Склад повернень

В особистому кабінеті Western Bid в розділі меню “Мій склад Майамі” – “Мої посилки” з’явилася можливість дізнатися детальну інформацію та прийняти рішення щодо тих посилок, які повернулися на склад в Майамі. Обробка повернень відбувається до робочих 3 днів.

  money_to_monobank_account

  Якщо посилка була визначена як ваша, то при надходженні на склад в Особистому Кабінеті вона відобразиться в цьому розділі меню. Навпроти кожної посилки, що надійшла, буде кнопка “Створити тікет”. Натиснувши на неї ви можете вказати, що робити з цією посилкою. Наприклад, вказати адресу нового покупця, якому її необхідно буде відправити.

   money_to_monobank_account

   Також навпроти кожної посилки буде кнопка “Деталі”. Натиснувши на неї, ви зможете ознайомитися з усією детальною інформацією по вашій посилці. Наприклад, подивитися фото товару, що повернувся, аби зрозуміти його стан. Зверніть увагу на дату утилізації. Ми безкоштовно зберігаємо посилку протягом 3-х місяців. Якщо через 3 місяці ви не повідомите нам куди її відправити (повернути вам або новому покупцеві), посилка буде утилізована. Додаткових повідомлень з цього приводу не буде, тому рекомендуємо зазначити для себе дату утилізації, до якої вам необхідно прийняти рішення по вашій посилці.

    money_to_monobank_account

    Якщо посилка не була визначена, то вона з’явиться в розділі меню “Мій склад Майамі” – “Посилки без адресата”. Вказавши номер відстеження, ви зможете знайти вашу посилку.

    money_to_monobank_account

    Якщо серед посилок, що знаходяться в розділі “Посилки без адресата”, є ваша, вам необхідно натиснути на кнопку “Запит” і заповнити всі необхідні поля, щоб підтвердити, що вона належить вам. Після обробки вашого запиту, ця посилка з’явиться в розділі “Мої посилки”.

    money_to_monobank_account

    Нагадуємо, в разі виникнення необхідності, Western Bid приймає повернення на адресу компанії в Майамі:

    Western Bid, Inc.
    3500 W Hallandale Beach Blvd
    Pembroke Park, FL, 33023

    Обробка повернень відбувається до робочих 3 днів.

    До 3-х місяців ваші посилки можуть зберігатися у нас абсолютно безкоштовно. Після закінчення зазначеного терміну посилки утилізуються без додаткового оповіщення.

    Протягом зазначених вище 3 місяців ви можете перепродати товар, і ми відправимо його на адресу нового покупця (при цьому ви оплачуєте тільки актуальну вартість пересилки з Майамі до покупця), а можете оформити запит на повернення товару назад до України. Зворотню етикетку можна створити самостійно. 

     Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

     Search
     Generic filters

     Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
     0 800 211 581

     Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом