Chat with us, powered by LiveChat

Як встановити Sales Tax на ETSY?

Sales Tax для продажів на Etsy нашим клієнтам-продавцям встановлювати не потрібно – цей податок автоматично знімається з покупця при покупці. Etsy додає податок в інвойс продавця, а потім, за підсумками місяця, збирає ці гроші у продавців, включаючи їх в щомісячний рахунок Etsy Bill.

Зверніть увагу: у зв’язку зі змінами, впровадженими на Etsy, реєстрація нових магазинів з країн СНД на цьому майданчику тимчасово припинена. У Western Bid є пропозиції щодо вирішення цього питання, ми можемо запропонувати кілька варіантів реалізації ваших товарів покупцям.

Через наш проект КОМОК - ви надаєте нам товар на реалізацію - а ми виставляємо його на наших американських магазинах на світових майданчиках, таких як eBay, Bonanza.

За допомогою фулфілмент центру у Маямі, ви можете зберігати партії товарів безпосередньо у США, чим значно скорочувати терміни доставки товарів вашим покупцям по всьому світу.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Вам також буде цікаво

Telegram бот

План дій для успішного старту

Приєднуйтеся до нашого чат-боту в Telegram для покрокових інструкцій щодо початку роботи та використання сервісів Western Bid.

YouTube канал

Навчання та натхнення у відео-роликах

Відео-інструкції, поради для новачків та досвідчених продавців на міжнародних майданчиках, мотивація та дослідження трендів.

База знань

Відповіді на всі ваші питання

Деталізовані інструкції щодо використання послуг Western Bid, а також щодо оформлення доставки, прийому та виведення коштів за продані товари.

sales tax, сейлз такс Флорида, як встановити sales tax на етсі Etsy, комісія з sales tax, Австралія ST, як етсі збирає сейлз такс, sales tax, сейлз такс Флорида, как установить sales tax на этси Etsy, комиссия с sales tax, Австралия ST, как этси собирает сейлз такс