Як зберегти свої реквізити?

В Особистому Кабінеті Western Bid в бічному меню “Виведення коштів” з’явилася кнопка “Управління реквізитами”. У цьому підменю ви можете додати свої реквізити, натиснувши на кнопку “Додати нові реквізити”. Тепер вам не потрібно буде вводити реквізити щоразу перед виведенням, вони вже будуть збережені.

money_to_monobank_account

Western Bid відкрив можливість виведення грошей на валютні рахунки ФОП у МоноБанку в доларах.
Через регіональні обмеження ви не можете приймати PayPal-платежі в Україні, але ми це робимо для вас, зараховуючи потім кошти на ваш рахунок або валютні та гривневі картки.

УВАГА НОВАЧКАМ!

Без збережених реквізитів виведення зробити не можна.

Тобто тепер потрібно спочатку ввести реквізити, почекати поки їх підтвердять (зазвичай 1-2 робочих дні), і потім можна їх постійно використовувати.

Для зручності клієнтів, які вже виводили гроші, ми автоматично запам’ятали і зберегли всі реквізити вашого останнього виведення. Тому тим, хто продовжує користуватися колишніми способами, додавати нові реквізити не потрібно – вони будуть вже додані.

По кожному способу виведення потрібно додавати реквізити окремо. Наприклад, для виведення на картку ПриватБанку і для Швидкого виведення потрібно додати реквізити окремо для кожного способу, навіть якщо вони збігаються.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом