Як змінити платіжні реквізити у магазинах Etsy?

Щоб змінити платіжні реквізити (дані PayPal) на Etsy необхідно зайти до розділу Shop Manager – Finances – Payment settings – у розділі, де вказано PayPal – edit. І збережіть зміни.

Etsy не забороняє змінювати платіжні реквізити, це дозволено правилами маркетплейсу, а також неодноразово підтверджувалось підтримкою. Лише в тому випадку, якщо змінюється одночасно кілька ключових даних, наприклад, назва магазину, реквізити для прийому платежів та оплати комісій, email-адреса, можливе призупинення роботи магазину. Оскільки змінюється одночасно багато даних, у Etsy може виникнути підозра щодо зміни власника магазину, що заборонено його правилами. У разі зміни лише платіжних реквізитів блокування не повинно бути.

Якщо у вас виникли якісь складності при зміні платіжних реквізитів, скористайтеся такими рекомендаціями:

1. При зміні платіжних реквізитів потрібно вимкнути перекладач, сторінка магазину має відображатися англійською мовою.

2. Вхід до магазину повинен здійснюватися з української  IP-адреси. Якщо магазин спочатку реєструвався з ip-адреси країни, що входить до зони обслуговування Etsy Payments, зміна реквізитів буде можлива через звернення до служби підтримки Etsy.

3. Важливо, щоб білінг адреса картки, доданої для оплати комісії, була українською. Якщо в особистому кабінеті додано дві картки, то необхідно вибрати пріоритетну картку українського банку. Детальніше у відео на нашому каналі → Таймкод починаючи з 8:30. Якщо для оплати комісій у вас підключено доларову картку, додайте додаткову картку у вашій національній валюті, зробивши її основною.

4. У тому випадку, якщо за замовчанням для оплати комісії вказано картку українського банку (або банку вашої країни), але немає можливості відредагувати платіжні реквізити, наявну картку потрібно видалити та додати нову картку українського банку (або банку вашої країни) з реквізитами які раніше не вказувалися у магазині.

5. Якщо всі вищезгадані рекомендації виконані, але можливість внести зміни до платіжних реквізитів не відобразилася, потрібно зв’язатися з підтримкою Etsy, написавши про те, що потрібно внести зміни до платіжних реквізитів, але ця опція в магазині не активна. Звернення до служби підтримки Etsy не веде до блокування магазину!

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом