З якими країнами працює Western Bid?

Внутрішня система обслуговування Western Bid спроектована і призначена для обслуговування мешканців України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Туркменістану, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Молдови і Киргизстану.

Прийом платежів за допомогою Western Bid можливий із будь-якої країни, крім США та країн під санкціями (список нижче).

Для мешканців США прийом оплат може бути доступний тільки після попередньої співбесіди скайпом або електронною поштою. Запит на обслуговування слід в довільній формі направити на контактний e-mail, зазначений в розділі сайту Контакти. Без попередньої згоди на обслуговування з боку торгової агенції Western Bid платежі для продавців, що знаходяться в США, будуть повернуті покупцям, і акаунти таких продавців в системі Western Bid будуть заблоковані.

Доставка товарів від клієнтів, що отримують оплати через Western Bid, може здійснюватись із будь-якої країни, що не знаходиться під санкціями. Також клієнти можуть відправити свої товари на склад Western Bid для подальшої доставки клієнтам із будь-якої країни не під санкціями.

Послуги доставки через Western Bid на даний момент доступні тільки з України.

Послуги Western Bid не надаються жителям країн та територій під санкціями: півострова Крим, а також мешканцям Сирії, Лівії, Північній Кореї, Російської Федерації, республіки Біларусь, Ірану, Іраку, Нігерії, Афганістану, Туреччини і Пакистану.

Якщо у вас залишились запитання, скористайтеся пошуком

Search
Generic filters

Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581

Безкоштовно в робочі дні з 10:00 до 21:00 за Києвом