Chat with us, powered by LiveChat

Як проаналізувати ринок і визначити ціну товару

Починати аналіз ринку потрібно з порівняння цін на всіх маркетплейсах, де подібний товар може продаватись.

Аналіз потрібно проводити для того, щоб дізнатися скільки було товарів продано, за якою мінімальною і максимальною ціною. Також можна проаналізувати конкуренцію в ніші даного товару. В першу чергу це eBay, Etsy (якщо це товар handmade), Violity (для антикваріату), Google, Instagam.

Починати пошук доцільно з аналізу ключових слів на аналогічні товари. Шукаємо товари за ключовими словами, використовуючи два маркетплейси Etsy і  eBbay. Спочатку аналізуємо на Etsy, якщо це handmade товар. У пошуковій видачі представлені товари з різним розбігом по ціні. Беремо середній показник. Наприклад, якщо бачимо, що ціни у видачі від 25 до 100 $,  середня ціна для продажу – 50 $. Орієнтуємося на неї.

Пошук, як правило, потрібно робити на eBay, в розділі «Продані» і шукаємо подібний товар за тими ж самим ключовими словами. Проаналізувавши видачу, звужуємо пошук по ціні, орієнтуючись на середній ціновий діапазон для Ebay. На базі аналізу вже проданих товарів можна прорахувати середню ціну, за яку можна реалізувати товар.

Якщо аналогічний товар в пошуку зразу не знаходится, намагаємось максимально уточнити його, наприклад  додати автора, або рік випуску, або схожі за змістом пошукові слова.  І для ґрунтовного аналізу бажано прогортати кілька сторінок на eBay. Але не варто сподіватись, що, якщо ваша ціна товару низька, то вона буде високою за кордоном.

Якщо за пошуком знайшли подібний товар, то далі аналізуємо у фільтрах «продані». В цьому розділі можна більш точно визначити реальну ціну продажу. Як це не дивно, але часто в цьому розділі на eBay y ціни такі самі або навіть нижче, ніж коштує той самий товар в своїй країні. Оскільки ми виставляємо товари на eBay, то орієнтуватися з ціною товару, насамперед, потрібно теж на eBay.

Важливий момент щодо вартості доставки. Часто буває так, що товар габаритний, важкий, це впливає на вартість доставки. Враховуючи це, потрібно розуміти, що це також вплине на процес продажу, це суттєво додасть вартості товару. В більшості покупець на хоче платити за товар вартістю в 50 $ ще 40-50 $ за доставку.

З цього робимо висновки, що затрати з урахуванням додаткових витрат і комісій маркетплейсів можуть бути іноді більші, ніж виручена за товар сума, а тому доцільність продажу товару може бути відсутня. Тому перед тим, як пропонувати нам товар для виставлення на закордонних маркетплейсах, зробіть розширене вивчення ниші, в якій буде представлений ваш товар і оцініть реальну можливість покупки ваших товарів.

Як самостійно шукати товар на eBay?

eBay це міжнародний торговий майданчик, то ж для пошуку на сайті потрібно використовувати англійську.
У разі необхідності перекладу назви Вашого товару можете користуватися онлайн гугл-перекладачем.

Для роботи з цим майданчиком необхідно набрати в адресному рядку браузера адресу: https://www.ebay.com та в полі пошуку ввести ключові слова, наприклад “ukrainian ceramic” і натиснути на кнопку “Search”.

В даному прикладі пошуку маємо 596 результатів. Праворуч від пошуку маємо можливість розташувати результати по ціні від більшої до меншої (обрати “Price + Shipping: highest first”) та відобразити результати пошуку у вигляді галереї з фотографій товару (обрати Gallery View).

В результатах видачі ми товари, які лише виставлені на продаж, пропозиції продавців. Для реалістичної уяви про товари, що мають попит на eBay, варто робити пошук вже серед завершених лотів, а саме серед проданих. Це дозволить нам побачити за яку ціну реально продаються ті чи інші речі.

Для цього під яскравою назвою логотипу eBay, ліворуч, опускаємось до самого низу, повз різну деталізацію для пошуку, і обираємо у фільтрі “Sold Items”.

Таким чином сторінка автоматично відобразить лише продані лоти і Ви побачите за якою ціною вони продались. У проданих лотів ціна відображається зеленим кольором.

В нашому прикладі маємо проданих 79 лотів. Якщо шукаєте якийся товар – варто переглянути певну кількість подібних лотів за результатами пошуку щоб зрозуміти мінімальну та максимальну цінову маржу продажу товару.

Ми можемо виставити ваш товар з наших американських облікових записів на найвідоміших світових майданчиках:

  • Etsy (вінтаж, товари для творчості),
  • eBay, Facebook Marketplace (все, що дозволено маркетплейсами для продажу),
  • Mercari, Bonanza і OfferUp (майданчики для продажу товарів, що були у вжитку),
  • Poshmark, Grailed (виключно для брендового одягу, взуття і аксесуарів).

Підбирайте потрібні слова для пошуку свого товару, визначайтеся із ціною, реєструйтеся на сайті та виставляйте ваш товар на наших американських майданчиках.

Western Bid
Western Bid
Понад 20 років допомагаємо продавати та відправляти за кордон

Реєстрація на подію

Залишайте заявку на реєстрацію на подію

Дякуємо за заявку!

Протягом 2 робочих днів ми надішлемо Вам лист з подальшою інформацією на вашу пошту.

Oops! Something went wrong while submitting the form.

Інші новини та події

Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Новини
24 квітня, 2023

Зустріч з партнерами

Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас

Дізнатись більше
Amazon
04.12.2023

Топ продажів Amazon: Що змінилося в торгівлі упродовж 2023

Зараз на Amazon продається товарів на суму більш ніж пів трильйона доларів на рік. Не так багато країн у світі мають валовий національний продукт вищий

Дізнатись більше
Продажі
17.11.2023

Збільшіть свої продажі на Amazon завдяки ОптоМаркет

Революціонізуйте свої продажі на Amazon: відкрийте для себе ОптоМаркет від Western Bid!

Дізнатись більше
Маркетинг
09.11.2023

Сім маркетингових засобів для збільшення продажів у 2024

Що, на думку десятків провідних галузевих фахівців, є запорукою вашого успіху в електронній комерції

Дізнатись більше
Shopify
30.11.2023

Shopify. Чого я навчився, запустивши більше 50-ти магазинів

Ця книга від Олександра Радіча – не тільки розбір платформи та технологій роботи з нею зі скрін-шотами, а й приклади, та практичні поради, досвід

Дізнатись більше
Etsy
27.07.2023

Як виставити товари на продаж на маркеті ETSY?

Ви зможете опублікувати свій товар самостійно, якщо ви маєте магазин на Etsy, відновили закинутий або чийсь магазин або працюватимите на іншому магазині

Дізнатись більше
Автоматизація
27.07.2023

Як автоматизувати торгівлю на Etsy, eBay, Amazon в KeyCRM.

Для тих, хто цінує свій час і не хоче витрачати багато часу на обробку і синхронізацію замовлень з Etsy, Ebay, Shopify, вести складський облік

Дізнатись більше
Гроші
27.07.2023

Як заощадити гроші на запуску та розвитку онлайн-продажів.

На початкових етапах запуску онлайн-магазину у власників бізнесу виникає багато питань, і серед них питання про витрати на розвиток сайту та онлайн-продажі

Дізнатись більше
Аналіз ринку
27.07.2023

Як проаналізувати ринок і визначити ціну товару.

Аналіз потрібно проводити для того, щоб дізнатися скільки було товарів продано, за якою мінімальною і максимальною ціною. Можна проаналізувати конкуренцію

Дізнатись більше
Шахрайство
27.07.2023

Як захиститися від шахраїв? | Western Bid

Відмінною особливістю “нової хвилі” шахрайства є покупка товарів за допомогою PayPal-акаунта, доступ до якого був зламаний або вкрадений.

Дізнатись більше
Податки
27.07.2023

Податок на цифрові послуги в Україні | Western Bid

З 1 січня 2022 року в Україні запроваджено податок на цифрові послуги, які надають компанії-нерезиденти країни, у тому числі й на послуги маркетплейсів.

Дізнатись більше
Etsy
27.07.2023

Як розшифрувати рахунок Etsy? | Western Bid

Дізнайтеся що таке - Listing, Transaction, Marketing, Subscription, Tax, VAT. Та де знайти щомісячну виписку вашого магазину!

Дізнатись більше
аналіз товарної ніші, аналіз ринку, аналіз попиту на товар, як визначити попит на товар, як визначити ціну на товар, як дізнатися ціну на товар на іноземних сайтах, як проаналізувати продаж товару на ібей eBay, анализ товарной нини, анализ рынка, анализ спроса на товар, как определить спрос на товар, как определить цену товара, как узнать цену на товар на зарубежных сайтах, как проанализировать продажу товара на ибей eBay