Fulfillment Center

Western Bid у США

Western Bid пропонує послуги Fulfillment Center у США. Ваш власний склад у Майамі суттєво розширює ваші можливості: дозволяє зберігати партії товарів безпосередньо у США, значно скорочує терміни доставки товарів вашим покупцям з США та Канади, покращує ваш рейтинг продавця на маркетплейсах. Управляти складом можна із вашого Особистого Кабінету

ЗБЕРІГАННЯ, УПРАВЛІННЯ І ВІДПРАВЛЕННЯ ТОВАРІВ З СКЛАДУ

ЗБЕРІГАННЯ ТОВАРУ НА СКЛАДІ: ВИМІР В 1 АМЕРИКАНСЬКІЙ ПАЛЕТІ (40 × 48 × 70 IN АБО 1016 × 1219 × 1778 ММ)

Через 30 днів після прийому партії відбувається списання абонентської плати. Плата за кількість одиниць, що залишилися через 30 днів (і так через кожні 30 днів):
$0.01 за 1 одиницу товару на місяць з вагою до 50г;

$0.02 – 51-100г;
$0.03 – 101-200г;
$0.04 – 201-300г;
$0.05 – 301-500г;
$0.07 – 501-750г;
$0.10 – 751-1000г;
$0.15 – 1001-1500г;
$0.20 – 1501-2000г;
$0.30 – 2001-3000г;
$0.50 – 3001-4000г;
$1.00 – 4001-5000г;
$1.20 – 5001-6000г;
$1.40 – 6001-7000г;
$1.60 – 7001-8000г;
$1.80 – 8001-9000г;
$2.00 – 9001-10000г;
$2.50 – 10001-12000г;
$3.00 – 12001-15000г;
$3.50 – 15001-17000г;
$4 -17001-20000г.

$45 за палету (до розрахунку береться та вага, яка більша: фізична або об’ємна).

Кількість одиниць товару береться на час зняття кожні 30 днів. Наприклад, у партії надійшло 50 одиниць товару 1 січня, минуло 30 днів, 31 січня у цій партії залишилося 20 одиниць товару, решту було розпродано та відправлено покупцям, то абонентська плата береться з розрахунку 20 одиниць. Якщо прийшло 30 одиниць товару і всі вони були продані протягом 30 днів, то зберігання вийде безкоштовним.

КОМІСІЯ СКЛАДУ ЗА ВІДПРАВЛЕНІ ПОСИЛКИ

Знімається в момент створення відправлення посилки.

За умови до 2-х товарів у замовленні (+0.2$ за кожну наступну одиницю):
до 453 грам – $1.5;
від 454 грам до 907 грам – $2.0;
від 908 грам до 1,81 кг – $2.5;
від 1,82 кг до 4,53 кг – $3;
понад 4,54 кг – $4.0.

Ціни вказані за посилку без урахування коробок та вартості відправлення (вага об’ємна або фізична – розрахунок проводиться за найбільшим значенням).

Розрахувати вартість пересилки з фулфілмент центру можна за зручним калькулятором. Перейти на калькулятор.

ВАРІАНТИ УПАКОВКИ ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Можна вибрати упаковку із запропонованих складом варіантів. Якщо наша упаковка не відповідає розмірам чи іншим причинам, необхідно подати запит до Служби підтримки на індивідуальний підбір упаковки.

Або можна вибрати опцію “зі своєю упаковкою” (для цього разом з товаром потрібно відправити упаковку, наприклад, коробочки у складеному вигляді), тоді співробітники складу запакують товар у вашу упаковку перед відправкою покупцю.

Якщо ваша упаковка виявиться недостатньо надійною, співробітник складу має право перепакувати посилку з метою доставки товару покупцеві належним чином. Плата за упаковку буде знята з вашого рахунку. Калькулятор розраховує вартість пересилання та кінцеву ціну з урахуванням перепакування та комісії складу.

ПОДАРУНКОВА УПАКОВКА

За бажанням, ми виконуємо додаткові послуги, які може запросити покупець. Однією з таких послуг є безкоштовна подарункова упаковка – поліетиленовий пакет із тематичним забарвленням.

Це також може бути лист з вдячним повідомленням покупцю. Текст для повідомлення ви надсилаєте самостійно. Ми можемо безкоштовно роздрукувати такий текст або фразу “Дякую за покупку!”.

За бажанням, можна оформити листівку, вартістю 1 долар за шт. На ній теж може бути або текст, який ви надішлете, або фраза “Дякую!” або “Дякую за покупку!”.

КОМПАНІЇ-ПЕРЕВІЗНИКИ ПО США ДО КІНЦЕВОГО ПОКУПЦЯ

USPS, UPS – на вибір клієнта. Детальніше про варіанти доставки тут. Будь ласка, відстежуйте рух посилок після відправлення їх з Fulfillment Center – у разі проблеми (наприклад, невірно вказаної адреси одержувача) необхідно створити тикет, і наша Служба підтримки зв’яжеться з пересилочною компанією для вирішення ситуації.

Посилки, надіслані способами UPS SurePost або UPS Ground (зазвичай вагою понад 450 г), повинні бути не менше 4 см завтовшки.

ТЕРМІНИ ПРИЙОМУ ТОВАРУ

До 2 робочих днів.

ВАРТІСТЬ ПРИЙОМУ ТОВАРУ

Прийом партій безкоштовний.

ЧИ МОЖНА В ОДНІЙ КОНСОЛІДАЦІЙНІЙ ПОСИЛЦІ ВІДПРАВИТИ ЧАСТИНУ ПОСИЛОК ПОКУПЦЯМ, ЧАСТИНУ – НА СКЛАД?

Такої можливості немає. Необхідно окремо відправляти партію посилок на склад (в одній консолідаційній посилці можуть бути товари різних партій, обов’язково на кожній посилці штрих-код партії), окремо посилки для покупців. У випадку, якщо ці посилки лежатимуть разом, то за їх сортування буде знято додаткову оплату у розмірі $35 на годину (мінімум 30 хв.)

СТРАХУВАННЯ ПОСИЛОК

Так, при доставці з Фулфілмент центру є страховка до дверей покупця, 1% від транзакції, від втрати. Детальніше.

ВІДПРАВЛЕННЯ ТОВАРУ НА СКЛАД ВІД ВАШИХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Для цього вам необхідно в Особовому Кабінеті внести інформацію про товар та партії, а також передати вашим партнерам штрих-коди для позначення партій. Якщо товар приїде на склад без штрих-кодів, наші співробітники промаркують його за додаткову оплату – $35 на годину (мінімум 30 хв.)

ФОТО ТОВАРІВ КЛІЄНТАМ

Кожне фото – $2 (мінімум 3 шт). Також ви можете використати ваші фото.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Ви можете подати запит на виконання будь-яких додаткових послуг, пов’язаних із маркуванням, упаковкою, оформленням вашого товару. Вартість таких робіт 35 $ на годину, мінімум пів години.

ЯК КЕРУВАТИ ТОВАРАМИ НА СКЛАДІ З ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ

В Особистому Кабінеті є розділ “Fulfillment Center”, в якому можна керувати вашими товарами на складі.

У розділі “Додати товар” вам необхідно додати відомості про одиницю (штуку) товару, який ви збираєтеся надіслати на склад Майамі.

ЯК ДОДАТИ ТОВАР

Заповніть усі необхідні поля у розділі меню “Додати товар” під кожну одиницю вашого товару та натисніть кнопку “Додати товар”. Зверніть увагу: вказана на даному етапі інформація потрібна лише для внутрішнього користування працівникам складу, щоб при отриманні товару правильно виконати прийом на склад. Більше ця інформація ніде не фігурує та не відображається.

money_to_monobank_account

Після цього система запропонує перейти до створення партії. Також створити партію товару можна із розділу меню “Створити партію товару”. 

Вкажіть кількість ідентичних одиниць товару та натисніть кнопку “Створити партію”.

money_to_monobank_account

ЩО ТАКЕ ПАРТІЯ ТОВАРУ?

Партії товарів для продажу ви створюєте самостійно – дуже важливо, щоб окрема партія містила лише повністю ідентичний товар (наприклад, червоні чохли для телефону та сині чохли для телефону – це різні партії).

Одиниця товару не може бути однаковою для товарів різної форми, розміру чи кольору. Для кожної варіації товару необхідно створити окрему одиницю товару.
Далі ви зможете вказати кількість одиниць товару, цим сформувати партію товару для відправки.

Зверніть увагу! В одній коробці можна відправити кілька різних партій. Якщо у вас однотипний товар, але він не вміщуєтся в одну коробку, то вам необхідно зробити дві партії, не можна розбивати партії на дві коробки.

Після цього система запропонує перейти до оформлення доставки партії ваших товарів на Фулфілмент. Також для оформлення доставки можна вибрати в меню розділ “Надіслати партії на склад”. Ви можете сформувати посилку на склад в Майамі як з однієї партії, так і з декількох, позначивши список товарів для доставки галочками.

money_to_monobank_account

На кожну партію необхідно наклеїти штрих-код. У розділі меню “Надіслати партії на склад” код товару буде клікабельним. Натиснувши на нього, у вас з’явиться файл для друку. Після прибуття партії на склад, співробітник перевіряє ваш товар та його кількість. Якщо по партії є якісь питання, наприклад, не збігається кількість одиниць з тим, що ви вказали, співробітник відкриє тикет, про що ви отримаєте повідомлення в Особистому Кабінеті.

  money_to_monobank_account

  ОФОРМЛЕННЯ ТОВАРУ ДЛЯ ВІДПРАВКИ

  Також у розділі меню “Надіслати партію на склад” можна вибрати спосіб пересилання. Також посилки можна доставити на адресу нашого складу будь-яким іншим способом пересилання, з яким ми працюємо. Тоді ви вибираєте в розділі “Спосіб відправки” – “Ручне відправлення” та вказуєте назву поштової служби латинськими літерами та трекінг-номер посилки.

  Адреса нашого складу в Майамі:
  Ваше Ім’я
  Ваше Прізвище
  IN CARE OF WB WAREHOUSE
  3500 W Hallandale Beach Blvd
  Pembroke Park, FL, 33023
  Mail: info@westernbid.info
  Phone: 3053070382

  Наприклад:
  Ivan Ivanov IN CARE OF WB WAREHOUSE, 3500 W Hallandale Beach Blvd, Pembroke Park, FL 33023, USA.

  Якщо необхідно, можна скоротити ім’я, але не прізвище та не фразу “IN CARE OF WB WAREHOUSE”.

  money_to_monobank_account

  ПРОЦЕС ВІДПРАВЛЕННЯ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ ТОВАРУ

  У розділі меню “Надіслані посилки” ви можете бачити всю інформацію за вашими надісланими посилками:
  – номер транзакції,
  – тип пересилання, що ви вибрали для доставки товару до нас на склад,
  – номер відстеження посилки,
  – дату створення,
  – статус у нашій системі, наприклад, “Прийнято на Fulfillment складі”,
  – статус поштової служби,
  – моніторинг, в рамках якого ви можете створити тікет та відслідковувати вирішення вашого питання щодо конкретної посилки,
  – документи для посилки, якщо ви створювали етикетку FedEx через нашу систему (в інших випадках поле буде порожнім),
  – переглянути всі деталі вашої посилки.

  Також у випадку, якщо ви створювали етикетку FedEx через нашу систему, можна запросити скасування етикетки протягом 28 днів після її створення, якщо посилка ще не була надіслана.

  money_to_monobank_account

  У розділі меню “Надіслати покупцю” ви побачите список Ваших партій товарів, що знаходяться на складі в Майамі або там очікуються. Виберіть потрібні товари для надсилання покупцю, і на наступному кроці виберіть адресу покупця зі списку транзакцій. Якщо оплата за товар була виконана не через Western Bid, то Вам спочатку необхідно створити Зовнішній товар з адресою одержувача (або завантажити кілька відразу списком), а потім вибрати цей Зовнішній товар із розділу транзакцій.

  money_to_monobank_account

  Виберіть кількість товарів та натисніть кнопку “Відправити покупцю”. У вікні, що відкрилось, виберіть транзакції зі списку і натисніть “Продовжити”.

  money_to_monobank_account

  Далі виберіть спосіб відправки посилки зі складу в Майамі Вашому покупцю, та надішліть запит на відправку. Ваш товар буде відправлено протягом 1-2 робочих днів з моменту створення запиту (зазвичай – у той же день).

  При натисканні на кнопку “Розрахувати” система зручно покаже вартість доставки, а також вартість упаковки (якщо ви хочете, щоб упаковку для вашого товару підібрали ми відповідно до типу вашого товару) та комісію складу:

  money_to_monobank_account
  money_to_monobank_account

  Якщо вам підходить ціна, натисніть “Створити запит на відправку”. Система попросить вас підтвердити усі дані. Якщо все зазначено правильно, підтвердіть запит. Наші співробітники запакують ваш товар, наклеять етикетку та відправлять його покупцю протягом 1-2 робочих днів.

  money_to_monobank_account

  У розділі меню “Запити на відправку” ви побачите номер відстеження, який ви можете вказати на маркетплейсі. Номер з’явиться тоді, коли посилку буде надіслано. До моменту відправлення поле залишатиметься порожнім.

  Якщо у вас є питання щодо будь-якої з відправлених посилок, у цьому розділі меню ви також можете створити тікет. Там же у стовпчику “Моніторинг” ви зможете відслідковувати відповіді наших співробітників на ваш тікет.

  Якщо ви створили запит на надсилання помилково, то ви можете натиснути кнопку “Запросити скасування”. Ця функція буде доступна доти, доки посилка не буде відправлена зі складу вашому покупцю.

  У послуги нашого Фулфілмент центру входить безкоштовне додавання до сформованих замовлень листівки. На ваше бажання це може бути листівка з персональним зверненням, вітальна або святкова до певних дат, а також з подякою за покупку.

  ЯК ВИСТАВИТИ ТОВАР З НАШИХ АМЕРИКАНСЬКИХ ОБЛІКОВИХ ЗАПИСІВ ETSY/EBAY

  ВИСТАВЛЕННЯ ТОВАРУ

  Ми можемо виставити ваш товар на наших облікових записах Etsy (вінтаж, товари для творчості), Ebay (все, що дозволено маркетплейсом для продажу) у випадку, якщо ви виробили ваш товар або викупили товар, і вже відправили на наш склад. З цього моменту стає доступна опція виставлення товару з наших акаунтів.

  Комісія PayPal при отриманні платежів у доларах США:

  США 1.9 % плюс $0.30
  Інші країни 2.9 % плюс $0.30

   

  Комісія PayPal при отриманні платежів у доларах США:

  США 1.9 % плюс $0.30
  Інші країни 2.9 % плюс $0.30

   

  ВАРТІСТЬ ВИСТАВЛЕННЯ ТОВАРУ

  Вартість стандартного виставлення товару складає 10 $. У цю вартість включена комісія обраного вами маркетплейсу за розміщення на ньому лістингу та за необхідності складання опису товару англійською мовою.
  Фотографії товарів у разі надаються вами. Важлива вимога до фото – на них не поширюється авторське право.

  Будь ласка, перевірте дозвіл вашого джерела фотографій, чи можна їх використовувати для продажу вибраних вами товарів.

  У вартість виставлення товару за 15$ входить комісія маркетплейсу за розміщення на ньому лістингу та 5 фотографій вашого товару, які ми зробимо для вас. У цю вартість входить також складання опису товару англійською мовою, при необхідності.

  У випадку, якщо потрібно скласти опис вашого товару англійською мовою, ви повинні надати його ключові характеристики та особливості.

  КОМІСІЇ МАРКЕТПЛЕЙСІВ ETSY/EBAY ЗА ВИСТАВЛЕННЯ І ПРОДАЖ ТОВАРІВ З НАШИХ АККАУНТІВ

  Комісія маркетплейсів Etsy/Ebay за виставлення лістингу включена до нашої комісії при виставленні товару. Комісія за продаж, списується із загальної вартості товарів, розмір цих комісій залежить від маркетплейсів та категорій. За цими посиланнями можна ознайомитись з комісіями Etsy та Ebay. У деталях платежу можна буде побачити інформацію про всі комісії.

  ПРИЙОМ ПЛАТЕЖІВ ПРИ ПРОДАЖУ ТОВАРУ

  У разі продажу товарів з наших американських облікових записів Etsy/Ebay або з інших сайтів (наприклад Shopify, власний сайт та ін.), де підключено прийом платежів через Western Bid, вартість прийому платежів 4% від суми платежу.

  Виведення коштів можна здійснити відразу будь-яким зручним для вас способом. Ознайомитися з варіантами виведення грошей, а також з комісіями маркетплейсів можна у розділі Ціни.

  ЦІНА ЗА ВИСТАВЛЕНИЙ ТОВАР

  При виставленні товару на наших облікових записах ви можете самі називати ціну, за яку хочете продати ваш товар. Для того, щоб сформувати коректну ціну вам необхідно провести аналіз ринку і перевірити, щоб ціна товару була конкурентною.

  На нашому акаунті Ebay ми надаємо можливість виставляння товару у двох типах лоту: Auctions – звичайний аукціон, на якому покупці роблять ставки, та Buy It Now – фіксована ціна. Виставляючи товар, необхідно обговорити з нашим представником можливість надавати покупцям знижки та їх розмір.

  ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ВИСТАВЛЕННЯ ТОВАРУ

  Якщо ви хочете, щоб ми виставили ваш товар на наших американських облікових записах Etsy та/або Ebay вам необхідно створити тикет в Особистому кабінеті Western Bid і звернутися до Служби підтримки.

   

  1. У Меню в Особистому Кабінеті в розділі “Служба підтримки” ви можете написати листа для подання заявки;
  2. Виберіть категорію теми “Препцентр/Фулфілмент центр”;
  3. У полі теми виберіть “Виставлення товару на Ebay/Etsy”.

  Заповніть ваше звернення та прикріпіть фото товару, якщо вони у вас є, а також назва, опис, кількість (розмір, колір) продажна ціна лота та номер партії на сладі Western Bid.

  Посилання на виставлений лот буде вказано в деталях транзакції, коли буде знято кошти за виставлення на наших акаунтах.

  ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ

  В онлайн торгівлі існує певний відсоток повернень з різних причин. Необхідно цей момент також враховувати у своїй роботі. Якщо, наприклад, подана скарга на товар, товар не підійшов або з іншої причини покупець запросить повернення коштів, то кошти списуються з рахунку продавця. Процедура проходить у рамках роботи повернення коштів, ознайомитися з якою ви можете за посиланням. тут.

  Повернення товару приймаються на адресу нашого складу США. Зберігання товару протягом 3 місяців – безкоштовно. Докладніше про роботу з поверненням тут.

   

  Калькулятор пересилки з Фулфілмент центру у США

  Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

  Search
  Generic filters

  Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
  0 800 211 581

  Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом