Як продавати на ETSY з України?

Зверніть увагу: у зв’язку зі змінами, впровадженими на Etsy, реєстрація нових магазинів з країн СНД на цьому майданчику тимчасово припинена. Однак раніше створені магазини продовжують працювати. Нижче ми прописали кілька варіантів публікації та реалізації ваших товарів на Etsy. Western Bid працює над варіантами вирішення цього питання. Будь ласка, слідкуйте за актуальними новинами тут.

Etsy.com – великий онлайн-ринок, де люди з усього світу продають і купують унікальні товари. Унікальні – тому що найчастіше це товари ручної роботи, тобто товари хендмейд.

Дуже багато творчих людей саме тут знаходять попит на свої оригінальні роботи. Тому не дивно, що все більше українців хочуть спробувати свої сили в якості власників магазинів на Etsy.com. Як же почати продавати на ETSY?

Як зараз можна представити свої товари на Etsy

Варіант №1. Віддати товари на реалізацію досвідченим продавцям Western Bid

Новачки можуть представити свої товари на Etsy або eBay, запропонувавши їх досвідченим продавцям через закритий аукціон для партнерства від Western Bid – Bid Market.

Так само ви можете стати парнерами зі своїм довіреним другом, товаришем, який уже продає свої товари на Etsy, і запропонувати йому свої. Важливо обговорити всі умови перед початком роботи. Якщо він є клієнтом Western Bid, він може додати вас як партнера у свій акаунт і виводити вам оплати прямо з нього.

 

Варіант №2. Відновити закинутий магазин

Якщо у вас чи когось із ваших знайомих колись був магазин на Etsy і ним довго не займалися, саме час про нього згадати і оживити його. Вам потрібно згадати принаймні електронну адресу, на яку він був відкритий, відновити пароль, перевірити налаштування оплат і приступати до публікації товарів.

Зверніть увагу: Раніше створені магазини на Etsy продовжують працювати для прийому оплат через PayPal. Але, нагадуємо, що на свій власний український PayPal ви не можете отримувати оплату. Тому важливо переконатися, що у розділі фінанси у вас стоїть правильна PayPal-адреса посередника. Детальніше про це в розділі “Підготовка” нижче.

 

Варіант №3. Власник магазину – у Європі, майстер – в Україні

У країнах, де працює Etsy Payments, магазин на Etsy відкрити можна. Тож, для майстра із України можливий варіант партнерства: власник магазину – у Європі або іншій країні, де відкриття магазину можливе, майстер (і відправка товару) – із України.

Для того, щоб ваш партнер відкрив магазин у своїй країні, йому знадобиться рахунок у місцевому банку. Зверніть увагу також на податкові правила відповідної країни. Після відкриття магазину партнер зможе вказати вас як члена команди на магазині. Ви також можете попередити підтримку Etsy про ваше партнерство і працювати на магазині партнера, наприклад, по віддаленому доступу.

Зверніть увагу, в цьому випадку на вашому з партнером магазині буде система прийому оплат Etsy Payments і оплати будуть приходити на рахунок вашого партнера, власника магазину. У цьому випадку Western Bid не бере участі і прийомі платежів. Але ми можемо запропонувати вам послуги пересилання товарів за найкращими цінами для наших клієнтів через послугу West Parcel.

 

Підготовка

Нескладний, але обов’язковий етап, на якому потрібно:

Проаналізувати пошук на Etsy за вашими товарними позиціями і визначитись, які товари ви хотіли би пропонувати західному покупцю.

Увага! Ознайомтеся зі списком товарів, з якими не працює Western Bid.

Якщо ви збираєтесь відновити свій магазин і приймати оплати через надійного посередника по прийому PayPal, потрібно відновити свій акаунт Western Bid або зареєструватися в Western Bid. Через Western Bid ви зможете без проблем отримувати оплати від покупців, а також легко і швидко відправляти посилки в Америку та Європу.

Для раніше створеного магазину з України або іншої країни СНД, важливо переконатися, що у розділі прийому платежів стоїть PayPal адреса посередника для прийому оплат.

Якщо ви раніше користувалися послугами Western Bid, уточнити актуальність адреси можна через підтримку. Компанія має багато активних PayPal адрес для продавців. Якщо не мали акаунту раніше, зареєструвавшись, ви можете знайти правильну адресу для отримання оплат у своєму особистому кабінеті.

Для безпечної зміни PayPal адреси бажано звернутися до підтримки Etsy.

money_to_monobank_account

Переконайтеся, що у вашому акаунті Western Bid вказана правильна назва вашого магазину. Це потрібно для автоматичного зарахування коштів у ваш кабінет. Внести назву магазину ви одразу при реєстрації або в розділі “Мій профіль” – Аккаунт (як показано на скріншоті нижче).

Увага! Назва має бути точно такою ж, як на сторінці вашого магазину – без пробілів, зайвих знаків на посилань.

 

money_to_monobank_account

Публікація товару

Якщо ви відновлюєте магазин або будете працювати на партнерському закордонному магазині

Пам’ятайте, що ETSY дозволяє виставляти на продаж товари, зроблені власними руками, виготовлені понад 20 років тому (вінтаж) або товари для організації свята або для хендмейду

Зайдіть до свого акаунту на Etsy і до свого Shop Manager (адміністративної зони магазину).

money_to_monobank_account

Для роботи з товарами (їх публікації, редагування тощо) вам потрібно зайти до розділу Listings. Для того, щоб створити нову картку товару (лістинг) на кнопку Add a listing у правому верхньому кутку.

money_to_monobank_account

Далі потрібно покроково детально заповнити всі поля картки товару – фото, опис, деталі тощо.
Відео із розбором публікації першого лістингу ви можете подивитися тут.

Зверніть увагу, у відео показано процес відкриття магазину, як це можна було зробити раніше з України. Для відкриття магазину з іншої країни процес акутальний, крім зони підключення платежів – пункту №4 (How you will get paid). Картка у пункті №5 повинна бути із адресою у країні відкриття магазину.

Вартість доставки ви можете розрахувати за допомогою нашого калькулятора. Також не забудьте додати до неї чи до вартості товару ціну упаковки та, можливо, пересилання по Україні Новою Поштою.

Як працює прийом оплат на Western Bid

Прийом оплат і автоматичне відображення платежів працює, коли у вас є зв’язка:

– вказана правильна PayPal-адреса Western Bid для прийому оплат на магазині
– є акаунт на Western Bid
– вказана правильна назва магазину в акаунті Western Bid.

Зверніть увагу: Якщо виконано тільки перший пункт, ваш платіж пройде на акаунт PayPal Western Bid і ви зможете його запитати і отримати після реєстрації.

Процес:

Гроші з продажу спочатку надходять на наш рахунок, протягом доби відображатимуться у вашому особистому кабінеті, а після відправлення товару, ви зможете вивести їх на свій рахунок. Така процедура пов’язана з регіональними обмеженнями на прийом грошей з PayPal.

Рекомендуємо ознайомитися із правилами та обмеженнями на виведення коштів.

Продаж

Ви побачите замовлення у своєму акаунті на Etsy, мобільному додатку для продавців Sell on Etsy та на електронній адресі.

Побачите оплату у своєму кабінеті Western Bid 

Після цього підготуйте, надійно запакуйте товар і відправте на адресу, яку вказано у замовленні. Оформити відправку можна прямо. у кабінеті Western Bid або West Parcel. Роздрукувати документи на відправку і віднести на відділення відповідного поштового сервісу.

Впишіть номер відстеження в Особистому Кабінеті Western Bid. При оформленні через кабінет Western Bid трек-номер додається в кабінеті автоматично.

Отримання грошей

1

Підтвердження акаунту Western Bid

Для цього, будь ласка, підвантажте необхідні документи та дочекайтесь із підтвердження співробітниками Western Bid. Це може зайняти 1-2 робочих дні.

2

Картка для отримання коштів

Перевірте наявність потрібної картки або замовте картку (це може бути картка ПриватБанку, Монобанк, Payoneer, ePayments).

3

Підтвердження реквізитів для отримання коштів

Додайте реквізити картки для отримання оплат та дочекайтесь їх підтвердження.

Зверніть увагу, картка має бути на людину, чиї документи вже підвантажені до кабінету.

4

Надішліть запит на виведення коштів.

Ви зможете вибрати зі списку транзакції для виведення.

5

Гроші будуть виведені на карту у термін відповідний способу виведення (зазвичай 1-2 робочі дні).

Перевіряйте статус запиту та отримуйте необхідну інформацію в кабінеті та на вашій електронній пошті.

Вітаємо, ви почали успішно торгувати на ETSY!

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом