Chat with us, powered by LiveChat

Як поповнити рахунок за допомогою Payoneer

У випадку, якщо є необхідність поповнити рахунок для повернення платежу покупцю за скаргою, доплатою за доставку або в інших ситуаціях, за індивідуальним запитом ми можемо підключити можливість поповнення рахунку через PayPal або Payoneer.

У разі потреби використовувати виключно послуги доставки, вам необхідно зареєструватись на West Parcel та оформлювати доставку там.

Для того, щоб поповнити рахунок в системі Western Bid, вам необхідно створити тікет в особистому кабінеті в меню “Служба підтримки” та направити запит на підключення функції поповнення рахунку.

Щоб поповнити рахунок за допомогою Payoneer необхідно дотримуватись нескладної інструкції, а саме:

Крок 1. Авторизуйтеся на Payoneer.com

Крок 2. Натисніть кнопку “Заплатити”.

Крок 3. Оберіть “Платіж у системі”.

Крок 4. Вкажіть адресу отримувача – payoneer@westernbid.com

Крок 5. Сплатіть з залишку USD.

Крок 6. Вкажіть необхідну суму (мінімум 50 доларів) і мету оплати.

Крок 7. Вкажіть мету оплати – “Переказ власних коштів”, напишіть ваш client id в системе Western Bid (його можна скопіювати зі свого кабінету, розташований нагорі ліворуч).

Крок 8. Підтвердіть платіж.

Крок 9. Перевіряємо, чи з’явилося поведомлення про успішну оплату. За кілька хвилин на пошту також має прийти підтвердження. Зарахування коштів у систему Western Bid відбувається у робочі дні протягом 24 годин.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

як поповнити рахунок в особистому кабінеті, як поповнити рахунок через паянір піонер Payoneer, поповнення балансу в вестерн бід Western Bid , как пополнить счет в личном кабинете, как пополнить счет через паянир пионер Payoneer, пополнение баланса в вестерн бид Western Bid