Як виставити рахунок покупцю на доплату?

Продавці, що ведуть бізнес на Etsy або Ebay, нечасто, але все-таки стикаються з ситуаціями, коли їх покупцям необхідно доплатити певну суму до вартості основного замовлення.

Що це за ситуації? Найрізноманітніші, наприклад: доплата за експрес доставку; оплата за додатковий товар, відправлений з основним замовленням; доплата за те, що з тієї чи іншої причини посилка не приїхала вчасно, і покупець вже встиг виграти суперечку і повернув гроші за своє замовлення, а потім посилка все-таки знайшла адресата і покупець, будучи порядною людиною, хоче її оплатити.

Ми знайомі з ситуаціями подібного роду і, звичайно ж, допомагаємо нашим клієнтам у їх вирішенні. Тільки якщо раніше ми виставляли інвойси покупцям через PayPal після відповідного запиту клієнта, а зарахування коштів відбувалося в секцію “платежі без адреси”, то тепер пропонуємо діяти за простішою для вас схемою.

 

Як виставити рахунок на доплату за експрес-доставку товару:

В Особистому Кабінеті Western Bid натисніть на пункт меню зліва “Безкоштовне оголошення на Lavky”.

Lavky.com  це торговий майданчик, продавати на якому можуть тільки клієнти-продавці компанії Western Bid. Маркетплейс Lavky також є заміною послуги оплати за прямим посиланням (безумовно, ви можете користуватися майданчиком тільки для створення посилань на оплату без повноцінного наповнення магазину товарами, проте красиво оформлений магазин – це додатковий бонус для ваших продажів, адже ви абсолютно без додаткових витрат збільшується охоплення аудиторії ).

money_to_monobank_account

При першому виставленні товару (якщо ви вперше користуєтеся маркетплейсом Lavky.com) потрібно авторизуватися. Для цього необхідно продублювати адресу електронної пошти (ту, за якою ви реєструвалися в Western Bid – її можна просто скопіювати з Особистого Кабінету Western Bid), обрати назву для свого магазину, дати його короткий опис. Вся процедура займає буквально кілька хвилин.

Тепер додайте товар. Називайте його UPS Express Shipping, ставте ціну (по суті, вартість доплати за експрес доставку) і маркетплейс автоматично створить посилання для оплати (буква “P” – “PayPal” на фото нижче). Клікайте на значок “P”, і посилання для прямої оплати скопіюється в буфер обміну.

ВАЖЛИВО: Якщо при додаванні товару в графі “кількість” ви вказали 1 одиницю, то і активне посилання на оплату цього товару буде створене тільки одне (в “єдиному екземплярі”). Іноді продавці відправляють це посилання покупцеві, а потім, бажаючи перевірити, куди веде посилання, самі натискають на нього – в результаті покупець отримує вже неактивне посилання, тобто не може пройти за ним для оплати. Звідси рекомендація: або вказуйте 1 одиницю товару, і за посиланням 1 раз проходить тільки ваш покупець, або спочатку вказуйте 2-3 одиниці товару, і маркетплейс створить таке ж число дублів посилання.

money_to_monobank_account

Надсилайте посилання на цей лот вашому покупцеві. Натиснувши на посилання, покупець одразу потрапить на сторінку оплати PayPal.

Відразу після оплати лота покупцем, гроші надійдуть на ваш рахунок.

А створений під конкретного покупця і вже оплачений ним лот (тобто оплату за експрес-доставку) можна просто перевести в статус “Вимкнути”, і він не буде доступний широкому загалу серед товарів в магазині.

Як створити рахунок, якщо Eваy або PayPal повернув гроші покупцеві, а товар покупець все ж отримав? Виставляйте цей товар на lavky.com, давайте йому статус “Приховати” і відправляйте посилання на лот вашому покупцеві. Цей товар не буде відображатися в пошуку, його буде видно тільки за прямим посиланням на оплату через PayPal, і ваш покупець навіть не зрозуміє, що він оплачує товар на Lavky (тобто, відпаде необхідність пояснювати покупцеві, для чого він йде на ще один маркетплейс з Ebay або Etsy для оплати).

Одразу після оплати лота покупцем, гроші надійдуть на ваш рахунок. Це абсолютно безкоштовна для вас функція маркетплейса Lavky.

Або ж виставляйте доплату як окремий лот на Eваy або Etsy і давайте покупцеві посилання на оплату.

Зверніть увагу: у зв’язку із змінами, запровадженими на Etsy, реєстрацію нових магазинів із країн СНД на цьому майданчику тимчасово припинено. Western Bid працює над вирішенням цього питання і ми вже готові запропонувати кілька варіантів реалізації ваших товарів

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером в Україні:
0 800 211 581

для дзвінків із-за кордону:
+38 094 710 45 66

(оплата згідно тарифів операторів зв'язку)

в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом