Chat with us, powered by LiveChat

Як продавати на ETSY з України?

Зверніть увагу: у зв’язку зі змінами, впровадженими на Etsy, реєстрація нових магазинів з країн СНД на цьому майданчику тимчасово припинена. Однак раніше створені магазини продовжують працювати. Нижче ми прописали кілька варіантів публікації та реалізації ваших товарів на Etsy. Western Bid працює над варіантами вирішення цього питання. Будь ласка, слідкуйте за актуальними новинами тут.

Як зараз можна представити
свої товари на Etsy

Віддати товари на реалізацію досвідченим продавцям Western Bid

Новачки можуть представити свої товари на Etsy або eBay, запропонувавши їх досвідченим продавцям через закритий аукціон для партнерства від Western Bid – Bid Market.

Так само ви можете стати парнерами зі своїм довіреним другом, товаришем, який уже продає свої товари на Etsy, і запропонувати йому свої. Важливо обговорити всі умови перед початком роботи. Якщо він є клієнтом Western Bid, він може додати вас як партнера у свій акаунт і виводити вам оплати прямо з нього.

Відновити закинутий магазин

Якщо у вас чи когось із ваших знайомих колись був магазин на Etsy і ним довго не займалися, саме час про нього згадати і оживити його. Вам потрібно згадати принаймні електронну адресу, на яку він був відкритий, відновити пароль, перевірити налаштування оплат і приступати до публікації товарів.

Зверніть увагу: раніше створені магазини на Etsy продовжують працювати для прийому оплат через PayPal. Але, нагадуємо, що на свій власний український PayPal ви не можете отримувати платеж. Тому важливо переконатися, що у розділі “Фінанси” у вас стоїть правильна PayPal-адреса посередника. Детальніше про це в розділі “Підготовка” нижче.

Власник магазину в Європі, майстер виробів в Україні

У країнах, де працює Etsy Payments, магазин на Etsy відкрити можна. Тож, для майстра із України можливий варіант партнерства: власник магазину в Європі або іншій країні, де відкриття магазину можливе, майстер виробів і відправник товарів - з України.

Для того, щоб ваш партнер відкрив магазин у країні перебування, йому знадобиться рахунок у місцевому банку. Після відкриття магазину партнер зможе вказати вас як члена команди у магазині. Система прийому оплат буде Etsy Payments. У цьому випадку Western Bid не бере участі у прийомі платежів. В якості альтернативного рішення ми можемо запропонувати вам, нашим клієнтам, послуги пересилання товарів за найкращими цінами через послугу West Parcel.

Нескладний, але обов’язковий етап
підготовки, на якому потрібно:

02

Якщо ви збираєтесь відновити свій магазин і приймати оплати через надійного посередника по прийому PayPal, потрібно відновити свій акаунт Western Bid або зареєструватися в Western Bid. Через Western Bid ви зможете без проблем отримувати оплати від покупців, а також легко і швидко відправляти посилки в Америку та Європу.

01

Проаналізувати пошук на Etsy за вашими товарними позиціями і визначитись, які товари ви хотіли би пропонувати західному покупцю.

03

Для раніше створеного магазину з України або іншої країни СНД, важливо переконатися, що у розділі прийому платежів стоїть PayPal адреса посередника для прийому оплат.

04

Якщо ви раніше користувалися послугами Western Bid, уточнити актуальність адреси можна в службі підтримки. Наша компанія має багато активних PayPal адрес для продавців. Якщо не мали акаунту раніше, зареєструвавшись, ви можете знайти правильну адресу для отримання оплат у своєму особистому кабінеті. Для безпечної зміни PayPal адреси бажано звернутися до підтримки Etsy.

05

Переконайтеся, що у вашому акаунті Western Bid вказана правильна назва вашого магазину. Це потрібно для автоматичного зарахування коштів у ваш кабінет. Внести назву магазину можна зразу при реєстрації або в розділі “Мій профіль” – Аккаунт (як показано на скріншоті).

Увага! Назва має бути точно такою ж, як на сторінці вашого магазину – без пробілів, зайвих знаків на посилань.

Публікація товару

Якщо ви відновлюєте магазин або будете працювати у партнерському закордонному магазині

Пам’ятайте, що Etsy дозволяє виставляти на продаж товари, зроблені власноруч, виготовлені понад 20 років тому (вінтаж) або товари для організації свята чи для хендмейду.

01

Зайдіть до свого акаунту на Etsy і до свого Shop Manager (адміністративної зони магазину)

03

Далі потрібно покроково детально заповнити всі поля картки товару – фото, опис, деталі тощо.

Чим якісніше буде наповнений ваш магазин на Etsy, тим краще він буде індексуватися пошуковими роботами, а значить більше потенційних покупців побачать ваш товар. Дізнайтеся в довідковому розділі Etsy як це зробити.

02

Для роботи з товарами (їх публікації, редагування тощо) вам потрібно зайти до розділу Listings.

Для того, щоб створити нову картку товару (лістинг), на кнопку Add a listing у правому верхньому кутку.

04

Вартість доставки ви можете розрахувати за допомогою нашого калькулятора

Також, не забудьте додати до неї чи до вартості товару ціну упаковки та, можливо, пересилання по Україні Новою Поштою.

01

Зайдіть до свого акаунту на Etsyі до свого Shop Manager (адміністра-тивної зони магазину)

02

Для роботи з товарами (їх публікації, редагування тощо) вам потрібно зайтидо розділу Listings.

Для того, щоб створити нову картку товару (лістинг) на кнопку Add a listing у правому верхньому кутку.

03

Далі потрібно покроково детально заповнити всі поля картки товару – фото, опис, деталі тощо.

Чим якісніше буде наповнений ваш магазин на Etsy, тим краще він буде індексуватися пошуковими роботами, а значить більше потенційних покупців побачать ваш товар. Дізнайтеся в довідковому розділі Etsy як це зробити.і

04

Вартість доставки ви можете розрахувати за допомогою нашого калькулятора

Також, не забудьте додати до неї чи до вартості товару цінуупаковки та, можливо, пересилання по Україні Новою Поштою.

Як працює прийом
оплат на Western Bid

Прийом оплат і автоматичне відображення платежів працює, коли у вас є зв’язка:
Зверніть увагу:

Якщо виконано тільки перший пункт, ваш платіж пройде на акаунт PayPal Western Bid і ви зможете його запитати і отримати після реєстрації.

Процес:

Гроші з продажу спочатку надходять на наш рахунок, протягом доби відображатимуться у вашому особистому кабінеті, а після відправлення товару, ви зможете вивести їх на свій рахунок. Така процедура пов’язана з регіональними обмеженнями на прийом грошей з PayPal.

Рекомендуємо ознайомитися із правилами та обмеженнями на виведення коштів.

Як відбувається
продаж:

01

Ви побачите замовлення

Ви побачите замовлення у своєму акаунті на Etsy, мобільному додатку для продавців Sell on Etsy та на електронній пошті.

02

Побачите оплату

Побачите оплату у своєму кабінеті Western Bid.

03

Підготуйте і відправте товар

Після цього підготуйте, надійно запакуйте товар і відправте на адресу, яку вказано у замовленні. Оформити відправку можна прямо у кабінеті Western Bid або West Parcel. Роздрукувати документи на відправкуі віднести на відділення відповідного поштового сервісу.

04

Впишіть номер відстеження

Впишіть номер відстеження в особистому кабінеті Western Bid. При оформленні через кабінет Western Bid трек-номер додається до транзакції автоматично.

Як відбувається вивід коштів:

Підтвердження акаунту Western Bid

Для цього, будь ласка, підвантажте необхідні документи та дочекайтесь їх підтвердження співробітниками Western Bid. Це може зайняти 1-2 робочих дні.

Картка для
отримання коштів

Перевірте наявність потрібної картки або замовте картку (це може бути картка ПриватБанку, monobank, Payoneer, ePayments).

Підтвердження реквізитів для отримання коштів

Додайте реквізити картки для отримання оплати дочекайтесь їх підтвердження.

Зверніть увагу, прізвище та ім’я власника картки має співпадати з документами особи, які вже завантажені до акаунту Western Bid.

Надішліть запит на
виведення коштів

Ви зможете вибрати зі списку транзакції для виведення. Зверніть увагу, вивід коштів за транзакцію можливий лише за умови внесення трек-номеру відправлення.

Гроші будуть виведені на карту у термін відповідний способу виведення

(зазвичай 1-2 робочі дні)

Перевіряйте статус запиту та отримуйте необхідну інформацію в кабінеті та на вашій електронній пошті.

Зареєструватись

01

02

03

04

05

Поширені запитання

ОптоМаркет - Товари для продажу в США
Варіанти доставки посилок зі складу в США.
UPS Експрес та UPS Ground доставка | Western Bid
Як юридичними особам (ТОВ, ПП, ФОП, СПД) оформити офіційний договір з Western Bid?
Як додати компаньйона у кабінет Western Bid?
Заборонений товар | Western Bid
Фулфілмент центр Western Bid у США
як продавати на етсі Etsy з України, як зареєструватися на етсі Etsy, як відкрити магазин на  етсі Etsy ітсі, як віддати товари на реалізацію, як відновити етсі Etsy магазин, як знайти партнера на  етсі Etsy, як підключити етсі Etsy магазин до вестерн бід Western Bid, як змінити PayPal пейпел пейпал адресу безпечно, як виставити товар на  етсі Etsy, як приймати платежі на етсі Etsy, як отримати гроші за продаж товару, як підтвердити реквізити для отримання коштів, як вивести кошти з етсі Etsy, як вивести гроші з Western Bid, как продавать на этси Etsy из Украины, как зарегистрироваться на этси Etsy, как открыть магазин на  этси Etsy итси, как отдать товар на реализацию, как восстановить этси Etsy магазин, как найти партнера на этси Etsy, как подключить этси Etsy магазин к вестерн бид Western Bid, как изменить PayPal пейпел пейпал адрес безопасно, как выставить товар на этси Etsy, як принимать платежи на этси Etsy, как получить деньги за продажу товара, как подтвердить реквизиты для получения средств, как вывести средства с этси Etsy, как вывести деньги из Western Bid