець із системи Western Bid, у криптовалюті USDT, ви можете отримати їх у готівці за вигідним для вас курсом. Існує декілька загальних простих кроків, за якими це можна зробити у вашому місті.

Знайти обмінник криптовалюти

Зазвичай такий пошук проводять у Telegram за ключовими словами (криптовалюта, USDT, обмінник тощо) з додаванням назви вашого міста. Наприклад – Обмін криптовалют Київ. Використовуйте також латиницю для пошуку. Таким чином, ви побачите список різних обмінників у вашому місті. Наприклад, КІТ, Євроломбард тощо. (назви згадані як приклад, а не як рекомендація).

Перевірити фізичну адресу

Перевірити в Google Maps наявність фізичної адреси, подивитись на локацію, де саме знаходиться обмінник, прийти подивитись на нього фізично. Можливо додатково проконсультуватися зі співробітником пункту. Також у Google можна перевірити інформацію, як довго обмінник працює.

Тестовий платіж

Якщо ви знайшли обмінник, впевнилися що він працює, можна спробувати провести тестовий платіж на невелику суму (мінімальна сума може залежати від обмінника, тому потрібно уточнити її перед запитом).

Запит на готівку

Зазвичай обмінники працюють так:

 • ви робите запит на переказ коштів;
 • вам дають електронний гаманець куди потрібно перевести суму яку хочете отримати;
 • після надходження коштів, обмінник надає код для отримання готівки та адресу пункту видачі;
 • ви із кодом приходите в обмінник де отримуєте готівку.

Курс виводу

Курс на обмін криптовалюти може змінюватися частіше ніж у звичайних обмінниках, а також суттєво відрізнятися між різними пунктами. Тому завжди потрібно уточнювати актуальний курс обміну саме перед здійсненням операції.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
як отримати кошти в крипті, як вивести гроші в крипту, як вивести гроші в криптовалюті, вивід коштів з системи Western Bid у USDT, криптовалютний токен, у яких блокчейнах виводить вестерн бід, як використовувати криптовалюту, які гаманці підійдуть для криптовалюти, як зберігати гроші в криптовалюті, де знайти адресу свого гаманця для криптовалюти, як підтвердити реквізити для виводу в крипту, как получить средства в крипте, как вывести деньги в крипту, как вывести деньги в криптовалюте, вывод средств из системы Western Bid в USDT, криптовалютный токен, в каких блокчейнах выводит вестерн бид, как использовать криптовалюту, какие кошельки подойдут для криптовалюты, как хранить деньги в криптовалюте, где найти адрес своего кошелька для криптовалюты, как подтвердить реквизиты для вывода в крипту