Як працює Western Bid з юридичними особами (ТОВ, ПП, ФОП, СПД)?

Наша компанія працює із товариствами з обмеженою відповідальністю, приватними підприємцями, фізичними особами-підприємцями, суб’єктами підприємницької діяльності з наступних країн.

РЕЄСТРАЦІЯ

Реєстрація в системі Western Bid повинна проводитися представником (директором чи службовцем), що є офіційним працівником юридичної особи. Процедура реєстрації для всіх клієнтів однакова, і не залежить від юридичного статусу.

ДОГОВІР

Юридична особа може надіслати для підписання договір встановленого в країні реєстрації цієї особи зразка. Western Bid також надає типовий договір за вимогою, для цього, в Особистому Кабінеті Western Bid потрібно перейти в розділі меню “Робота з ФОП”. Першочергово потрібно завантажити виписку ЄДР. Після її перевірки у Вас буде можливість завантажити готовий договір або сформувати типовий договір обравши форму діяльності та натиснувши на кнопку “Згенерувати договір”. Після цього, у окремому вікні потрібно заповнити необхідні поля для створення договору (українською та англійською мовами).  

Договір має бути укладений між клієнтом (юридичною особою) і Western Bid, Inc. (Американською компанією) про купівлю-продаж товарів, номер договору встановлює Western Bid. Не допускається укладання будь-яких договорів про фінансове обслуговування, інформаційну підтримку або будь-яку іншу діяльність, яка не належить до профілю торговельної агенції Western Bid.

Якщо у вас змінюються реквізити для виведення коштів, необхідно підписати доповнення до договору про зміну реквізитів. Для цього створіть запит в Особистому Кабінеті в розділі “Служба підтримки”, тема: “Робота з ФОП”.

ІНВОЙС (РАХУНОК-ФАКТУРА)

Кожна виплата грошей клієнту супроводжується інвойсом, що можна завантажити в Особистому Кабінеті. Детальніше тут.

ПЕРЕСИЛАННЯ ТОВАРУ

В Україні юридична особа може отримати акредитацію відправника в митній службі кур’єрської компанії UPS. Подробиці можна дізнатися за телефоном 063-355-0995.

ВИВЕДЕННЯ ГРОШЕЙ

Western Bid виводить отримані від продажу кошти в доларах США юридичним особам у вигляді міжнародних банківських переказів за вказаними на нашому сайті тарифами. В Україні юридичні особи можуть вивести гроші на бізнес-рахунок (ФОП, Товариство, інші юрособи) в ПриватБанку безкоштовно не частіше 1-го разу на 7 днів або згідно з установленими тарифами, якщо частіше. У супровідному коментарі до переказу буде стандартне формулювання: “Payment according to agreement № [номер договору], invoice № [номер інвойсу, що відповідає номеру запиту на виведення грошей]”. Як правило, банки вимагають надати або довантажити для отримання переказу копії інвойсу та договору.

КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА БУХГАЛТЕРІЯ

Western Bid не має можливості офіційно надавати юридичні, фінансові, правові та інші консультації, що вимагають відповідної освіти та/або ліцензій, юридичним особам.

В Україні ми рекомендуємо звернутися у консалтингову фірму E.С. Консалтинг, що спеціалізується в тому числі і на наданні послуг клієнтам-юрособам Western Bid:

https://eccs.com.ua/

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером в Україні:
0 800 211 581

для дзвінків із-за кордону:
+38 094 710 45 66

(оплата згідно тарифів операторів зв'язку)

в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом