Chat with us, powered by LiveChat

З якими країнами працює Western Bid?

Внутрішня система обслуговування Western Bid спроектована і призначена для обслуговування мешканців України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Туркменістану, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Молдови і Киргизстану.

Прийом платежів за допомогою Western Bid можливий із будь-якої країни, крім країн під санкціями.

Для мешканців США прийом оплат може бути доступний тільки після попередньої співбесіди скайпом або електронною поштою. Запит на обслуговування слід в довільній формі направити на контактний e-mail, зазначений в розділі сайту Контакти.

Без попередньої згоди на обслуговування з боку торгової агенції Western Bid платежі для продавців, що знаходяться в США, будуть повернуті покупцям, і акаунти таких продавців в системі Western Bid будуть заблоковані.

Доставка товарів від клієнтів, що отримують оплати через Western Bid, може здійснюватись із будь-якої країни, що не знаходиться під санкціями. Також клієнти можуть відправити свої товари на склад Western Bid для подальшої доставки клієнтам із будь-якої країни не під санкціями.

Послуги доставки через Western Bid на даний момент доступні тільки з України.

Послуги Western Bid не надаються жителям країн та територій під санкціями: півострова Крим, а також мешканцям Сирії, Лівії, Північній Кореї, Російської Федерації, республіки Білорусь, Ірану, Іраку, Нігерії, Афганістану, Туреччини і Пакистану.

Зробіть крок для
реєстрації компанії

Готові почати? Заповніть, будь ласка, заявку

Сервіс доступний лише для зареєстрованих клієнтів

*всі поля обов’язкові

Дякуємо за заявку!

Лист-емейл з інструкціями надійде вам у відповідь на вашу заявку протягом 3-5 робочих днів з моменту відправлення заявки.

Oops! Something went wrong while submitting the form.
чи працює Вестерн Бід Western Bid з РБ Республіка Білорусь, чи працює з Росією російською федерацією РФ, умови роботи для Білорусі росії, послуги для територій під санкціями, з якими країнами працює Western Bid, Україна, Казахстан, Узбекистан, Таджикистан, Туркменістан, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Молдова, Киргизстан, работает ли Вестерн Бид Western Bid м РБ Республика Беларусь, работает ли с Россией российской федерацией РФ, условия работы для беларуси россии, услуги для территорий под санкциями, с какими странами работает Western Bid, Украина, Казахстан, Узбекистан, Таджикистан, Туркменистан, Грузия, Армения, Азербайджан, Молдова, Киргизстан