Chat with us, powered by LiveChat

Як вивести гроші на аккаунт Payoneer?

Ви можете замовити картку Payoneer з Особистого Кабінету Western Bid, натиснувши на меню, що випадає справа вгорі, і перейшовши за посиланням на сайт Payoneer.

Щоб замовити карту, вам необхідно в особистому кабінеті Western Bid в меню “Мої фінанси”/”Виведення коштів” вибрати “Карта Payoneer”.

Зверніть увагу: для замовлення картки на вашому рахунку повинно бути мінімум 100$.

Замовлена таким чином картка буде прив’язана до провайдера послуг Western Bid.

Якщо у вас не було аккаунта Payoneer, вам необхідно пройти процедуру верифікації. Виберіть бажаний спосіб отримання платежів і натисніть “Зареєструватися”.

Далі ви потрапите на сайт Payoneer.

Якщо у вас вже є аккаунт Payoneer, то вам необхідно обрати цей пункт і увійти в ваш акаунт.

Потім вам необхідно зберегти реквізити вашого облікового запису Рayoneer для виведення коштів. Для цього виберіть пункт меню “Виведення коштів” – “Управління реквізитами” – “Додати нові реквізити”.

Виберіть “Карта Рayoneer” і заповніть всі необхідні дані.

Зверніть увагу! Реквізити можливо зберегти тільки для одного аккаунта Payoneer. Вивід коштів також можливий виключно на 1 акаунт Payoneer.

Підтвердження реквізитів займає близько 3-х робочих днів.

Аби подати запит на виведення коштів, потрібно обрати розділ меню “Виведення коштів” – “Створити запит” – вибрати транзакції для виведення та спосіб оплати “Карта Payoneer” і натиснути “Відправити”.

Термін виведення 1-2 робочих дні. Мінімальна сума виведення $ 100, максимальна сума виведення не обмежена.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

як отримати картку пайонір паянір пейонір Payoneer, як вивести кошти гроші на Payoneer, як підтвердити реквізити пайонір в системі вестерн бід Western Bid, мінімальна сума виводу коштів виведення грошей на Payoneer, как получить карту пайонир паянир пейонир Payoneer, как вывести средства деньги на Payoneer,как подтвердить реквизиты пайонир в системе вестерн бид Western Bid, минимальная сумма вывода средст денег на Payoneer